Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 0:58

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

Jei Legiono nebėra
Nu ir ačiū Dievui 12%  12%  [ 6 ]
Man pofig 22%  22%  [ 11 ]
Niekada apie tokį negirdėjau 4%  4%  [ 2 ]
Na, gaila, o ką? 20%  20%  [ 10 ]
Tikrai liūdna. Bet chebrytė išsikapstys. 28%  28%  [ 14 ]
EI, REIKIA KAŽKĄ DARYTI!!! 14%  14%  [ 7 ]
Total votes: 50
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 17:43 
Manau MB pasake viska. Niekas geriau nepasakytu. Taskas.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 17:50 
Ai dar pamirshau pridurti, kad per paskutinius pora metu Legionas yra bene labiausiai pagausejes Lietuvos fantastu klubas. Ir nors as asmenishkai kiek nusivyliau youngbloodu indeliu i cona, tachiau jei tikrai niekur nedinge, yra, zhaidzhia ir dalyvauja Legione.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 18:08 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Panašu, keistoka tema dėl Legiono patalpų (pritariu kažkieno minčiai, jog tai vargu ar temos vertas klausimas) virto eilinėmis legionierių/doradiečių kumštynėmis, kurių metu supratau tik viena - kad Legione pasiutusiai nemėgstama arbata...
Vargu ar verta abejoti, kad Legionas - klubas ir kad LABAI prisidėjo prie Lituanicono organizavimo. Na, ir jokiu būdu neverta šios forumo gijos paversti tuo, kuo vienu metu buvo tapusi organizatorių konferencija.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 18:44 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Kvieciu Legiona atplaukti i musu LARPG uzterstus vandenis,
arba ikurti savaji svaresni LARPG ezeriuka


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 18:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-03 16:47
Posts: 447
smeli: atrodo, kaip tik del LARP Legiono ir tamstos nuomones labiausiai issiskyre. mes megstame geimus, kuriems nereikia tekstolitiniu kardu ir veida dengianciu shalmu.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 19:22 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
>smeli: atrodo, kaip tik del LARP Legiono ir tamstos nuomones labiausiai issiskyre. mes megstame geimus, kuriems nereikia tekstolitiniu kardu ir veida dengianciu shalmu.


as irgi tokius megstu, taciau mano veikejui, poetui is prigimties tenka apsikarstyti metalu ir kardais, ogi tam kad kareiviams nekiltu noras atimti mano pluksna ir popieriu ar kaip kitaip uzgniauzti poezija.

jeigu bus toks zaidimas i kuri nereikes nestis 15+ kg metalo tai as tik dziaugsiuosi, nes su salmu dengianciu veida ne tik sunku eiles kurti bet ir skaityti jas sunku


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 21:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Prašau atkreipti dėmesį į topiko sukūrimo datą: aš jį sukūriau pernai metų lapkričio pabaigoje, po to, kai, atsitiktinai sutikęs vieną iš legionierių, sužinojau, kad Legionas liko be patalpų. Man tai pasirodė pakankamai apmaudu, kadangi pats kažkada buvau Legiono narys ir visada rekomenduodavau jį, kai manęs klausdavo apie žaidimų klubą Vilniuje. O gegužės mėnesį jį iškasė gerb maGE, kuris ir atnaujino aktualumą praradusią diskusiją. Tai galima būtų traktuoti kaip tam tikrą nepilnavertiškumo komplekso apraišką, bet aš to nedarysiu.

Tai toli gražu ne pirma diskusija apie klubus apskritai šiame forume, todėl pasikartodamas išvardinsiu dalykus, kuriuos, ne vien mano nuomone, privalo turėti pilnavertis klubas:

1) bent 10 narių, kurie moka nario mokestį;
2) jis turi reguliariai rinktis (kartas per savaitę pops into mind);
3) jis turi turėti patalpas savo susirinkimams.

Jei kažko iš šių dalykų nėra, tai duotasis būrelis žmonių yra ne klubas, o... tiesiog būrelis žmonių (jei jums jau taip nepatinka žodis "chebrytė").

Informacijos stygius apie Legioną pakankamai stipriai jaučiamas, todėl nieko keisto, kad eilinis vartotojas mano jį mirus. Vat iš šito topiko išaiškėjo, kad klubas reguliariai renkasi (tiksliau - rinkosi dar visai neseniai), ir kad turi daug naujų narių. Va ir puiku. Tiesa, per pastaruosius porą metų nesutikau nė vieno naujai pažįstamo žmogaus, kuris deklaruotų, kad yra legionierius, bet gal man tiesiog nepasisekė. Per Jonines ir pažiūrėsim, kaip tie naujokai atrodo.

Visada liūdino ir dabar liūdina aparteizmas, kurį demonstruoja Legiono nariai. Na, gal taip ir priklauso uždaro klubo nariams ir toks yra Legiono imidžas. Kaip suprantu, už ryšius su visuomene tame klube yra atsakingi nemezidė ir gau, plius Donceka, užimantis tokias pusiau atskalūno pareigas. Daugiau niekas iš legiono nesisocialina (arba bent jau slepia, kad yra legionierius), gal jiems tai - tabu. Šantaro pasirodymas forume - viena iš pavasadio sensacijų.

Kas dėl amžinos nesantaikos tarp Dorado ir Legiono, tai Legionas gi ir atsirado kaip Dorado maištininkai. Tačiau jei "lyginamuosieji" offencive postai kartosis, išmesiu juos į ackirą topicą (ir savo postą - taipogi)

2 nemezidė: man labai gaila, kad legiono atstovė kuria tokį blogą imidžą savo klubui - jau nekalbant apie save pačią. Jūsų tonas, panele, buvo toleruojamas konvento konferencijoje, kurioje jūs ir sukėlėte visą tą erzelį tarp Dorado ir Legiono, tačiau forumas yra moderuojamas.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 23:30 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
shizzar wrote:
2 nemezidė: man labai gaila, kad legiono atstovė kuria tokį blogą imidžą savo klubui - jau nekalbant apie save pačią. Jūsų tonas, panele, buvo toleruojamas konvento konferencijoje, kurioje jūs ir sukėlėte visą tą erzelį tarp Dorado ir Legiono, tačiau forumas yra moderuojamas.
Eee... Nesutikčiau, kolega - nemezidės atsakymai maloniai nustebino santūrumu, o kalčiausias košės virėjas šįsyk, matyt, būsiu aš pats, kaip dabar matau, visai be reikalo nusprendęs nepasirašyti tikruoju vardu :twisted: (nesinorėjo tuo sukelti didesnį erzelį nei tema verta, tačiau jis ir taip sėkmingai "susikėlė"). Savo žodžių, tačiau, neišsižadu.
Vis dėlto siūlau pasisakymus, nesusijusius su tema (t.y. nagrinėjančius Lituanikono subtilybes) ištrinti ar perkelti į Lituanikono aptarimų giją.


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 0:09 
Hehehehe...
Tapau pavasario sensacija. :).


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-27 2:18 
kazkas labai bijo uzsishviesti ...
kita vertus jai viska padarytu legionas tai jau butu legioniconas
priedo dalintis laurus reikejo po konvento
o tiems kas nezino Andrius B. Tapinas yra oficialus Legiono ikurejas
jai jau vardiname asmenim tada kitaip galim vardinti kas ka padare kiek procentu kam lauru nuskinti itd bet nereikia varyti mes padarem savo jus savo kiekvienas savo renginys ivyko bet kaikurie mano kad mes nieko nedarem
siap paskaita apie vampyrus pono narimanto shakalio kuris kaip irgi yra legionerius dar net senu laiku taip kad dadekim paskaita :]


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 44 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited