Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 23:44

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-05 22:56 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
nemezide wrote:
Beje, apie religine tolerancija ir ka blogo daro tie keistuoliai, stai klipas:

http://www.youtube.com/watch?v=mnNSe5XYp6E

Taigi, ne visi keistuoliai daro vien geri, Gedai.
Ak, jei viskas butu taip paprasta... Jei pazodziui imsime ta klipa, kultais galime isvadinti daugeli respektabiliu humanitariniu organizaciju: Greenpeace, Medecins Sans Frontieres, World Wildlife Fund ar pan. Juk ten zmones seka ideja, aukoja pinigus, laika, palieka savo salis, seimas del to, kad padetu kitiems, netgi zusta. Apie psichoterapija isvis nera ka kalbeti - aiskus kultas ir tiek (cia ironija, jei ka).

Ne, ne visi keistuoliai geri, bet tai, kad zmones soka, dainuoja, ar bando pasiekti kazka daugiau savo gyvenime dar nepadaro ju kulto aukomis.

Jei fantastai sako "tikintieji yra kitokie, atsiribok nuo ju", tai fantastai irgi kultas? :shock: Raimondas


Top
   
 Post subject: uu
PostPosted: 2007-01-05 23:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Raimondas wrote:
Jei fantastai sako "tikintieji yra kitokie, atsiribok nuo ju", tai fantastai irgi kultas? :shock: Raimondas
Fantastai fantazuoja, tikintieji - tiki. Sumaishysi tai i viena vieta - gausi "Urantija", "Scientologija" ar dar ka... naujesnio.
Fantastai jau irode, kad puikiai moka kurti religijas (turiu omeny scientologijos autoriu)... tai gal uzhtenka?
Gal nebemaishom fantastikos ir tikejimo i viena vieta, o tai ish tokio "pragarishko mishinio" gims kokia nors nauja chimera :oops:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:05 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Man atrodo, problema ne tame, ar fantastu gali būti laikomas fantazijomis tikintis žmogus. Man atrodo, problema tame, kad kai kas savo fantazijas bando įpiršti kitiems, ar savo pareiškimais gali sudaryti įvaizdį, kad fantastai fantazijomis TIKI.

Tiki Kosminiais Klounais, žydais-masonais-iliuminatais, smurfais ped... (...agogais, kad nieko čia neįžeisti ;), nematomais drakonais, superdidvyriais - tikėk. Tai tavo asmeninis reikalas. Tegul juo ir lieka, ne daugiau.

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:21 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Adis wrote:
Man atrodo, problema tame, kad kai kas savo fantazijas bando įpiršti kitiems,
Taip, tai problema.
Quote:
ar savo pareiškimais gali sudaryti įvaizdį, kad fantastai fantazijomis TIKI.
Manyciau, tai problema tik jei pridesime zodi "visi":

ar savo pareiškimais gali sudaryti įvaizdį, kad visi fantastai fantazijomis TIKI

Nes akivaizdu, jog kai kurie fantastai TIKI. :wink:
Quote:
Tai tavo asmeninis reikalas. Tegul juo ir lieka, ne daugiau.
Panasu, kad kai kam is fantastu atrodo, kad tai ne tavo asmeninis dalykas, kad tikintiems ne vieta tarp fantastu. O tai IMHO irgi problema.

Na bet nezinau ar ka sia diskusija pasieksim, kaip ir pries ja ejusiomis :( Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:35 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
(aš ir mano liežuvis)
Tikėjimas kažkuo yra tik asmeninė problema, jeigu savo tikėjimo nekiši aplinkiniems. Tada iš asmeninės problemos tai tampa kiek globalesne problema.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:38 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
XXIcentury wrote:
(aš ir mano liežuvis)
Tikėjimas kažkuo yra tik asmeninė problema, jeigu savo tikėjimo nekiši aplinkiniems. Tada iš asmeninės problemos tai tampa kiek globalesne problema.
OK, nepradedam is naujo, nes as jau klausiau ar galite parodyti bent viena zmogu, kuris pragyveno gyvenima netikejes kazkuo, neirodytu mokslo.

Ne, tikejimas nebutinai problema Raimondas


Top
   
 Post subject: uu
PostPosted: 2007-01-06 0:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Raimondas wrote:
OK, nepradedam is naujo, nes as jau klausiau ar galite parodyti bent viena zmogu, kuris pragyveno gyvenima netikejes kazkuo, neirodytu mokslo.

Ne, tikejimas nebutinai problema Raimondas
Jooo... prasideda... seniai prasidejo :nuobodu:
taigi - aishkinu ant pirshtu - kalbame apie tikejimus shios diskusijos kontekste (religijos, sektos).
Tai reishkia, kad nebutina prisiminti vaikystes baimiu ar dar kokiu iracionaliu dalyku ir itraukti tai i diskusija.

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:51 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Quote:
taigi - aishkinu ant pirshtu - kalbame apie tikejimus shios diskusijos kontekste (religijos, sektos).
Va šitą aš irgi turiu omenyje.

Tikėjimas iš vaikiškumo arba ligos (nu gi visko būna, tarkim taip žmogus tiki, kad jo augintinis bananas yra gyvas, kad jį net uždaro kartu sukitais tokias pat) net netelpa į šitą diskusiją.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:54 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-17 22:32
Posts: 2032
Gerai, tikejimas religine prasme nera problema. O jei jums tai problema, tai jusu asmeninis reikalas ir nera ko cia to pirsti visiems.

Uzteks? Raimondas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-01-06 0:59 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
gerai pagalvojus pakeičiu savo sakinyje viena žodį į kitą:

Tikėjimas kažkuo yra tik asmeninis reikalas, jeigu savo tikėjimo nekiši aplinkiniems. Tada iš asmeninio reikalo tai tampa kiek globalesniu reikalu.

iš mano pusės užteks. ;)

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 59 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited