Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 4:46

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 »
Author Message
PostPosted: 2004-10-21 11:35 
<<<moderated by shizzar: tema iskelta is "apie viska" temos "Prisistatymai - naujokai wellcome".>>>
krakadyla wrote:
Vo blin! Tai reix tavo varda isidemet ir per koki con'a paklausinet, bo 100 metu kingo nezhaidzhiau, pasiilgau. Ash dar labai gers zhaidejas i partija - niekad neishloshiu, bet l. megstu zhaist anyway. :mrgreen:
ale beda ta, ka i con'us poziuris daugiau maziau toks pat, kaip ir i klubus :D bo kaip tais 3 dienas trunkancias isgertuves pasdaryt bet kada galima. o con'e kaip tais kitos programos be gerimo pastaruosius keleta metu nelabai ir pastebiu :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 11:42 
sub-zero wrote:
mhm ;) prisiregistruot galetum
tiems kas tanke, kartoju:
olo wrote:
siam forumui galioja taisykle ta pati. senokai as cia uzeinu, nuo pat jo pradziu, galima sakyt, ale bet kadangi retai randu ka nors idomaus, svecias as cia retas, pasworda pamirsau, taip kad registruotis nebepavyksta, del ko, velgi, galvos nesuku ir prarades ka nors nesijauciu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 12:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
uztat forumas jauciasi prarades. Tave kaip juzeri. O as jauciuosi tave prarades kaip meistra fiestoj, bo negaliu pasiusti PMo. Nu bet kadangi tu TOKS asocialus, tai ka padarysi.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 12:50 
shizzar wrote:
uztat forumas jauciasi prarades. Tave kaip juzeri. O as jauciuosi tave prarades kaip meistra fiestoj, bo negaliu pasiusti PMo. Nu bet kadangi tu TOKS asocialus, tai ka padarysi.
jauciuosi pagerbtas.

o kas liecia fiestas... vienos-dvieju sesiju geimui nelabai ka turiu, o specialiai ruost laiko ziauriai ner. be to, jei ka ir daryciau, tai butu rolemaster'is, o kadangi ant lt daugelis be dnd ir gurps'u daugiau nepripazista nieko is principo (ok ok, najiezdas, bet vis tiek smagu :D) grupe butu splosnyje newbies sitoj sistemoj, tai nei man malonumo daug, nei juo labiau jiems. tai nera antisocialumas, paprasciausiai laiko trukumas normaliai pasiruosti geimui. o pusfabrikaciu manau tu ir pats nemegsti. is eilinio hack&slash malonumo jokio dazniausiai nebuna.

kas liecia pm'us... labai sekmingai ka tik suejo ir normalus postas, ar ne? ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-28 14:51
Posts: 329
Location: Kaunas
O koks skirtumas ar gurps, ar DnD, ar Rolemaster??
manau, pusvalandzio reikalas ishaishkint Rolemasterio skirtumus nuo DnD ar Gurps ;)
Zodziu - tai ne pasiteisinimas :))


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 15:19 
eimukas wrote:
O koks skirtumas ar gurps, ar DnD, ar Rolemaster??
manau, pusvalandzio reikalas ishaishkint Rolemasterio skirtumus nuo DnD ar Gurps ;)
Zodziu - tai ne pasiteisinimas :))
nu... tai issisukinejimas ;)

o istiesu tai kaip jau minejau. ner laiko parengt normalu trumpa scenariju. juolab, kad trumpiausias lig siol darytas buvo skirtas min. 10-15 sesiju :D zodziu, gero nieko neturiu pasiulyt, o eilinio kaqcio ir taip nesunkiai rast galima :/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-29 9:59
Posts: 126
Niekada nesuprasiu zmogaus, kuris laiko save RPG narkomanu, bet niekad nesirodo ten, kur tas RPG zaidziamas didziausiu mastu.
Sezono hitas: Konservai "GMai savo sultyse"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 16:05 
Gurdas Varikas wrote:
Niekada nesuprasiu zmogaus, kuris laiko save RPG narkomanu, bet niekad nesirodo ten, kur tas RPG zaidziamas didziausiu mastu.
Sezono hitas: Konservai "GMai savo sultyse"
fiestose rpg yra didziausiu mastu? :lol: :lol:
kiek teko girdet atsiliepimu is dalyviu nekuriu, to masto ten tik tiek, ka privaziuoja kruva liaudies, o kokybe geimo vis tik yra abejotina daugeliu atveju. nereikia pulti priimineti to asmeniskai zinoma.
kas liecia savas sultis... siuo metu turime tikrai stipria grupe is 7 zmoniu, turime story, kuris tesiasi metus +. tuo pat metu dar gm'inu kitai grupei, sudarytai is 4 kitu zmoniu. mhm. 10 skirtingu zaideju per viena savaite, cia virimas savose sultyse? jei kam nors taip atrodo, tebunie. bet as bent jau garantuotas, kad jei as pats geiminu, turesiu gera gm'a ir kolegas player'ius, kurie tikrai roleplay'ins, o ne sedes ir rolins daisus, kai jiems lieps. o jei gm'inu, zinau, ka player'iai irgi grybo nepjaus. man kazkodel svarbu yra kokybe zaidimo. o ne tai, kiek zmoniu sulekia i viena vieta, pripunta alkoholio, o tada daro bile ka, ir tai vadina fiesta. ale bet degustibus non est disputandum, kai sake kadais protingi zmones :D
as neturiu nieko pries naujokus, netgi labai uz, kuo daugiau zmoniu isitrauke i rpg, tuo geriau man, tiek kaip geimeriui, tiek kaip gm'ui - platesnis pasirinkimas grupes sudarymui. bet. naujokai, kaip tokie, ir parodomosios ar tai turnyrines/fiestines sesijos kaip tokios turi but gerai paruostos. as siuo metu to padaryt negaliu del laiko trukumo. nuomone labai paprasta pas mane: jei negaliu ko nors padaryt gerai, nedarau to is vis.

bet cia jau OT. diskusijos pletot sitoj temoj neverta.

pagarbiai,

olo


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 17:10 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
olorino motyvacija akivaizdi: tai - sveikas snobizmas. Ne ta prasme, kad "As vienas kietas, ant keliu pries didiji Mane", o ta, kad "as turiu ko man reikia, noresiu dar - susirasiu, ir kultmasiniai dalykai man nereikalingi". Zmogus, turintis pakankamai gera reputacija ir talenta, kad nesikuistu tarp Random minios.
Savaime suprantama, kad fiestose vidutinis zaidimo lygis yra kur kas zemesnis, negu kur plote su keliais buteliais vyno zvakiu sviesoj (ne, turiu omeny ne tuos zaidimus, kur zaidzia tik vienas PC ir ju su GM lytys skiriasi). In fact, netgi negaliu pasakyti ne vieno pranasumo, kuri fiesta turetu pries toki zaidima. Tikram elitui i fiestas apsimoka ateiti gal tik tam, kad su senais pazistamais pasisveikinti.

P.S.Gerai paruosti naujokai? :o Duh...
P.S.P.S. Laiko trukumas tera mitas. I never buy that excuse. Realybe - vertybiu prioritetuose.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-10-21 17:34 
shizzar wrote:
olorino motyvacija akivaizdi: tai - sveikas snobizmas. Ne ta prasme, kad "As vienas kietas, ant keliu pries didiji Mane", o ta, kad "as turiu ko man reikia, noresiu dar - susirasiu, ir kultmasiniai dalykai man nereikalingi". Zmogus, turintis pakankamai gera reputacija ir talenta, kad nesikuistu tarp Random minios.
Savaime suprantama, kad fiestose vidutinis zaidimo lygis yra kur kas zemesnis, negu kur plote su keliais buteliais vyno zvakiu sviesoj (ne, turiu omeny ne tuos zaidimus, kur zaidzia tik vienas PC ir ju su GM lytys skiriasi). In fact, netgi negaliu pasakyti ne vieno pranasumo, kuri fiesta turetu pries toki zaidima. Tikram elitui i fiestas apsimoka ateiti gal tik tam, kad su senais pazistamais pasisveikinti.

P.S.Gerai paruosti naujokai? :o Duh...
P.S.P.S. Laiko trukumas tera mitas. I never buy that excuse. Realybe - vertybiu prioritetuose.
ok, apie kultmasinius dalykus. is tiesu, pastarieji butu labai netgi reikalingi, ir labai netgi eiciau. bet. galbut man vienam taip pasirode, bet paimkim kad ir paskutinius lituanicon'us. pagrindine motyvacija ten vaziuot, kuria girdziu is pazistamu klubiniu ir siaip aniems prijaucianciu: 'ot tai gerai pagersim'. nu dzin, galvoju, nueisiu, paziuresiu, gal cia tik siaip, keli tokie. ka turim: pirmi zodziai sutikus pazistamus: nu, tipo, varom? ir prasideda pylimas. ok, isgeri bokala alaus susibegimo proga, einu atgal. ziuriu programa. ziuriu. ziuriu dar karta. mhm. paskaitu kaip tokiu nera. na, tai, kas yra, vadinama paskaitomis, bet daznai su fantastika jas sieja tik pavadinimas. is esmes, palaipsniui priejau tokia isvada: hucon'as ir lituanicon'as skiriasi tik pavadinimu. susirenka kruva zmoniu, ir liuobia (tobish, pila), o tada tusyjasi. arba ir tai ir tai vienu metu. jokiu budu nenoriu sumenkinti organizatoriu. priesingai. lenkiu galva pries pastangas ir nora daryti renginius. bet. nu nepatrauklus jie man, kaip eiliniam fantastui, nepriklausanciam jokiam klubui, ir i rengini einanciam isgirsti/pamatyti ka nors naujo, originalaus ir idomaus.
apie tas pacias rpg fiestas. paklausiau po kazkurios fiestos, kaip ten viskas, kas gero. atsakymas kurio sulaukiau, buvo: ai, prisigerem za...ys', nenuejom. po to suzinau, kas patapo geriausiais ar vicegeriausiais geimeriais fiestos... mhmmm... nu ok. cia jau netaktiska ;) :D
zodziu, noriu pasakyt, kad kultrenginiai yra gerai. is principo. bet man asmeniskai patrauklumo jie kol kas neturi.

ok, shizzar teisus. siuo klausimu esu snobas. vertinu gera rpg. tiesa sakant, tik ji ir pripazistu. galima zinoma, kartais pakvailiot. bet tai ir yra viesai pripazistamas kvailiojimas, o ne apsimetinejimas, kad geiminu.
kas liecia gerai paruostus naujokus... emmm... suvariau viska anam poste i vieta, ir taip jau gavosi. per daug minciu, viskas susiplake. ka norejau pasakyt, tai kad naujokams (siep rpg ciainikams, ar paprasciausiai nepazistamiems su konkrecia sistema) story's turi buti paruostas taip, kad parodytu, kodel butent ta sistema, ir kodel man ji patinka. ar, tai kodel rpg yra afygennai geras dalykas (cia jau visiskiems ciainikams).

apie ta pati laiko trukuma. believe it or not :) kitai fiestai gal ka ir paruosiu. gal. vien tam, kad paciam paziuret, kas ten vis tik yra. bo kaip tais is tu atsiliepimu, ka girdziu, ir ka matau aplink, kol kas noro baisaus nera. ir kad nesakytu, mol, seniai uzsidare, newbie'ku nepriima. dievuliau, savo laiku vien jie ir sudare mano zaidejus, kai gyvenau siauliuose. ieskodavau, rasdavau. kas liko geimint, kas mete.

mhm. ok, uzsiapvalinu. i taip uzufloodinau jau :D


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 48 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited