Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:36

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
PostPosted: 2005-04-25 1:17 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
VIP fiesta vyko. Dalyvavo 25 žmonės, nepasirodė 1 meistras ir 1 užsipreregistravęs dalyvis.

Geriausio meitro vardą pelnė visų gerbiamas ir mylimas Narfuin
Geriausio žaidėjo vardą pelnė visų gerbiamas ir bijomas gijas

VIP fiestoje buvo įvestos kelios naujienos. Man atrodo, kad jos buvo ant tiek (ne)sėkmingos:

1) mokama fiesta: man susidarė įspūdis, kad chebrytė į tai pažiūrėjo kiek rimčiau. Mažas procentas "užmiršusių" ateiti tam šioks toks įrodymas. Na ir prizus dalinti buvo gana faina. Žinoma, dalyvių buvo žymiai mažiau, nei įprasta, bet ar tai gerai, ar blogai, galima ginčytis.

2) maži mastai: buvo gana keista atmosfera, kai prieš pirmąją sesiją liaudis nesibūriavo 905 auditorijoje, o tvarkingai pasiskirstė po tuos taškus, kur sėdėjo jų meistrai. Asmeniškai man tai patiko.

3) meistrų ir žaidėjų turnyrai: mano supratimu, žaidėjų turnyras buvo gana sėkmingas, tuo tarpų meistrų rungtis nenusisekė. Ko gero, meistrams žymiai lengviau būtų rungtis forume, ypač jei rungtys - tai scenarijų koncepcijų kūrimas. Dalykai, kuriuos sakityti būtų visai įdomu, išklausyti galėjo atrodyti gerokai nuobodesni ir neefektingi. Tuo tarpu žaidėjų konkursas, kuraime buvo žymiai daugiau vaidybos, buvo žymiai įdomesnis stebėti.

4) baras: na, aš nelabai mačiau, kokia į jį buvo žaidėjų reakcija, bet komercine prasme viskas baigėsi neblogai - išpirktos visos prekės, ir, kaip ne keista, paskutinis baigėsi alus :-) Ta prasme, sidras, gira ir kepta duona baigėsi anksčiau. Mano supratimu, tokio tipo bariukai ir kitose fiestose visai netrukdytų.

Laukiu atsiliepimų, komentarų ir pageidavymų iš fiestos dalyvių ir beveik-dalyvių.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2005-04-25 9:40, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 1:23 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
djamet, 3 minutem pavelavau uzhkurti tema :> priesh tai rasiau:
Quote:
taigis kaipgis, kaip visi geri dalykai feista baigesi. :) buvo smagu, bet vesoka (/me papokina *asmuo redakcijai zinomas* uzh atshalusi ora :>). daug nepasakosiu, bet trumpai pasigirsiu :>

fiestos metu vyko mazas meistru ir zaideju konkurselis, jo metu geriausiai pasirode

as - zaidejas :boogie:
narfuin - meistras.

per visa fiesta vykusio balsavimo metu geriausiu meistru buvo ishrinktas Narfuin :prizas:
O zaidejai kaip visada geriausias ir vice geriausias:

1 vieta - gijas :nimb:
2 vieta - Kukis (jonukas sausainiukas :>)

tai tiek trumpai. butu malonu paskaityt kitu zaideju/meistru atsiliepimus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 10:58 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Quote:
4) baras: na, aš nelabai mačiau, kokia į jį buvo žaidėjų reakcija, bet komercine prasme viskas baigėsi neblogai
Užtat politine prasme viskas baigėsi tragiškai. I regret to anounce - RMTKR patalpų fiestai gauti nebepavyks. Ko gero, čia baigiasi visa RPG fiestų epopėja :handshake: :stupidme: :pasiduodu:

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2005-04-25 11:33 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-11 22:31
Posts: 910
Location: Vilnius
shizzar wrote:
VIP fiestoje buvo įvestos kelios naujienos. Man atrodo, kad jos buvo ant tiek (ne)sėkmingos:

1) mokama fiesta: man susidarė įspūdis, kad chebrytė į tai pažiūrėjo kiek rimčiau. Mažas procentas "užmiršusių" ateiti tam šioks toks įrodymas. Na ir prizus dalinti buvo gana faina. Žinoma, dalyvių buvo žymiai mažiau, nei įprasta, bet ar tai gerai, ar blogai, galima ginčytis.
mokamos fiestos (ypach jei kainos butu tie patys 5lt) yra geris. mazhiau zhmoniu, mazhiau triukshmo ir trugdymu, prizai galu gale ;)
shizzar wrote:
3) meistrų ir žaidėjų turnyrai: mano supratimu, žaidėjų turnyras buvo gana sėkmingas, tuo tarpų meistrų rungtis nenusisekė. Ko gero, meistrams žymiai lengviau būtų rungtis forume, ypač jei rungtys - tai scenarijų koncepcijų kūrimas. Dalykai, kuriuos sakityti būtų visai įdomu, išklausyti galėjo atrodyti gerokai nuobodesni ir neefektingi. Tuo tarpu žaidėjų konkursas, kuraime buvo žymiai daugiau vaidybos, buvo žymiai įdomesnis stebėti.
idomesni, nes ten gavosi mini scenarijus suzhaistas. tuo tarpu kai reikia penkiais zhodzhiais nupasakoti tiketinai ilga kompeina tai atrodo sausa ir nuobodu.
shizzar wrote:
4) baras: na, aš nelabai mačiau, kokia į jį buvo žaidėjų reakcija, bet komercine prasme viskas baigėsi neblogai - išpirktos visos prekės, ir, kaip ne keista, paskutinis baigėsi alus :-) Ta prasme, sidras, gira ir kepta duona baigėsi anksčiau. Mano supratimu, tokio tipo bariukai ir kitose fiestose visai netrukdytų.
bariukas buvo geris... ish dalies, kaip jau mineta :(

_________________
"Dead is dead. Parts are parts. Dead guys is parts" - Ripperjack


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 12:15 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
shizzar wrote:
Užtat politine prasme viskas baigėsi tragiškai. I regret to anounce - RMTKR patalpų fiestai gauti nebepavyks. Ko gero, čia baigiasi visa RPG fiestų epopėja :handshake: :stupidme: :pasiduodu:
Eto vy seriozno?

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 12:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Eto vy seriozno?
Taip. Šiandien Beresnevičius parašė, kad daugiau jokių renginių su alumi (įskaitant ir Hukoną, dėl ko jau kitam klubui - "Dorado" - tapo gailiausia) ar kitu alkoholiu nebebus.

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 12:56 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Blin prastokai ci su tom patalpom nutiko :( Tai reikia pradet ieskot nauju patalpu su ne tokiais jautriais atsakingais asmenimis. Aisku uz dyka kazka rasti bus sunku, bet manau, kad imanoma Kaunas ir Klaipeda rado patalpas kai norejo.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 14:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Maumaz wrote:
Taip. Šiandien Beresnevičius parašė, kad daugiau jokių renginių su alumi (įskaitant ir Hukoną, dėl ko jau kitam klubui - "Dorado" - tapo gailiausia) ar kitu alkoholiu nebebus.
bet kiek buvau fiestose, tiek budavo vartojamas alus/sidras ir kt. gerimai :roll: kai kurie gal perdaug, bet kodel anksciau neuzrauke? juk dabar kaipsuprantu buvo kulturingas pavartojimas... :o


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 14:36 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
v principe event dostatocno originalnij, i bolee togo, vse taki "laimejimai ipareigoja" napisat moe mnenie i vpecatlenie o proizoshedshem.

meroprijatie dejstvitelno otlicilos dostatocnim urovnem organizovannosti, hot u menai i ubezalo dva igroka iz sessii, a vmesto nich pribezal tolko odin:) no eto iz-za mastera, kotorij, kak uze upomianuto, ne pojavilsia - prishlos peretasovivatsia po hodu.

konkursi... po idee vesh interesnaja, no stoilo bi vse taki kak to bolee zavertnutie zadanija davat i s bolshim prostorom dlia logiki:) (eto ja vspominaju neogranicennie resursi i t.d.), no ucitivaja daze pervost dannogo blina - vpolne sjedobno.

nascet RMTKR, kak mesto provedenija podobnich meroprijatij v dalnejshem - dolzen skazat dejstvitelno ocen zalko, po bolshej casti potomu, sto "is dalies" cuvstvuju sebia za eto vinovatim (imenno moja partija natknulas na etogo scuku, kotorij kak ja podozrevaju i stal pricinoj etogo nescastja).

P.S. spasibo vsem kto za menai golosoval - vi lucsie:)))
obeshaju priehat k vam ese;))))

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-04-25 14:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
<<<moderated by shizzar: pratryniau porą pranešimų, kuriuose buvo cituojama Dorado klubo konferencija, kadangi tai, kaip nekaip, ne visai viešas dalykas ir nelabai tinka atviram forumui>>>

Atsakant į Jaujos klausimą: pastrasis kartas buvo gerokai kultūringesnis už kitus. Beresnevičius gaudavo į galvą nuo valdžios praktiškai po kiekvienos fiestos. Tiesiog viskas susikumuliavo ir sulūžo.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited