Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2020-01-28 11:00

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2005-02-01 22:48 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Siūlau čia pristatyti visiem GM'am savo būsimus žaidimus.
1 Sesija Secret System. Visiškai naujas scenarijus mėgstamiausiai mano sistemai, sugalvotas kaip visada on the fly.

Sistema įslaptinta neatsitiktinai - tokios žinios gali pakenkti žaidėjams žaidimo metu. Labai pakenkti. Tačiau šį tą atskleisti galima. T.y.: veikėjai turės parašiutus. Didelius, naujausio modelio.
Žaidimą pradėsime raportais, pasiaiškinimais ir term.. (neesmė) tų, kurie dabar gudriai šypsodamiesi džiaugiasi suprantą, apie ką eina kalba.
!Praplėsta

Tolimas ateities pasaulis. Utopija. Žmonės gyvena požeminiame megapolyje, kuriame nebeliko karų, nebeliko smurto, vagysčių, melo ir neapykantos. Nebeliko kovos dėl valdžios, kadangi visus administracinius reikalus tvarko Kompiuterizuota AI sistema. Idealus liberalistinis pasaulis.

Tačiau tai nereiškia, jog pasaulis nuobodus ir be nuotykių. Jokiu būdu. Megapolio išorėje tebėra tas pats senasis nepasikeitęs pasaulis su karais ir taip toliau, kuris kėsinasi užkariauti šią utopiją. Tad veiksmo netrūks. Žaidėjai roleplayins specialiuosius iki dantų naujausia technika ginkluotus agentus, kovojančius su išorės priešais ir naktim saugančius ramų taikių civilių gyventojų miegą.
(Informacija iš oficialiųjų bibliotekų, spausdinama su raštišku HPD&MC sutikimu).

2 Sesija: Fallout. Tipiškas post-nuclear pasaulis, tačiau nevisiškai fallout pasaulis. Anyway, pageidautina, kad žaidėjai bent šiek tiek žinotų fallout2 žaidimą. (cRPG). Taip pat ką tik sugalvotas scenarijus - ne tas pats, kuris buvo Šiaulių fiestoje. Later will be more.

!Praplėsta
Veiksmas suksis New Reno metropolyje, intriga - kova tarp keturių garsiųjų New Reno mafijos šeimų. "Krikštatėvis", perkeltas į post-nuclear laikus. Žaidėjai bus iš įvairių vienos šeimos "lygių", pradedant kareiviais ir baigiant galbūt net pačiu consigliori. Kuriam žaidėjui kokios pareigos atiteks, apspres jo pačio noras, argumentuotas gera ir originalia veikėjo biografija ir portretu - ir/arba, atsitiktinumas.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2005-02-02 18:44, edited 3 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 10:34 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
GURPS TL4

Prie Shri Lankos krantu prauzhe cunamis. Dabar ten siaucia banditai-marodieriai ir siaubia prieskoniu plantacijas ir sandelius.
Bebaimiu gelbetoju ekspedicija is Lietuvos leidziasi i pagalba (valdziai ar banditams?) laivu "Titanikas".
Kas bus toliau priklauso tik nuo keleiviu PC.


Top
   
 Post subject: Kepurmusis
PostPosted: 2005-02-02 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-02 17:33
Posts: 193
Location: Vilnius
Kariai & Magai (trecias leidimas)

1 sesija
"Kepurmusis" populiariausias vieno atokiausiu zmoniu (tai reiskia, kad zmones sudaro ne maziau 60%) miestu sprotinis zaidimimas. Nedidele lyga sudaro astuonius komandos. Stipriausia "Kalnu ereliai" sudaro asmenines kunigaikscio gvardijos kariai. Is astuoneto komandu dar issiskiria goblinu ir dvorfu komandos. Kitas sudaro pagrinde zmones ir vienas kitas urvazmogis.
Zaidejams tenkantis issukis - pakliuti i kepurmsio lyga. O tai imanoma tik nugalejus dvi komandas is eiles!

2 sesija
Brodvejaus bokstas stovi didziules imperijos pakrastyje, kur prasideda neaprepiamos stepes ir gyvena laisvi ir nepriklausomi klajokliai (zmones). Bokstas pries daugeli metui pastatytas magui Igaldukui, kuris cia atlikinejo savo slaptus eksperimentus. Klajokliai ne tik, kad neliete mago, bet dar ir tiekdavo maista. Taciau imperijos saugos tarnyba gavo pagalbos sauksma ir buvo skubiai isiusta grupe saunuoliu, kad apgintu zymu kerejimo specialista nuo laukiniu.
Zaidieju tikslias - atsilaikyti bokste ir issaugoti mago gyvybe iki reguliarios kariuomenes atejimo. O klajokliai vedami paklaikusiu samanu nusiteikia "rimtai".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 12:37 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3430
Location: Wilno Kochane
1. DnD
Tiesą pasakius, ėmiausi meistrauti šitą sistemą todėl, kad neatsirado nė vieno DnD meistro, kas nėra sąžininga. Šiaip planavau meistrauti Munchkin D20, bet koks tolkas parodijuoti, jei nėra ką parodijuoti?
Taigi, tradicinis DnD žaidimas - narsių avantiūristų grupė spalvingame niekšų ir šventųjų pasaulyje, casual pasitrainiojimas po požeminį zoologijos sodą su krūva spąstų ir, žinoma, drakonas. Kaipgi be jo?
Veikėjai bus 10 lvl., žaidėjams patartina susisiekti su manim PMu ir sutarti dėl personažo, bo kitaip gausit kažką neaiškaus ir gauruoto, o meistras gali būti per daug girtas, kad aiškintų "kaip, po galais, veikia ta Wirlwind Attack"

2. Paranoia
Komunistų ir mutantų išdavikiškų veiksmų pasėkoje sektorius HELL17 apatiniame Alfa Komplekso aukšte buvo atkirstas nuo beveik visų sistemų ir patapo pasišlykštėtina išdavikų irštva. Didžiojo Kompiuterio paliepimu, grupė šaunių troubleshooterių leidžiasi į pavojingą misiją, kurios metu jiems bus suteikta garbė ne kartą ir ne keturis kartus paaukoti savo gyvybę už Kompiuterį.
Vėlgi taupant laiką patartina susisiekti su meistru ir sužinoti savo veikėjo detales. Juk, neduokDie, jūs ir pats galite būti mutantas ar kokios slaptos organizacijos narys...

3. Pendragon
Sistema skirta žaisti už karaliaus Artūro epochos riterius. Ko gero, labiausiai personažo charakterį apsprendžianti sistema, verčianti elgtis ne taip, kaip norėtųsi, o taip, kaip turi elgtis veikėjas, kurį susikūrėte. Taigi, riteriai be baimės ir priekaišto mistiniame Enchanted Britain pasaulyje. Sveiki atvykę į stebuklinę pasaką.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-02 14:13 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Gera idėja. Kas turi kokių pageidavimų Fallout veikėjui - parašykite PM.

:idea: Kas turi kokių pageidavimų tai kitai sistemai, irgi parašykite :P :roll:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 20:20 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 17:29
Posts: 282
Location: Kaunas
Star Wars (Initiate/Veteran)

Zhaidimo veiksmas vyks laikais, kai apie Luka Skaivokeri dzhedaju metrashtininkai jau rashe butuoju laiku, o Tamsos puse ir vel pradejo rodyti savo ragiukus, siekdama uzhvaldyti Visata...

Herojai pasaulio likimo tikrai nenulems, tachiau kiekvienas ju veiksmas tures itakos Galios Balansui...

May the Force be with You...

_________________
Forever evilAngel


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-03 23:49 
Offline

Joined: 2003-10-13 19:33
Posts: 47
Location: Deep down under
Kadangi cia elitas pradejo reikstis (no pun intended), tai reik ir jaunajai kartai leptelt zodeli kita apie savo sumanymus:

1. GURPS High Tech:
Kaip pasako pavadinimas veiksmas vyksta stipriai technologiskai pazengusiam laike (TL 7). Kosmoso keliones siomis dienomis nebera neiprastos, o mintys apie kitas gyvenamas planetas- realybe. Zmones sugebejo Marse atrasti vandens, idiegti organizmus-mutantus ir sukurti tinkama gyvenimui atmosfera raudonojoje planetoje. Bego metai ir Marso vyriausybe daresi vis maziau ir maziau priklausoma nuo Zemes biurokratu. Galiausiai tarp dvieju planetu prasidejo diplomatiniai nesutarimai ir, zuvus zymiam Marso diplomatui jam beviesint Zemeje, tarp dvieju planetu prasidejo atviri karo veiksmai.

Kadangi zaidimas bus skirtas zaliems najokams, tai jame bus daugiau veiksmo, nei mastymo ir/ar kalbejimo. Zaidejai taps elitinio zemieciu padalinio nariais, kuriems buvo skirta misija prasmukti i Marsa ir susprogdinti marsieciu superkompiuteri, kuris kontroliuoja visus marsieciu taktinius manevrus. Isnykus kompiuteriui marsieciu pajegu efektyvumas sumazes net kelis kartus ir zemieciai gales pagaliau pralauzti pasipriesinima bei nugaleti sukilelius...

2. GURPS Imperial Rome:

Labiausiai zinoma antikos civilizacija atgimsta! Milziniskuose cirkuose vel iki paskutinio kraujo laso kaunasi gladijatoriai, hipodromuose vel lenktyniauja karietos, tamsiais britanijos miskais vel zygiuoja nenugalimieji legionai, o ismintingi valdovai sedi imperijos soste- tai Romos imperija.

Zaidejams atiteks vaidmuo romenu legione, kuris yra dislokuotas Egipte. Legione, be zaideju, bus dar apie 60 vyru. Kiekvienas ju su skirtinga praeitimi, skirtinga gyvenimo vizija, skirtingais tikslais.

Sis legionas- sudarytas beveik vien is svetimsaliu. Romenu jame vos keletas, o ir sie su labai tamsia praeitimi. Vienintelis centurijonas yra tikras romenas, taciau ir jis nera visiskai atsidaves imperijai, o kazko iesko.

Vietiniai gyventojai labai nenoriai bendrauja su romenais, o karts nuo karto forta uzpuola nedraugiski ciabuviai. Visi kazka nuo vienas kito slepia, o visa tai dangsto pacia didziausia paslapti zmonijos istorijoje...


3. GURPS discworld

Gyvenimas diske toks kaip ir visada. Intelektas- neprognuozuojamas dalykas. Jis yra ten kur jo reikia ir ten kur jo nereikia (troliai- mastancios uolos, burtininku lazdos, kalnai). Zaidejams teks nykstuko Morkos (ugis- 2m, plotis- 2m), dirbancio miesto sargyboje, Bibliotekininko ("oook" Tik nevadinkite jo bezdzione, nes jam tai nepatinka), Traukvejo (tikras burtininkas... Na, tiesa sakant, joks is jo burtininkas, bet ilgas apsiaustas issiuvinetas gelytemis ir smaili skrybele daro tinkama efekta), Comano (paskutinis tikras didvyris, tik gaila, kad jam jau virs 90 metu) ir dar keliu neaiskiu subjektu roles, kai sie (zinoma, pries savo nora) yra itraukiami i nuotyki (sis ju, tiesa sakant, irgi visai nenori), kuris, is tiesu, tera dar vienas kvailas Dievu zaidimas kauliukais...

Zaidimas bus paremtas discworld'o knygomis, todel neturincius zalio supratimo apie disko pasauli siulyciau eiti kankinti kitus meistrus :P

_________________
I won't be ignored


Top
   
 Post subject: siuzetas
PostPosted: 2005-02-04 16:07 
1 ir 2 sessijos: GURPS ~hightech/conspiracy/escape~
pageidautinas zaideju lygis: Initiate(GURPS) arba Green Stranger (priimsiu ir kitus :wink: , BET Newbiams bus sunkoka , o Veteranams/Tough strangeriams gali nepatikti bagai, kuriu gali atsirasti :lol: ...)
tai naujas dar nekur nemeistrautas siuzetas
aprasymas: laikas: artimas ateitis (~2012+) background:TL~8, kolonijos menulija, biokompjuteria...
vieta: supervalstybe(ne esme kuri), didziausias salyje psihofiziologinis institutas (isdalies - tirimu centras, is dalies - psihushke)
izanga: ivyko pacientu(dauguma kuriu nevisai sveiko proto) maishtas!!! PIRMA karta instituto istorijoje suzlugo apsaugos sistemos...
veikejai: ishlikes personalas
reikia sprukti...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-04 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Savaime suprantama veiksmas vyks Warhammer'io pasaulyje :)

Tileja (a la viduramziu Italija), Miragliano miestas. Miesto herbas yra grifonas, taigi galima atspeti, jog miestieciai labai myli grifonus ir pagrystai didziuojasi tokiu savo herbu. Be to, pries 15 metu pats Iperijos Imperatorius Franciskas Iskilusis miestui padovanojo grifonu porele. Si porele tapo viso miesto pasididziavimu ir turistu traukos centru. Zoologijos sodas visada buvo pilnas lankytoju. Ir staiga, o stebukle, grifone pastojo!!! To dar nera buve!!! Grifonai niekada nesidaugina nelaisveje. Miestieciai tiesiog trysko dziaugsmu ir pasididziavimu. Po kiek laiko gime kuo sveikiausias grifoniukas, fiesta uzsitese savaite, fejerverkai, alus, vynas, sokiai pokiai ir t.t. Miesto taryba netgi surenge loterija: sumokejes tam tikra pinigeliu suma galejai rinkti grifoniukui varda, loterijos laimetojas renkamas burtu keliu ir tampa grifoniuko "krikstateviu", visa ceremonija turejo ivykti su didziausia pompastika.
Na, bet jei viskas visur butu gerai, saunieji pc'iakai nelabai turetu ka veikti Miragliano mieste, apart gerimo ir sventimo, bei mustyniu baruose :)
Viena grazia, bet laaaabei tamsia ir lietinga nakti gauja razbaininku pagrobe grifoniuka!!! Tragedija!!! Taryba zino, jog mieste gali prasideti masines riauses, jei tauta apie tai suzinos. Taigi su pretekstu, jog mazylio negalima trukdyti ir gasdinti nutarta niekam ji "nerodyti" iki krikstynu. Va cia istoja saunieji detektyvai ir apsiima sunkia byla - surasti grifoniuka.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-04 19:36 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
COPS

na is pavadinimo iskarto aisku :) apie ka :) dedikuojamas siu laiko policijos pareigunams geimas. Tad teoriskai butu malonu jei zaidejai sugebetu spresti problemas ir tikrai stengsiuios kad nebutu panasumu i televizinius detektyvus :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 12 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited