Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 2:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject: RPG Fiesta #3, Reziume
PostPosted: 2003-09-20 22:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-11 0:28
Posts: 921
Location: Naggaroth
Na tai jau droskit atsiliepimus ... nesikuklinkit as dalyvavau pirmoj todel daug nesnekesiu o jsu palyginkit su kitom ....

_________________
NBBA Most Loved | LBBL Red Drums of Rewolution Wardens aka R.D.O.R.W.
-= LDK =-
[ img ]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 11:29 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Tai kad dar nesibaige ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 14:10 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
kai kam baigesi :D

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 18:52 
nu dabar jau tikrai baiges =) man asmeniskai tai LABAI patiko bet as aisq noobas buvau tai negaliu palygint su kitais kartais. Bet kokiu atveju as duodu 10is10 balu sitai fiestai vien del to kad su noobais kaip su zmonem buvo bendraujama o ne pasiunciama nx. Anyway shizzar didelis tau ACIU!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 19:24 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Fiestos rezultatai:

Geriausias meistras: Gray Elf aka Emerik
Geriausias žaidėjas: Gamer
Beveik Geriausias žaidėjas: Hobbit
Geriausias Newbikas: Devasas

Dalyvavo virš 40 žaidėjų ir 13 meistrų. Dalyviai buvo iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių. Gauta 23 žaidėjų balsavimo anketos.

Didelis ačiū visiems meistravusiems meistrams, taip pat visiems dalyviams už tvarkingai paliktas patalpas.

Pastabos: prieš atiduodamas prizus aš pakritikavau dalyvių aktyvumą, bet po to pamąsčiau ir nusprendžiau, kad esu neteisus: tiesiog daug žmonių žaidė tik vieną sesiją, ir todėl nebalsavo (pagal mano paties pateiktas taisykles). Taip kad su aktyvumu viskas tvarkoj.

Organizaciniai nusiskundimai, kurie užfiksuoti, ir kuriuos aš siūlyčiau aptarti, idant "kitą kartą būtų geriau":

1) pageidavimas leisti žaisti 2 kartus pas tą patį meistrą; mano pasiūlymas: tik meistrui sutinkant ir tik jei tas žaidėjas dalyvauja visose trijose sesijose;

2) blogas antrosios dienos pradžios laikas: pirmą fiestą buvo per anksti (ghoul), trečią fiestą buvo per vėlai (burneo); vilniečiai ją nori pradėti vėliau, kad spėtų išsimiegoti, nevilniečiai - anksčiau, kad daugiau laiko liktų grįžimui namo. Koks būtų optimalus antrosios dienos pradžios laikas?

3) neveikiantis liftas. Kaip jau sakiau, liftas gali kursuoti savaitgalį, bet tai kainuos pinigus. Taigi dalyvavimą tektų daryti mokamą.

Daugiau nusiskundimų neužfiksavau.

11 random things i learned in this event:

1. Klubui reikia daugiau baldų.
2. Triukšmas nelabai smarkiai trukdo RPG. Svarbu, kad tavo grupė rėktų garsiau už kitas.
3. BESM stands for Big Eyes Small Mouth
4. Kai kurie žmonies just get carried away...
5. Jei žmogus nemoka rašyti, tai dar nereiškia, kad jam mažai metų.
6. Nakčiai meistrus reikia užrakinti, kitaip ryte jų gali neberasti
7. Geimeriai yra visai miela ir tvarkinga publika
8. Kuo žmogus reikalingesnis, tuo labiau jis vėluoja.
9. Rusų ir lietuvių kalbos nelabai skiriasi. Vilniuje.
10. Artėjant RPG fiestai staigiai išauga forumo skaitytojų skaičius
11. Enntuziazmas - tai labai lakus skystis

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 23:19
Posts: 144
Location: Nutsin
na, turiu pasakyti kad man patiko sita fiesta: zaidziau visas tris sesijas ir pas visus tris meistrus man patiko - buvo labai sunku ivertinti ;)

del pradzios laiko sekmadieniais: na, manychiau visgi reiktu atkreipti demesi i tai, kiek zmoniu atvaziavo is kitur. t.y. jeigu yra bent kokiu pora zmoniu atvaziavusiu is kitu miestu - daryti pradzia anksciau, gal 10h. mat jie kaip ir sveciai... priedo pagalvokit patys, ar labai faina butu atvaziavus i kita miesta, nelabai turint kur nakvoti, dar ir laukti pora valandu be tixlo? (t.y. vistiek gi nepatogiai miegantys anksti atsikelia).
va, o jei butu tik vilnieciai - tai galima daryt ir velai, 12h pvz..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 19:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
hm, taip nelabai išeina: trečios sesijos pradžią reikėtų skelbti iš anxto, o ne tada, kai paaiškės, kiek žmonių iš kur atvažiavę...

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 23:19
Posts: 144
Location: Nutsin
tai galima is anksto skelbti kad pradzhia 10h ryto, o paskui, jei pasirodys kad neatvaziavo svechiu - paskelbti veliau. jei ateis bishki per anksti kas nors, tai gal nieko tokio :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 20:15 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
shiaip dar reiktu iki galo aptarti balsavimus, o tai tikrai keistai ce gaunasi, tarkim pas veina meistra zhaide geriausi zhaidejai (kad ir 5ki kokie) i topus jis tegali siulyti tris, o tarkim koks patyres zhaidejas zhaide su n00bais visus 3 geimus ir aishku buvo geriausias :) ir panashiai, manau tiek meistrai tiek zhaidejai galetu vertinti n-bale sistema visus zhaidusius ir tiek :)

dar galima butu skaichiuoti fragus ir ivesti nominacija - frageris :> arba meistrai dar vertintu zhaidejus, kuriems praschiausiai sekesi, nebutinai tai turi but apdovanota, tiesiog smagu kai kuriem gali but gauti bent koki titula :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-09-21 20:16 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
zaideju buvo ir ish klaipedos! :) O siaip treciasia sesija galejo isvis prasidet vidurnakti :P

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 52 posts ]  Go to page 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited