Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 12:29

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 2:24 
Offline

Joined: 2005-02-08 16:26
Posts: 6
Location: Kaunas
Apmokestinti fiesta tikrai reikia. Ir patalpas geresnes butu galima isnomuoti ir valytoja pasamdyti ir organizatoriam uz varga tikiuosi dar liktu. O kad naujoku sumazes tai netikiu, nebent beturciu nesusirinks. Negi per metus 5lt nesutaupis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 2:55 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Snark wrote:
O kuom dabar kokybe bloga (na, triuksmelis truputi. Bet is dalies tai yra fun... Is dalies)
Aš nesakau, kad dabartinė kokybė bloga. Aš klausiu, kaip pagerės kokybė, kai fiesta iš nemokamos taps mokama.
Kol kas buvo kalbama apie tai, kad pinigai turėtų būti renkami ne tam, kad Shizzarui už vargą sumokėti (kas, beje, būtų pakankamai normali ir suprantama priežastis, tačiau pirmas siūlymas rinkti pinigus buvo grindžiamas ne ja), o apie tai, kad padarius fiestą mokama kažkaip pakiltų jos kokybė.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 12:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
vienu atzhvilgiu kokybe manau pageretu - sekmadieniais nebutu tokio skaichiaus neatejusiu zhaideju ir meistru, kurie sake, kad ateis. su shituo reishkiniu jau visi apsiprato, bet man asmenishkai jis bishki erzina - zhaidejai susiranda tave irc prasho, kad uzhrezervuotum jiems vietas sekmadieni, o po to bac ir neateina. o vietos popieriuje tai jau uzhimtos - kazhkas kitas nepapuole, nes mane kad viskas uzhimta.
o bendra kokybe gal ir pageretu... sprendzhiant ish balsavimo rezultatu didzhiuma dabartine kokybe tenkina. visiems neitiksi.

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 12:59 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-30 12:44
Posts: 175
Location: Vilnius
Gambler wrote:
...manau draugishkai palaikydami ideja susimes po 5lt,
Va butent kad as nesiulau varianto "Sumokektie uz fiesta..."
As galvojau apie varianta "Susimeskime fiestai ..."
Feel the difference?

O siaip tai net ne tiek pasiulymas buvo, kiek pasvarstymai po NonStopo posto ;)
Gambler wrote:
pabandykime apsieiti be rinkliavu (ja galima pakeisti savanorishku aukojimu i fiestos fonda fiestos metu, bet chia jau bishki utopishkas variantas).
Km. gal ne toks jau utopishkas.
As gal durnas esu, bet 5 lt paaukociau geram reikalui. :)
Let's try next time?

_________________
Whiskey Tango Foxtrot, over?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 13:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Siaip tai mokestis naujokus atbaidys. Pvz as toks esu. As neisivaizduoju kas tose fiestose vyksta, na gal esu tik girdejes. Kai nemokama, imi ir nueini pasizvalgyti, suprasti. O jei reikes bapkes moketi (nesvarbu kiek) ir nebuti tikram, kokiam daiktui tu jas isleidi, tai tada geriau pasuksiu artimiausio kabako link ir isgersiu puslitri alaus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-30 12:44
Posts: 175
Location: Vilnius
Che, eidamas i kina rizikuoji, nes nezinai ar filmas bus geras...
Orientuojiesi pagal atsiliepimus ir reklama.

Kas trukdo siuo atveju orientuotis pagal atsiliepimus? :)

Istikruju, jei fiesta yra viso pirma populiarizacinis renginys, tai pinigai kaip ir ne prie ko. (nebent geniali Gamblerio mintis of free donations ;) )

Bet AR fiesta VIS DAR populiarizacinis renginys?

_________________
Whiskey Tango Foxtrot, over?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 14:36 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
isivaizduokim situacija su tuo pachiu kino filmu:
kruva zhmoniu eina, ir moka babkes. o ash neinu, nes man gaila pinigu nepazhystamam daiktui, netikiu jokiaias atsiliepimais - ash geriau prisilupsiu gerai pazhystamo alaus :) ko gero toks zhmogus ishvis kazhka naujo savo gyvenime sunkiai aptiks. o jejgu tavo gyvenime alus yra didesnis prioritetas uzh rpg fiesta - nieko baisaus, nieks uzh tai nebaudzhia. tiesiog neik! o jau tie kuriems idomu ir gal ir noretu..kaip chia pasakyt..kas ieshko, tas randa! :) manau fiesta jau nebe populiarizacinis renginys, t.y., dalyviu yra pakankamai, kad jie surastu spontanishkai naujus ish pazhystamu rato


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Tiesa sakant kine paskutini karta buvau, kai rode paskutine ziedu valdovo dali. Ir siaip i kina neinu, pries tai pasidomiu koki filma noreciau ziureti, apie ka jis, kas vaidina (aisku tai nera labai svarbu :) ) ir tada jau zinodamas ko galiu tiketis einu.
Be to ieskoti galima ir ne tokiu dalyku uz kuriuos pries tai susimoketi reikia. Ir isvis tiesiog yra smagu zinoti, kad yra dar vienas nemokamas renginys, kuri galima aplankyti. Nesakau, kad 5lt jau kirtis per pinigine, taciau pats principas, kad va kazkas dabar prades rinkliavoti uz toki dalyka atrodo keistas. Gal tada pradesiu meistrauti uz pinigus, susirasiu kokia norincia moketi grupe ir rinkliavosiu uz kiekviena sesija. :P


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-19 22:43 
Offline

Joined: 2005-01-10 19:27
Posts: 891
Location: vilnius
kiek bandei surengti fiestos lygio renginiu?ash esu prisidejes tik prie kokiu deshimt kartu mazhesnio renginio organizavimo, bet zhinau kiek tai kainuoja. ir chia ne apie pinigus kalbu - o ju irgi kainuoja. vis dar atrodo, kad yra labai keista "rinkliavoti" uzh toki dalyka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-02-20 16:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-10-14 0:07
Posts: 437
Location: Vilnius
Zinoma islaidos yra. Taciau visalaik buvo nemokama, todel ir iskeliu tokia savo "nepasroviui" nuomone, kad gal ir paliekam nemokama.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited