Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

Jei Legiono nebėra
Nu ir ačiū Dievui 12%  12%  [ 6 ]
Man pofig 22%  22%  [ 11 ]
Niekada apie tokį negirdėjau 4%  4%  [ 2 ]
Na, gaila, o ką? 20%  20%  [ 10 ]
Tikrai liūdna. Bet chebrytė išsikapstys. 28%  28%  [ 14 ]
EI, REIKIA KAŽKĄ DARYTI!!! 14%  14%  [ 7 ]
Total votes: 50
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-30 12:44
Posts: 175
Location: Vilnius
nemezide wrote:
2 Draiveris: dar vakar as buvau beveik nepikta, tik siaip. Tipo kazkas uzsinorejo, kad Legiono nebutu.
Na bet uz ta "bureli" as jam pati akis iskabinsiu.
Nem, raminkis...
Draiveris teisus - tavo pasakymai stiliuje "akis iskabinsiu" nedaro garbes nei Tau kaip zhmogui, nei Tau kaip legionerei.

istraukete puses metu senumo topika ir is jo dabar jihada darot.
CIa ka, pavasaris visus taip veika or smthn?

(Ne, nesu kokio nors klubo atstovas, ne, nebandau issiaiskinti koks klubas yra geresnis ar blogesnis. Viskas ka cia parasiau yra IMHO ir tik IMHO)

_________________
Whiskey Tango Foxtrot, over?


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-13 3:31
Posts: 709
Location: Siauliai
gal but OT..
keistas tendensijas matau Lietuvoje kas susije su fantastika...
IMHO fantastai turetu vienytys ir daryti bendrus projektus o ne pestis tarpusavyje, dabar gaunasi va as (mano klubas) krutesnis padarysiu taip, kaip man geriau, o ka kiti daro man nusispjauti. Nors visi kiek suprantu siekia bendro tikslo ty populiarinti fantastika ir gerai praleisti laika bendraminciu kompanijoje (o gal as labai klystu?) Tik tada neaisku, kam tokie gincai. Ar tai irgi prisiskaito prie gero laiko praleidimo?

O legionas kiek matau (o matosi man tik is sono) gyvuoja ir gana aktyviai.
Tad diskusija kaip ir beprasmiska.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 12:40 
Tiesiog smagu skaityti... Kartais uzsinori "uzklasines" veiklos kokiam klube (kol kas nesu jokio narys), bet paskaitai visokius tokius gincelius, ypac nemezidziu "tolerantiskus" grasinimus iskabint akis ir is vis dingsta noras ko nors ieskoti... Man savos akys brangesnes nei galimybe karta per savaite ka nors pazaisti.
Vaiku darzelis kazkoks, o ne linksmas draugu/bendraminciu susiburimas/judejimas


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 13:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Na, bent jau nustojot lyginti Legioną su Dorado (gy, tas pat, kas lyginti GURPS ir DnD, tik ne taip nuvalkiota).

Velnias, net negaliu ištrinti asmeninių najiezdų, kadangi važiuojama ant manęs. na gerai, *sigh*, liksiu išgaidintas Legiono nemezidės asmenyje :roll:

Jei bent keli legionieriai pareikš, kad šita tema žeidžia Legioną, be jokių problemų ją pašalinsiu. Mano supratimu, tai greičiau reklama, nei niekinimas: Legionas galų gale paskelbė visuomenei, kuo užsiima ir kad apskritai egzistuoja. Apklausa parodė, ką apie Legioną mano Lietuvos fendomas - priešiškai nusiteikę tik 12%, tuo tarpu 62% nusiteikę daugiau ar mažiau draugiškai. If it's still offensive - nu ką gi, trinsim lauk.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited