Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 14:43

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »
Author Message
PostPosted: 2007-02-18 23:25 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-18 1:13
Posts: 330
Location: Kaunas
Buvo ilgas ir malonus savaitgalis - grįžau namo maloniai pavargęs. Statistiką, tikiuosi, pateiks Shizzar, bet mano akimis, dalyvių skaičius patalpų atžvilgiu šį kartą buvo optimalus.

Šiame renginyje daugiau žaidžiau nei meistravau - iš dalies dėl to, kad neparuošiau jokio naujo "solinio" scenarijaus, o iš dalies dėl to, kad norėjau "paragauti" naujų meistrų, apie kuriuos buvau daug visko girdėjęs. Nenusivyliau. Labai puikiai praleidau laiką ruošdamas ir meistraudamas scenarijų su savo jau tradiciniu "naparnyku" - Inga. Taip pat puikiai praleidau laika žaisdamas pas gambler'į ir Aether. Sveikinu fiestos nugalėtojus – Mudzhyj(!) ir Simą.

Shizzar gauna minusą už tai, kad pamiršo (?) pasirūpinti balsavimo lapeliais :p Ir daug pliusų už likusius renginio komponentus. :)

Naujoji Anapus padavėja buvo pakrikštyta ugnimi. Tikiuosi, jos nuovargį atpirko arbatpinigiai ir malonios mūsų šypsenos – ji tikrai labai stengėsi.

Kita fiesta tikriausiai įvyks Kaune, preliminariai balandžio mėnesį. See you all there.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 0:22 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 21:29
Posts: 121
Na kagi, patiko labai viskas. Pas Narfuin daugiau nežaisiu (žinoma joke ;) ), nes paskui 2 valandas žandikaulį nuo žvengo skaudėjo. Gambler leido įsilieti į tikrą cyberpunk, tokį kaip turi būti, o MudzhyJ supainiojo taip, kad net ir dabar nesurandu scenarijaus galų, bet manau kad taip ir turi būti :D .
Minusas kavinei, kad sekmadienį tik prasidėjus sesijai baigėsi pilstomas alus... WTF???? kaip tai gali būti :D
o šiaip kaip pirmą kartą tai labai fun ;)

_________________
No one dies a virgin, Life screws us all.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 2:21 
Offline

Joined: 2007-02-08 0:43
Posts: 19
Shatanas liko patenkintas. Dvorfas labai geras meistras, todel zaidziant dnd buvau uzsideges. Laikas greit prabego ir dar nesinoreje eit namo toli grazu. Sekmadieni jau visai kitas vaizdelis - jokiu kirviu ir kalaviju. Pas MudzhyJ buvo detektyvas dabartyje, ko nepasakyciau is pavadinimo ( GURPS digital age ). Sunku buvo, daug galvot ir kazkaip neisijauciau i savo vaidmeni(gal alaus mazai?), arba tikriausiai GURPS ne man.

p.s gal kas nori susiburti ilgesniaim zaidimui ir priimti du perspektyvius dvidesimtmecius ant kokio dnd ar siaip pakapojimo(meistrui statom!)?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 11:22 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Truputį pasmulkinta info apie nugalėtojus:
Geriausias meistras - Mudzhyj, beveik identiški nugalėtojui rezultatai - pas ghoul ir Dvorfą.
Geriausias žaidėjas - Sioma, labai menkai teatsilikęs - Setas.
(priminsiu, į geriausio žaidėjo apdovanojimą pretenduoja tik tie, kas dalyvavo visose trijose sesijose).

Dalyvių buvo apie 70, sutinku su Laiswu - tai optimalus skaičius "Anapus" barui. Viena sesija neįvyko dėl neatvykusių žaidėjų, viena - dėl ūmai ligos pakirsto meistro. Žodžiu, kaip visada.

Vilniuje fiesta dabar, ko gero, bus tik rudenį - vasarą mus turėtų ištikti Legiono RPGamta, kurioje, vienaip ar kitaip, tūsinasi nemaža dalis tų pačių RPGerių.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 12:19 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Kadangi dalyvavau pirma karta, ispudziu per akis. Pas narfuin buvo linksma, turbut net per linksma :D

Dabar pradedam laukt kitos fiestos :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Ko gero, geriausia iš visų „Anapus“ vykusių fiestų (nors „Ketvirtoji valdžia“ man vis vien kažkodėl labiau prie širdies. Na, neskaitant to, kad ji Kaune :) ).
Sveikinimai nugalėtojams – apie Mudzhyj nieko negaliu pasakyti, nesu pas jį žaidęs, bet Sioma tikrai buvo to vertas.

Dėkui meistrams, pas kuriuos žaidžiau, abu geimai buvo velniškai smagūs. Dėkui Setui už personažą, kurio bijoti ir nekęsti buvo velniškai smagu. Po to sukapoti jį į smulkų faršą buvo dar smagiau. Burtininkai Black Company geimuose yra incompatible su likusia grupės dalimi, įrodyta praktikoje :D

Dėkui žaidėjams žaidusiems pas mane sekmadienį. Tikiuosi, jums buvo smagu nepaisant to, kad GM'as nuo nemigos viena koja kažkur paraleliniuose pasauliuose jau klaidžiojo :)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 12:53 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
Man shi fiesta buvo ish dalies eksperimentali, nes norejau pabandyti ar sugebesiu dorai atmeistrauti ne iprasta man intrigu ir nesusipratimu rezgini, o absurdo teatra.
Tikiuosi, kad pavyko. Aciu visiems, kas sapnavot kartu su manim ta pati, ka ash sapnuoju kiekviena diena.
Aciu Aether'ui uz pasirizyma meistrauti.
Aciu visiems uzsiregistravusiems pas Aether'i (neskaitant Dark_Corwin'a) uz puikia sessija.
Aciu Remhira'i, kad priglaude ir uz pirma mano gyvenime silly campaign'a nuo kurio ash ne tik nenorejau vemti, bet ir gavau nemazai maloniu ispudziu.
Nedekosiu visiems kitiems atskirai, nes Jus patys zinote, kad malonu zaisti kartu su gerais zmonemis, malonu meistrauti geriems zmonems ir malonu tiesiog pamatyti gerus zmones.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 12:54 
Offline
User avatar

Joined: 2005-01-21 21:29
Posts: 121
tik dabar supratau, kaip mane paveikė ši fiesta..... Tik per 4 pamoką supratau esąs mokykloje, vis dar klaidžiojau po Kauno rajoną ;)

_________________
No one dies a virgin, Life screws us all.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
taip Remhiros scenarijus nepaprastas. poziuris irgi. :rofl: gaila neteko pairkluoti galeros (as taip tikejausi). :(

noreciau kada ta pati scenariju pazaisti uz Persika Pelena - troliai metantis supakuotus goblinus :lol:

-x-

paties meistrauta sesija su nedideliais nesklandumais ir dislokacijos keitimu, finala pasieke. tikiuosi niekas perdaug nenusivyle.

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-02-19 13:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Har har har! Geriausia fiesta Vilniuje is visu kuriuose esu buves :) super meistrai (Remhira, Shizzar) ir puikus zaidejai su kuriais teko zaisti ir kuriems teko meistrauti totally made my weekend! Didziulis dekui Shizzarui ir Laiswui uz galimybe susirinkti ir pazaisti kartu fiestose :)

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 37 posts ]  Go to page 1 2 3 4 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited