Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 15:57

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 611 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 15:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
na, aš tiesiog pastebiu, kad tie, kurie kažką veikia ir ta veikla matosi, paprastai nevirkauja, kad fantastika mirė, kad niekas nieko nesupranta, kad niekam neįdomu ir t.t.
aš ir nesitikiu, jog visi fantastai puls rašyti straipsnius. net nesiūlau. aš va irgi nerašau į laikraščius. tik nelabai suprantu, koks įdomumas tokio gilaus konstruktyvumo pastabas atbambėti. ne, rimtai, ko jūs tikitės? tiek iš straipsnių, tiek iš tokios kritikos poveikio?:]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 18:08 
Offline
User avatar

Joined: 2005-12-23 12:44
Posts: 171
Location: Vilnius - Utena
Nu jo - "Štai jums kėdė ir skudurėlis. - Bet kam?.. Sėdėkite ir tylėkite!"
Forumai žinoma visiškai nepritaikyti tam, kad koks nors idiotas, tipo aš, galėčiau pareikšti savo visai nekompetetingą nuomonę. :pasikart:
P.S. O tokie atsišaudymai, tipo "Kur jūs buvote sausio tryliktąją?" kolegoms fantastams garbės irgi nedaro. :-P

_________________
Cinikas - žmogus, turintis įžūlumo matyti pasaulį tokiu, koks jis yra.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-28 11:54 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
Gambler wrote:
vienas dalykas yra sukurti, kitas dalykas yra patalpinti ji ten, kur plachiosios mases ji perskaitys. sunkiai isivaizduoju situacija, kai ateinu ash su super puper mega straipsniu (2 menesius sedejau ir dailinau) i lietryti ir sakau "va turiu liuks straipsni apie fantastus, atspausdinkit", o jie dzhiugiai "taves tik ir laukem, neturim ka ideti i du puslapius sheshtadieninio numerio!". nebus geru straipsniu lietrytyje ar kitam laikrashtyje apie fantastus, nes neidomus jie niekam. gali per galva verstis irodinedamas koks geras tas tavo straipsnis redaktoriui, bet jis geriau zhino, ka reikia deti i laikrashti, kad ji pirktu. nebent jis zhiauriai geras tavo draugas nuo vaikystes laiku ir jam nusispjauti ka jam pasakys valdzhia, nes rytoj jis isheinai pensija.
heheh, na, jei per larpa butu kas uzhskerstas arba sudegintas fire ball'o, manau i lietryti tikrai papultu fantastai... anyhow, ash shiek tiek nesuprantu kritikos, na, neturejo apie ka rashyti moterishke.. vasara juk, parashe apie fantastus... "idomiu viniu rinkeju ir kolekcionieriu klubas" galetu purkshtaut, kad apie juos ish viso niekas nerasho, o jei paraso lygina su metalo vagimis ar pamiheliais, bet juk jei jie niekada normaliai aplinkiniams neishaishkins kuo tos vinys yra tokios nepakartojamos - visi ir laikys pamisheliais...

o del delfi komentatoriu - chia ish vis be zhodzhiu.. i juos net demesio nereiketu kreipt, nes paskaichius ten, kartais pasirodo, kad statistinis lietuvos vyrishkis privalo but kseno/homo fobas, idiotas, o pagrindinis gyvenimo tikslas yra ishmokti vienu smugiu atjungti tris gaidzhius, nes kitaip esi nevyras... zhaidimai mat yra vaikishka (sako tie, kurie puse vakaro praguli prie teliko su alum, stebedami prakaituotus vyrus metanchius kamuoli i krepsini)... manau patys fantastai ish dalies kalti, kad visuomeneje vyrauja stereotipai, kad fantastai yra spoguoti paugliai neturintys draugu (ishkyrus panashius spoguotus pauglius neturinchius draugu;), arba idiotai lakstantys po mishkus besimosikuojantys kardais:)... ish kitos puses, man tai giliai vienodai ka apie mane galvoja statistinis nekropolio lankytojas matantis mane ishsholiuojanti ish baltu lanku su pershviechiamu maishiuku pilnu fantastikos =)

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-28 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 10:38
Posts: 282
Location: Kaunas
Normalūs tie straipsniai. Idealu būtų, kad žurnalistai turėtų noro ir laiko įsigilinti į kiekvieną reikalą, kurį aprašinėja. Deja, tada mažai parašytų ;).

Man keisčiau, kai iš fantastų lūpų vis išgirstu, kad tai bėgimas nuo realybės...
Kur gi pabėgam? Ar "didžiosio literatūros" romanai ne tokia pati fantastika?

_________________
Politikus, kaip ir vystyklus, reikia keisti dažnai. Ir dėl tos pačios priežasties (Agata Kristi)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-02 18:42 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-19 10:46
Posts: 792
Location: Vilnius - Klaipeda
Dar vienas straipsnis Klaipedos laikrastyje Vakaru Ekspresas. Apie LARP http://www.ve.lt/?data=2006-08-02&rub=1 ... 1154502738

_________________
ar tamsa atsiranda is nieko
jei nieko is viso nera


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-03 10:57 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Čia liaudis nelabai patenkinta straipsniais. Aš vat dabar prisiminiau kažkur čia buvusią temą apie veino veikėjo berods "Panelėje" paviešintą kažkokį vampyriško žaidimo naktiniame Vilniuje variantą. ten jo "kolegos-bendraklaniai" (nežinau kaip pavadinti) labiausiai piktinosi dėl paties paviešinimo fakto. Nors visiškai nematė problemos tame, kad naktiniame mieste žaidžia savo žaidimus ir dar kaip supratau pagal taisykles turi nešiotis natūralaus dydžio ginklų imitacijas...
Įsivaizduoju kokia eilinių praeivių reakcija turėtų būti pamačius naktyje sėlinantį tipą su lazda rankose (ką jau kalbėt apie grėsmingesnį ginklą). Sakyčiau dar labai švelnūs straipsniai šiame kontekste.

Po to nesenas klausimas vienoje iš temų "Ar nežinote dantų kabineto, kur galėtų padaryti normaliais iltis?"

Reikėtų džiaugtis, kad apie psichiatrą straipsnių komentaruose dar tik juokais šneka...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-03 11:41 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Nors visiškai nematė problemos tame, kad naktiniame mieste žaidžia savo žaidimus ir dar kaip supratau pagal taisykles turi nešiotis natūralaus dydžio ginklų imitacijas...
su tuo "naturaliu dydzhiu" visada buvo diiidzhiule problema ;) neparduoda pas mus naturalaus dydzhio zhaisliniu ginklu, nes visi jie skirti vaikams tai ir mastelis atitinkamas. pistoleto muliazha dar galima nusipirkti tame pachiame vaiku skyriuje, bet sakykim automato be shansu. teko savo laiku matyti minigun'o muliazha miesto vtm zhaidimui. kazhkas idejo nemazhai darbo, bet velgi gavosi per mazhas imho.
Pjovejas wrote:
Įsivaizduoju kokia eilinių praeivių reakcija turėtų būti pamačius naktyje sėlinantį tipą su lazda rankose (ką jau kalbėt apie grėsmingesnį ginklą).
juk larpe reikalauja naturalaus dydzhio ir mases kardu ir pan imitaciju. chia irgi larpas tik miesto su sava specifika. naturalaus dydzhio muliazhai suteikia realistishkumo plius zhaideju veiksmu apribojimas ;) tu juk nenori papulti i policija ir aishkinti jiems ka pas tave rankose/kuprineje veike naturalaus dydzhio ir panashiai atrodantis ginklo muliazhas (o nakti juk visos kates pilkos)? lygiai taip pat i policija su tikru ginklu nenori papulti ir tavo personazhas.
del lazdu - vilniuje pakankamai dazhnai gali sutikti ish/i aikido treniruotes einanchius jaunuolius su uzh save ilgesnemis lazdomis ir nieko - zhmones i shalis neshokineja.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-03 11:51 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Aha, labai gražus komentaras. Vat tik atsimenu, kad komentarai buvo: "kaip smagu tamsoje įsivaizduoti kažkokių tai slaptų draugijų narį ir t.t. ir pan." O pasislėpt miesto gatvėje visada sunkiau nei miške. Taip pat abejoju, ar iš aikido treniruočių publika grįžta 12-1 val nakties ir dar kaip nors slapstydamasi, sėlindama ar dar kaip nors. Greičiausiai viskas vyksta atvirai ir dėl to ne taip gąsdinančiai.

Asmeniškai aš naktį skubėdamas namo tikrai išsigąsčiau, jei už kampo išvysčiau kažkokius susirėmimus "vaizduojančius" piliečius. O ką, jei ten viskas tikra? Ar dabar visada pamtęs kokį užpuolimą galiu galvoti kad čia kokie larperiai naktį tūsinasi, atsidaryt alaus butelį ir žiūrėt atsisėdęs ant suoliuko?
Man tai iš tikrųjų kvepia per dideliu įsitraukimu... Viskam yra sava vieta ir laikas. Nieko asmeniško, aš tik siūlau blaivia galva pagalvot, gal vis tik tokiuose straipsneliuose yra nemažai tiesos, atsižvelgiant į tokius žaidimus?

EDIT: dar vat pasiskaitinėjau BBRI4 atsiliepimus. Ten viena dalyvė juokėsi, kokį ji įspūdį kėlė keleiviams vakariniame traukinyje atlikinėdama kažkokius tai žaidybinius ritualus. Dar tikriausiai ir su apranga atitinkama buvo. Kokio jūs įvaizdžio po to norit? Aš viena ausim esu girdėjęs kas tas LARP, bet irgi neimčiau ant kiekvieno tokio galvot: "ai čia viskas tvarkoj, čia žaidžia". Citata:
Quote:
Taigi, galu gale sulaukus slapiai kaip vista velyvojo traukinio (su siokia tokia baime, kad tas kvailas daiktas gali ir neatvaziuoti), zaidyniu ispudziai vis nenyko is galvos. Taip nenyko, kad traukinyje dar buvo atliktas ritualas. Deja, konduktores galu gale teko pasigaileti, priedo, jegu atidaryti portala ir ja issiusti kur nors is vaziuojancio traukinio nebebuvo pakankamai. Bet uztat mantra, nedegancios zvakes ir magiskas burtazodis 'garikurva garikurva garikurva' suveike neprastai. Taip neprastai, kad bobutes net nuvazuojanti traukini zegnojo... Fun.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-03 12:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Asmeniškai aš naktį skubėdamas namo tikrai išsigąsčiau, jei už kampo išvysčiau kažkokius susirėmimus "vaizduojančius" piliečius. O ką, jei ten viskas tikra?
"vaizdavimas" dazhniausiai kiek pamenu buna sedejimas su alumi kabake , ar tiesiog ant kokio suoliuko netoliese ir kauliuku/monetu metymas, arba skaichiavimas pasiemus taisykles. maksimum ko galima ishsigasti tai nenormatyvines leksikos ir keistu zhodzhiu apie "kraujo naudojima" ir pan terminologijos.
abejoju ar kas nors "gyvai" su ginklais rankose tamsiam kampe vaizduotu susishaudyma, nes niekas nenori pritraukti nereikalingo jautriu bobuchiu demesio ir rashyti pasiaishkinimus policijoje, bandant jiems irodyti, kad chia tik zhaidimas. tai nera "klasikinis" larpas, kur viskas daug labiau priartinta prie realybes.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-08-03 12:56 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
toxis wrote:
zhaidimai mat yra vaikishka
Papildysiu, kad žaidimai tampa vaikiška tada, kai baisiai norisi būti suaugusiu, bet apart "neužsiiminėjimo žaidimais" yra baisiai sunku savyje surasti nors vieną "suaugusiojo" savybę, skiriančią nuo "vaikų". Tada ir belieka formuotis suaugusiojo (savi)identitetą nežaidžiant žaidimų, nežiūrint "vaikiškų" filmų (o kad anime yra vaikiškas, žino visi) ir taip toliau. Atsiprašau už offtopic'ą.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 106 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 611 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited