Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-25 16:41

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-26 19:42 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
dar pasižiūrėk, apie ką jos.


Top
   
 Post subject: nugis
PostPosted: 2006-07-26 20:03 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
"Eridanas" knygutes verchia/leidzhia/parduoda - reishkia jas skaito kokie tai tai piliechiai, kurie (dauguma) nerasho i "fantastika.lt" :wink: , bet jie megsta fantastika (kitaip nepirktu).
IMHO shiuo atzhvilgiu leidyklos itaka Lietuvos fantastikos megejams milzhinishka ir nustelbia klubu (netgi "Dorado" :wink:) itaka , nes fantastikos klubai vienyja saujele aktyvistu ir dazhnai "verda patys savo sultyse", o fantastikos megeju klubams nepriklausanchiu (ir neketinanchiu priklausyti) skaitytoju - tukstanchiai.

Taigi, Eridanas=fantastika Lietuvoj : (atemus kelis procentus fanu-aktyvistu, kurie kazhka dar ir "shone" prasuka, tik ju maaazhai labai) :wink: Leidykla gyvuoja ir fantastika gyvuoja :wink:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Last edited by Akela on 2006-07-26 20:06, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-26 20:05 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Raimondas wrote:
Cia apie tai, kad visos naujienos idetos Dorado autoriu?

Nevisai suprates Raimondas

Vienas iš naujienų skelbėjų - Gi (arba Gijas) - šiaip ne iš "Dorado", bet tikrai vienas iš nedaugelio neklubiečių svariai ir daug prisidedančių prie portalo atnaujinimo ir šiaip darbo.
Bet ką Klia norėjo pasakyti, tikiuosi, supratau (iš 8-ių paskutinių skelbimų apie renginius ar šiaip kažkokį vyksmą fantastikos padangėje - šeši daugiau ar mažiau susiję su "Dorado" klubu..:) Na, bet žinant, jog pats portalas irgi įkurtas "Dorado" klubo tai gal neturėtų labai stebinti.


Top
   
 Post subject: Re: nugis
PostPosted: 2006-07-26 20:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Akela wrote:
o fantastikos megeju klubams nepriklausanchiu (ir neketinanchiu priklausyti) skaitytoju - tukstanchiai.
Sprendžiant pagal leidyklos tiražus,tokių maždaug nuo 1, 5 iki 2 tūkstančių.:)


Top
   
 Post subject: Re: nugis
PostPosted: 2006-07-26 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
gedas wrote:
Sprendžiant pagal leidyklos tiražus,tokių maždaug nuo 1, 5 iki 2 tūkstančių.:)
Jei pagal pirkimus, tai as ir dazhniausiai nesu tarp tu, kurie ishperka "Eridano" tirazhus (net ir vargais negalais) :oops:
Na, ne visi gi pasiryzhe surinkti visa "aukso fonda" :P

Tachiau butu galima - bent juokais - paskaichiuoti, kiek jau ishvis "Eridanas" knygu ishleido :lol: Ir santyki: Lietuvos piliechiai/ "Eridano" knygos :lol:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 10:41 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Šiaip, truputį offtopicas: jei aš nesu vienas iš tų kurie pirko Eridano išleistus Mūnšajus, bet esu vienas iš tų, kurie pirko Ubiką (kuris lyg ir girdėjau, kad buvo nuostolingas) ar aš mėgstu fantastinę literatūrą, ar ne?

Čia į tą postą, kur fantastikos mėgėjai skaičiuojami pagal tiražą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 10:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Šiaip, truputį offtopicas: jei aš nesu vienas iš tų kurie pirko Eridano išleistus Mūnšajus, bet esu vienas iš tų, kurie pirko Ubiką (kuris lyg ir girdėjau, kad buvo nuostolingas) ar aš mėgstu fantastinę literatūrą, ar ne?

Čia į tą postą, kur fantastikos mėgėjai skaičiuojami pagal tiražą.
Hm, tiražas, atrodo, daugmaž pastovus ir nesikeičiantis (tiesą sakant nežymiai mažėjantis), tad turėtų liudyti apie daugmaž pastovią žmonių bendriją, skaitančią tas knygas.
Aklai prie jo pritempinėti fantastikos mėgėjų skaičių gal ir nederėtų, bet daugmaž apytiksliai nusakyti galima. Pvz., kone kas antras-trečias mano pažįstamas (ne iš fantastų) teigia maždaug "taip, taip, aktyviai skaičiau, kol mokiausi mokykloje, iki 100-osios PFAF knygos, paauglystėje ir t.t.", o pažvelgus į ankstyvuosius "Eridano" tiražus, jie tikrai įspūdingi.

Negalima, aišku nurašyti žmonių, iš principo skaitančių tik angliškai (rusiškai, arba vien ne "Eridano" knygas), tačiau jų skaičius vargu ar stipriai keistų padėtį. Vieno pokalbio su R. Maskoliūnu metu pastarasis teigė, jog tęs leidybinę veiklą, jei Lietuvoje atsiras bent 3000 fantastikos skaitytojų. Deja, tiek neatsirado.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 12:00 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Či gal ir optimistinis variantas, bet mano mintis buvo, kad gal skaičiuokit mėgėjus pvz., 2 x tiražas? Nes dalis neperka vienos pusės knygų, kita - kitos pusės. Kiti eina į bibliotekas, skolinasi iš draugų ir pan. Sulyginti fantastiką skaitančius žmones ir komercinį rodiklį (apyvartą) nėra tikslu ir teisinga, mano nuomone.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 12:08 
Offline
User avatar

Joined: 2005-07-31 18:08
Posts: 401
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Nė vieno fantastinio serialo per didžiuosius TV kanalus (o kažkada buvo Lexx, Stargate, Space 1999, X-Files, Xena, Hercules ir t.t.).
Xena ir Hercules tai tradicinis Hollywood'o šlamštas ir nerodydamos jo televizijos tik keliasi reitingus (Gal ir žiūrėčiau jei rodytų vietoj telenovelių ar "realybės" šou...)

_________________
Apsilankykite http://www.PenisLand.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-07-27 12:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Či gal ir optimistinis variantas, bet mano mintis buvo, kad gal skaičiuokit mėgėjus pvz., 2 x tiražas?
Galima, aišku, skaičiuoti ir taip, yra, gi, manau, nemažai žmonių, skaitančių, pvz., tik Stiveno Kingo raštus ir nieko daugiau iš "Eridano" produkcijos. Tada priskiriamų fantastikos skaitytojams tikrai bus kur kas daugiau. O va ar juos jau galima vadinti fantastikos mėgėjais - matyt priklauso tik nuo kiekvieno asmeninių kriterijų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited