Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 12:59

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2003-01-18 8:23 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-25 1:18
Posts: 179
Location: Vln
Ar jums yra teke, arba jusu pazystamiems susitapatinti su mylima knyga, filmu ar panasiai... na trumpai tariant ar skaitydami ir gyvendami fantastika nepradedate jos perkelti i realu gyvenima ir gyventi vien tik rastoju pateiktomis fantazijomis?

ciuju as kliedziu cia visas girtas sededamas tad ajnu miego...

_________________
www.kalesvaikas.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-18 19:19 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
o ka tu turi omenyje sakydamas fantastika?


o tu ka nezinojai kad ten teisybe raso?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-18 20:49 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
As gyvenu fantastikoi o tu ne ?

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-20 2:48 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Kartais minchiu neisheina ishreiksht ne rpg/fantastikos/fallouto terminais, o shiaip net apsirookius tokiu minchiu nekyla ... nafig toki gera daikta kaip fantastika kelti i shudina ir tupa realu pasauli?
Gal niabent paskaichius/pamachius vezhanti knyga/anime kuriam laikui persiimi ten vyraujanchiomis nuotaikomis/mintimis.

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-20 12:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Man labiausiai patinka rasytojai (ir siaip visi kurejai), kurie privercia patiketi ju sukurtais dalykais (net jei jie ir balansuoja ant siurrealizmo ribos). Kas yra "perkelimas"? Perskaiciau knyga, patiko kokia nors ideja, etine norma, kokios nors vertybes Tada peremiau tuos dalykus sau, tai tapo mano dalimi, mano mastysena, gyvensena. Mano realybe. Mano realybe siejasi su kitu realybemis. Va tau ir perkelimas. O elgtis lyg cia aplink lakstytu vampyrai is alfa centauri su cyberjackais ir kepintu visus plazma blasteriais, padedami eilini kart prisikelusio Saurono - na niekada taip nebuvo ir nebus niekam. Tik nereikia pradet is naujo "o as tuo tikiu!" tipo blevyzgojimu. Niekas tuo netiki, o jei ir siektu patiketi, tai del jam vienam tezinomos priezasties, gal noro paeksperimentuosti su savimi ar pan. Siaip vienas atvejis su manim buvo. Anakart kietai buvau pasineses ant "9 ambero princu" skaiciau gal kokias minimum 12val. Po to nakti eme kilt temperatura (persisaldes buvau). Visi zinome koks miegas ligos metu. Tai va ir eme man tada per sapna rodytis - atseit as Korvinas. Net ir prabudus jausmas, lyg galeciau zengti per atspindzius buvo labai gyvas. Na, sergant tai pakankamai realu. Vel uzmiegu, jausmas islieka, pabundu - vel. Vienzo - nepakartojama. Bet, deja (o gal aciu dievui), tai baigesi ryta...

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject: TIK
PostPosted: 2003-01-22 18:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-20 23:02
Posts: 27
Location: Druskininkai/Vilnius
Ash tik perkialiu kada sapnuoju lovoj asigulias ir siltai uzsiklojas. O siap tai kartais bet neisivaizduoju kas butu jei fantastika perkeltume i relu pasauli. Tik isivaiduoju kad butu taip: vaikciotu gnomai magai ir visokie kitokie liurbiai po pasauli

_________________
warson


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-22 18:46 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
jop, teisingas pozhiuris i magus - liurbiai kazhkokie :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-22 20:20 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
klausima butu galima perfrazuot kaip "ar paziureje teletabius, nepradedat sokinet i sulinius?" :wink:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-22 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Quetzal wrote:
klausima butu galima perfrazuot kaip "ar paziureje teletabius, nepradedat sokinet i sulinius?" :wink:
Cia tu laikrasti skaitei as ir skaiciau ten tai bajeris buvo ate mama

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-23 0:38 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-25 1:18
Posts: 179
Location: Vln
golemas zinau apie ka kalbi. ta busena nereali! ypac kai sergi. man panasiai yra buve kai as isijautes zaidziau Final Fantasy VII. Sirgau tuo metu taipogi ir standartine temperatura buvo kazkur apie 37-38. Krc uzstirgau as to geimo vienoj vietoj ir glusinaus iki 4os ryto ir neperejau. o i geima buvau isijautes nerealiai ir tom dienom gyvenau to geimo siuzetu. tanakt atsiguliau paryciais taip ir uzstriges. kaip supratau nakti nerealiai uzkilo temperatura vos ne iki haliucinaciju. viskas realu pradejo darytis, ta pati geimo vieta, tie patys personazai, tie patys burtai... krc jausmas nerealus. pamenu tik kai ryte pabudau visas isprakaitaves tai keikiausi xulesh as pabudau nes mane veze kai prie manes stovejo Cloudas su Barretu ir sake, jog mes nugalesim :D dar ta pacia diena ta vieta zaidime as perejau :)

_________________
www.kalesvaikas.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited