Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 10:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-10 19:16
Posts: 524
Location: Baghdad
Pasidalyvinau tik šeštadienį, bet džiaugiuosi, kad nepatingėjau ir nuėjau. Paskaitos buvo įdomios, vaidinimas juokingas, o žaidimai neprailgo. Pagarba visiems organizatoriams.

_________________
Ką ainiai pasakys?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-14 23:40 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
O man šis konventas buvo visai geras. Kaune (pernai) įvykusiame jaučiausi truputį nykokai, nes sutikau mažai draugų. Vilniuje buvo kitaip. Tik vienas dalykas užkliuvo. Šeštadienį, po pietų buvo sugrūstos vien tik žaidėjams skirtos paskaitos. Taigi, tas kas nemėgsta žaidimų tuo tarpu neturėjo ką veikti. Jau kelintą konventą nebevyksta literatūrinės popietės. Šio akcento taip pat pasigedau. Kartais gyvo skaitymo trūksta, nes įdomu ne vien internete skaityti kūrinius, bet ir gyvai jų pasiklausyti iš pačių autorių. Patiko knygų aukcionas ir išpardavimas. Šios savitos akcijos - vienintelė sąsaja su pirmaisiais konventais (1990 - 1996 m.), kuriuose teko dalyvauti ir su nostalgija prisimenu. Puiku, kad vyko Keisčiausių filmų peržiūra ir Shizarr saubo kino fantastikai skirta paskaita ir neregėto filmo peržiūra, kuri man paliko įspūdį, juolab, kad ir pačiam įdomu yra žiūrėti senovinius filmus, domiuosi jais. Renginyje trūko piešinių, tapybos darbų parodėlės. Fantastlapių parodos šiemet nerengiau, nes pastebėjau, kad tik nedaugelis domisi tuo, nenorėjau organizatorių apkrauti bereikalingomis problemomis. Gal po metų, kitų vėl atnaujinsiu ir kartografinės fantastikos parodas ir kadaise gyvavusius šios fantastikos krypties konkursus "Pasaulis jums". Žodžiu - pagyvensim ir pamatysim...

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
 Post subject: hrrr
PostPosted: 2006-05-15 5:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Arctic wrote:
gedas wrote:
Nu nžn, visi kas norėjo pasišnekėt netrukdydami aplinkiniams traukė į gretimai esančią "Katpėdėlę", kuri iš bėdos tam tiko.
Na va, o aš net nežinojau, kad tokia yra :)
Aha, ash ir nezhinojau, tode "Europos" virshuje zhiuredama pro langa ~45 min laukiau picos :evil:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 9:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Mano reziumė būtų toks "maloniai tingus konventas".

Kodėl tingus? Ogi todėl, kad organizatorius (dėka mūsų nuostabiojo Linkio) iš esmės buvau formalus, galėjau mėgautis, džiaugtis.

Man labai patiko patalpos ir jų savininkai - patikėkite, kai iš savininkų gauni bet kurią akimirką, ko paprašai (markerių? prašom. Interneto - prašom, etc.) yra labai lengva. Ir jokių prisiminimų apie 3 "Vaidilos" šveitimo - remontavimo dienas.

Konventas tikrai turėjo rytietišką atspalvį (tą ypač suteikė arbatos ceremonijos, origamiai), taip pat ir rytietiškos išminties.

Mano reveransai studijai "Bang" ir co., "e-Bola" yra milžiniškas žingsnis į priekį lyginant su "Juaniais", o Fuego vaidmuo - Da Best :)

Ko pritrūko - "vinies". "Kendo šou" buvo per trumpas ir per daug profesionalus, spektaklis - ne visiems suprantamas, "Protmušis" - ne tuo laiku.

Na, ir labai ačiū už tą garbingą titulą, kurį "Makulatūros" persvara paveržiau iš DJ gerb. Shizzaro.
Nelabai supratau, kokiu būdu ir ką tokio padariau (turbūt vėl "Dorado" sąmokslas), bet vis tiek - ačiū.

Ir dar ačiū už tai, kad leidyklos atstovės buvo apakusios dėl "Gugio" paklausos. Pažadėjo užeiti į "Dorado" pasimokyti, kaip reikia dirbti. Ką dirbti - nepasakė :lol:

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 9:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
(apie koną buvo trumpas reportažėlis šiandien per "Labas rytas" (tokia LRT laida) ir straipsniukas "15 minučių")

Kažkoks keistas konas. Nepamenu nė vieno rimtesnio nesklandumo, kuris būtų labiau sugadinęs nuotaiką. Kaip jau minėjo Justinas, "per sterilių patalpų" (toks epitetas buvo kažkieno pritaikytas Holiday Innui) didžiulis pranašumas - didžiulė paspirtis organizatoriams, kai viskas "po ranka".

Gaila, kad turėdami tokią gražią materialinę bazę, nesugebėjom padaryti nieko geresnio, nei paprastai. Žinoma, aš čia esu _labai_ subjektyvus, bet, mano manymu, konventas, turinio prasme, buvo tiesiog eilinis. Viena kita kibirkštėlė, kurią verta prisiminti, vienas kitas nenusisekęs programos numeris. Tiesiog - kaip visada. Sad.

Gal man taip tik vaidenasi, bet pastebėjau, kad 'konas darosi vis labiau "komercinis": parduodami "Bang!" ir Šarpo studijos kompaktai, aukcionas pasiekė kažkas 300 Lt apyvartą, parduodami RPG almanachai, reklaminės arbatos degustacijos... Gal mano atmintis "selektyvinė" ir aš prisimenu tik tai, ką noriu prisiminti, bet anksčiau konuose fantastams buvo siūloma žymiai mažiau progų atsisveikinti su pinigais :) Įdomu būtų sužinoti fendomo nuomonę apie tai.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Last edited by shizzar on 2006-05-15 10:57, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 10:04 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Laikraštyje "15 minučių" apie konventą: "Susitiko ištikimiausi fantastai". Pusėtinas toks straipsniokas, vargu ar buvo galima tikėtis iš žurnalistų daugiau.
"Labo ryto" skaitmeninį įrašą turiu, kaip jors ir kam nors galėsiu perduoti pažiūrėjimui.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 10:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 17:17
Posts: 159
Location: Vilnius
Ačiū visiems, konventas patiko.

Japoniška arbata įdomi ir netgi skani; sudomino paskaitos apie arabų bei kitokias mitologines būtybes, Pulmano trilogijos apžvalga (man tapusi labai šaunia reklama); gražiai bendravo „Eridanas“. Filmai: „Call of Cthulhu“ (naujas ir nebylusis) truputį ištemptas, bet tinkamas žiūrėti. „e-Bola“ nuteikė labai maloniai. Kendo - pagarba.

Aha, o mes manėm, jog sakėm, kad net neketinam konkuruoti su ankstesniųjų metų spektakliais, kad čia bus tik spektakliukas :wink: Džiaugiuosi, kad daug kas rado ten nors po vieną juokingą momentą. Beje, gerb. biuleteninis recenzentas Ahoy van Ibhult kuklia nuomone buvo paveiktas "lapų" dūmų ar panašiai, nes pakankamai trumpame tekste sugebėjo pateikti neproporcingai didelį kiekį netikslumų. Ką gi, kitą (ar dar kitą) kartą gal pabandysim išmėginti jėgas, skaitydami itin-akademišką-ir-sudėtingą paskaitą ar ką nors atitinkamo šiurpumo 8)

Platinamos medžiagos reikėtų daugiau, nes net ir labai norėdama negalėjau nueiti į "Vaidilybės" pristatymą, o po to DVD jau nebeliko.

_________________
Tai ne paprastas žiedas, o kažkoks prietaisas! – Z.Bobyr


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
labai patiko vieta ir patalpos konventui;]

nuostabus moliniai pakabukai, ir visi skirtingi;]mielai nesiosiu;] :garbinti:

5dieni rodyti filmukai kaikurie jau buvo matyti, bet mielai dar kaikuriuos paziureciau ir trecia kart;]

Aukcionas :lol: labai pelningas, reiks kitais metais vel savo spinta nuo larp daiktu aptushtinti;]

maciau lakstant ninja, bet kas per zaidimas ir kaip jis zaist nebuvo aisq :roll:

:arbata: Japoniskos arbatos degustavimas.... ghm plasmasiniai puodeliai gadina skoni.Truko estetisko pateikimo :roll:

RPG akademijos paskaita super!!!!! :garbinti: :garbinti: :garbinti:

Spektaklis- vidutiniskas, isidemetinas F-orkas- elfo su treningu vaidmuo :wink:

Kendo! Sugoiiii! :lol: Darius-san netik puikiai valdo katana bet ir puikiai roleplaina, gaila nelabai kas atejo i tai paziuret :-P
nes sutapo programoje dvieju filmo rodymas call of culthu ir gekidan larp filmas. :twisted:
montavau visa nakty filma, o atejo paziuret tik 11 zmoniu :roll:

Taip visad. momentais cone ner kas veikt, o kartais nors persipleshk dvejose vietose negali but....ex....

Kai nebuvo kas veikt - rashem haiku:P :oops:


bet bendrai paemus conas patiko
dekui visiems ;] susitiksim Shiauliuose

_________________
dyvu dyvai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 11:01 
Offline
Apelsininė
User avatar

Joined: 2004-05-12 19:33
Posts: 28
Location: Vilnius
del 15 minuciu tai tikrai nieko gero, "Labas rytas" irgi nieko super neparode..:) tiek 15 minuciu tiek televizininkai Tapina uzfiksavo ir Shizzaro pasisakyma :o Konvento beveik nemaciau, nes prasedejau registraturoje :mrgreen: bet kaip bebutu keista - smagiai pasedejau, nes vis prieidavo kas nors pabendrauti :) Kliaksa su savo komentarais atmuse nora nusipirkti "Raganiaus kara" :whisper:
Noreciau publikos suzinoti kaip patiko sestadienio vakaro zaidimas
:boogie:

_________________
kai saka...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2006-05-15 11:07 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
apie sestadienio vakaro zaidima galeciau pasakyti 2 dalykus:
1. pries rengini:
:wink: Sapiega;

2. po renginio:
oj :censored: koks malonumas...

o siaip patiko, bet rungtys tai ekstremalams. Miau...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 69 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited