Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-19 6:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 31 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2014-05-28 11:26 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
metalolauzas wrote:
gal ne visiems, sorry :) bet "armagedona" ne eridanas isleido. :)
emmm... Nu tarkim, darom prielaidą, kad tamsta ne trolis (ką padarysi, lengvatikis aš). Tai tada aš jau nebesuprantu tokių logikos šokinėjimų... Čia mes kalbam apie fentezi vs SF, čia apie vyrai vs moterys ir staiga atsiranda Eridanas... Ką visa tai turi bendro?


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 11:40 
Offline

Joined: 2014-05-26 18:22
Posts: 12
bandau diskusijose atrasti tiesa :D :D
tiesiog manau, kad kazkoks susiskaldymas yra, bet niekaip nepavyksta man jo sufokusuoti :)


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 12:12 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
metalolauzas wrote:
bandau diskusijose atrasti tiesa :D :D
tiesiog manau, kad kazkoks susiskaldymas yra, bet niekaip nepavyksta man jo sufokusuoti :)
O gal problema tame, kaip sakė fleimeris flūderis? Kad tu įsivaizduoji nesamus dalykus ir kai bandai juos projektuot į realybę tai ir nesigauna nieko, nes taip tiesiog nėra? :)


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 12:48 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
na susiskaldymas aišku yra, tik kokiam lygyje?
vieniem labiau patinka haris poteris, kitiems žvaigždžių karai dar kitiems labiau patinka žiedų valdovas etc etc. Visi žmonės turi skirtingus skonius. Bet ar žmonės dėl to kariauja? Ne (na, kai kurie :>)


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 13:05 
Offline

Joined: 2014-05-26 18:22
Posts: 12
Gal jūs ir teisūs, jokio susiskaldymo nėra, o aš su savo pareiškimais visus tik nervinu... :) tiesiog norėjau pastebėti, paklausti...kodėl kitos leidyklos, be eridano neleidžia rimtos fantastikos, kur veiksmas nevyksta žemėje, o jei vyksta, tai po daug šimtų metų. Jeigu ir rizikuoja išleisti fantastiką, tai maksimaliai priartintą prie realybės, bent jau laiko ir vietos atžvilgiu.


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 13:12 
Offline

Joined: 2006-09-24 13:04
Posts: 104
metalolauzas wrote:
Gal jūs ir teisūs, jokio susiskaldymo nėra, o aš su savo pareiškimais visus tik nervinu... :) tiesiog norėjau pastebėti, paklausti...kodėl kitos leidyklos, be eridano neleidžia rimtos fantastikos, kur veiksmas nevyksta žemėje, o jei vyksta, tai po daug šimtų metų. Jeigu ir rizikuoja išleisti fantastiką, tai maksimaliai priartintą prie realybės, bent jau laiko ir vietos atžvilgiu.
Nes leidyklos nemėgsta rizikos, todėl ima knygas, kurios kitose šalyse atsiperka labiausiai?


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 13:20 
Offline

Joined: 2013-08-13 22:35
Posts: 86
Location: Marijampolė
Šiaip,užsidarius Eridanui maniau,kad šventa vieta ilgai tuščia nebus.Bet kol kas toj sferoj tylu.
O dėl susiskaldymo tai jeigu koks ir yra tai tikrai ne tarp minėtų žanrų.Tiesiog gal toks sutapimas,kad dauguma jaunimui skirtos fantastikos yra maginė.O va visokių twilightų,geležies fėjūnų ir panašaus stuff'o rimtesni fantastai nemėgsta.


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
metalolauzas wrote:
O štai knygos, kur pgr. veikėjas mot. lyties visiems sukelia daug dviprasmiškų minčių. Fox'e ar taip nera? Pamatai kad veikeja mot. ir automatiškai knygą meti į šalį? :) :)
Manau, kad ši tavo idėja išplaukia arba iš paties požiūrio į moteris pagrindines veikėjas arba tiesiog iš palubinskio. Man asmeniškai jokio skirtumo kas veikėjas, svarbu, kad knyga gera būtų, manau daugumai fantastų knygos gerumas taip pat yra pagrindinis kriterijus.

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
PostPosted: 2014-05-28 14:17 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
metalolauzas wrote:
kodėl kitos leidyklos, be eridano neleidžia rimtos fantastikos, kur veiksmas nevyksta žemėje, o jei vyksta, tai po daug šimtų metų. Jeigu ir rizikuoja išleisti fantastiką, tai maksimaliai priartintą prie realybės, bent jau laiko ir vietos atžvilgiu.
Kas yra rimta fantastika, tai labai diskutuotinas ir nuo skonio priklausantis dalykas.
O dėl kitų leidyklų... Tai pirma į galvą atėjusi knyga tai Kvouto trilogija. Pirma dalis "Vėjo Vardas". Pabandyk pasidomėt. Labai gera fentezi knyga. Tik tu jau atleisk autoriui už pagrindinį herojų - vyrą :)
Tiesa, kiek teko girdėt pletkus, tai Rotfusas pasuko ala Tolkino keliu... nepabaigęs trilogijos ėmė rašyt kažką kito apie tą patį pasaulį (girdėjau gandus, kad Auri istoriją, kas skaitė supras). Gal tai genialumo požymis ir mums visiems tik į gerą :)

Jei mėgsti postapokaliptinius kūrinius, tai rekomenduoju "Perėją". Nors man asmeniškai antroj trilogijos daly pradėjo nusivažiuot...

Dar knygynuose praeik pro "jaunimo literatūros" lentynas. Ten paprastai sugrūda nemažai fantastikos. Tik čia jau nieko patart negaliu, nes mane seniai nuo tų lentynų atbaidė masovkės ala "twilight saga interpretacija".


Top
   
PostPosted: 2016-03-16 18:04 
Offline

Joined: 2013-02-18 14:44
Posts: 5
metalolauzas wrote:
Skaitinėjau čia įvairias diskusijas ir pagalvojau - magijos mėgėjai ir mokslinės fantastikos mėgėjai yra beveik kaip dvi rasės, nevirškinančios viena kitos. Vieni laiko save super protingais, o kiti...šiaip pasakų mėgėjai. Net juokas ima.

Galimas toks posakis:
Reikia iš gyvenimo imti pavyzdžius, ir tada pasimatys; kol kas laimi mokslas, t.y. proto magija.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 31 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited