Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 11:16

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 67 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-18 16:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
smeli wrote:
mano nuomone tai butu sprendimas, drebantys rukoriai sau ramiai ruko o visi kiti kvepuoja svieziu oru is lauko
..bėda tik, kad šiuo atveju, matyt drebės tiek "ramiai rūkantys", tiek "kvėpuojantys šviežiu oru".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-19 15:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
aš tai nesuprantu, ko čia maldaut reikia, kad neuždūmytų kono: pernai vln 'darbinėse patalpose' nieks nerūkė (na, nors ir specialiai neieškojau, bet neužuodžiau, o aš šiuo požiūriu uosli;]) ir nenumirė (jei kas numirė - nesiskundė).
čia užtektų organizatorių principingumo, o nieko daugiau ypatingo nereikia.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-24 17:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Toks įspūdis, kad nebuvai užpernai, Kauno konvente, kur, ypač vakarop, palubėje ant tabako dūmų kirvius galėjai kabinti.. 8) Prirūkytos patalpos man ne naujiena, bet, su tokia koncentracija susidūriau pirmakart, o drabužiai dar gerą savaitę skleidė "smagų" rūkalų kvapą.
Užtektų "organizatorių principingumo", sakai, che, che 8) Nepanašu, kad daugeliui tai išvis atrodė dėmesio verta problema.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 9:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Klia wrote:
čia užtektų organizatorių principingumo, o nieko daugiau ypatingo nereikia.
Vilniuj ir buvo principingi organizatoriai. O Kaune - pažiūrėsim.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 10:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-24 14:45
Posts: 59
Location: Vilnius
O ką daryti, jei norisi ne "pažiūrėti", o iš anksto žinoti?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-27 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
aš tai tik noriu (ne grasinti ar šantažuoti), o tiesiog pasakyti :twisted: - jei bus prirūkyta toj patalpoj, kur reikės 'ekspromtu mianą kurti', tai fig aš dalyvausiu. dujokaukės galit nesiūlyt:] jei jau nebus pasistengta sudaryti tokių sąlygų, kad po pusantros valandos iš renginio nereiktų bėgti plyštančia galva ir ašarojančiom akim - tai ko dėlei turėčiau aukotis?
ir taip visą savaitę akys į kompą sumerktos, o jei dar ir savaitgalį jokios atgaivos:[
na, bet tikiuosi, tikiuosi, kad kas nors iš organizatorių skaito forumą. ir pasiryš didvyriškam žingsniui - prispausdinti lapelių 'rūkyti draudžiama'. ir apsaugą pakalbint šia linkme.
koks čia įdomumas, jei pagrindinis įspūdis iš kono (kaip kad matau kalbant apie užpraeitų metų. argi organizatoriams ne apmaudu?) - debesys:]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 13:41 
Aha, sulauksit, kad būtų nerūkoma -- kai patys organizatoriai nesuinteresuoti sau tai draust. Būt gerai, kad klysčiau, bet manau, kad bus pridūmyta kaip ir anksčiau.
Organizuojamės, nekenčiantys dūmų užuolaidų -- kiekvienas po "tabako kvapą naikinantį gaiviklį" atsinešam ir vis dūmijantiems po nosim papurškiam. Gal nusibos (jiems)? Arba smilkalų krūvą atsinešam -- remiantis stebėjimais, cigaretes ir kitokį brudą dūmyjantys laaabai nemėgsta smilkalų kvapo. Įdomu, kodėl?
Jei ir toliau taip -- teks kas antrus metus Lituanicon'uose dalyvaut tik, kai jie Vilniuj bus :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 13:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-11 17:40
Posts: 109
Location: Kaunas
Prisidedu prie pageidaujančių, kad lcon'o patalpose nebūtų rūkoma. Ventiliacijos ten nerasta (jei kas matėt efektyviai veikiančią - parodykit :) )... Parūkyt juk ir kiemely galima - tuo labiau, kad ir ten vyks lauko renginiai, ir aplinka graži, nereikia į gatvę tarp automobilių eit.

O "pusė salės nerūkantiems" - čia jau panašiai kaip "ketvirtadalis baseino nesišlapinantiems į vandenį" - idėja graži, bet neefektyvi. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 14:16 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Aš irgi prisidedu prie reikalavimo, kad 4oje valdžioje viduje būtų nerūkoma. Siūlau per fantastika.lt formuoti viešą peticiją organizatoriams šiuo klausimu.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-02 14:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Gal geriau formuluokime psichologiškai priimtinesnį pasiūlymą rūkaliams: mes už tai, kad būtų rūkoma, bet ne konventinėse "4-osios valdžios" patalpose.
O organizatorių nuomonę šiuo klausimu tikrai norėtusi žinoti PRIEŠ konventą, o ne tuomet, kai jau bus sumokėtas dalyvio mokestis.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 67 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited