Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 14:19

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-14 18:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
man patiko. ir meistrauti ir žaisti.

inkvizicija FTW! tik gaila mušio įkarštyje mygelį pamiršau... :x


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-14 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 2010-05-09 17:34
Posts: 42
Location: Vilnius
Quote:
tik gaila mušio įkarštyje mygelį pamiršau...
o aš taip laukiau visur išsitaškančių smegenėlių :)
man pačiai visai tos haliucinogeninės granatos iš galvos išgaravo. būtų buvę įdomu pažiūrėt, kaip jos veikia demonus :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-15 1:28 
Offline
User avatar

Joined: 2010-08-06 0:14
Posts: 113
Dėkui visiems meistrams, kurie suteikė džiaugsmo savo išradingumu. Taip pat organizatoriams, parduotuvės savininkams ir visiems, kurie prisidėjo prie to, kad mano kalendoriuje būtų daugiau švenčių :D

Buvo netikėta kai mane išrinko pirmą kartą, o šį kartą dar sunkiau patikėti... Dėkui jums :)

Pirma sesija pas Giją:

Buvo smagu pabūti žaidimo meistrų komandoje. Žaidimo sistema įdomi ir paliekanti daug vietos fantazijai, kažkiek primena sugedusi telefoną :D (gerąja prasme) – vienas sugalvoja kažkokią istorijos eigą, o kitas ją pakeičia, gali sulaukti iš kito netikėtų istorijos posūkių. Dėkui meistrui, kuris sukurdavo pradinę situaciją į kurią galima buvo atsiremti ir prikurti ką tik fantazija išneša.
Labai įsiminė japonų no-lifer‘is, kuris vis naiviai įkišdavo į kokią sunkesnę situaciją arba kaip tik iš jos išsukdavo :D
Gal iš mano pasakojimo susidarė įspūdis, kad meistras „tinginiavo“ mums perdavęs meistravimą, tačiau tikrai taip nebuvo, jis ne tik, kad sukūrė turiningas situacijas, bet ir papildydavo mūsų jos interpretacijas, bei išvesdavo mus iš aklavietės.
Pas šį meistrą jau antrą kartą teko garbės dalyvauti, meistras mano akyse išlaikė savo style ir nei kiek nesikartojantis (na aišku ir žaidimas kitas :D ).

Sesija pas Cathy:

Tikėjausi įdomaus ir tamsaus nuotykio, kuris bus profesionaliai „atmeistrautas“........ir galiu pasakyt, kad nenusivyliau ;) Pasaulis įtikinantis, atidirbtas, puikiai suprastas bei perteiktas.
Pirmą kartą pas šią meistre teko garbės žaisti Sabbate, šį kartą išmėginau Kamarilos pusę, skirtumas ryškus :D
Girdėjau atsiliepimų, kad trūko veiksmo, kad sesija buvo visiškai socialinė, matyt dėl to ir buvo ten konfliktų tarpusavy ir su aplinkiniais pasaulio gyventojais. Bet man asmeniškai patinka toks socialinis meistravimo pobūdis, gal koks combat‘as dar patobulintų sesiją, bet čia jau eksperimentavimo riziką...
Tikriausiai labiausiai įsiminė toreadoro keliama panika dėl mums gręsiančios mirties :D
All in all, sesija pavyko puikiai, tik gaila, kad pritrūko laiko...

Sesija pas Shizzar‘ą:

Šis meistras patvirtino gandus, kurių spėjau išgirsti prieš sesiją, apie šyzovus žaidimus. Įspūdis buvo gilus ir stiprus. Tikriausiai efektą sustiprino ir miego trūkumas bei vėlyvas vakaras, nes sesijos eigoje jaučiausi, kad tikrai „kas čia per velnias vykstą?“. Visas žaidimo siužetas gerai atidirbtas, pasaulis atrodo taip, lyg tikrai būtum sapne. Meistriškai atmeistrautą :D
Ypač įspūdį paliko tai, kad žudom vieni kitus, niekas nemirštą, o galiausiai tas, kurį žudei, tampa tavo draugu.
Žaidimo pabaiga..............na kaip pasakė Skargan, mano miegančios smegenys nesugeba suvokti šios istorijos genialumo (na, smarkiai perfrazuojant jį :D ).


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-02-15 20:27 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
Nemesity wrote:
Tikriausiai labiausiai įsiminė toreadoro keliama panika dėl mums gręsiančios mirties :D
Panika?
Mes praktiškai trenkėm maskaradui antausį, o tada pasisukom į jo tėvą princą ir pasakėm "sveiki, mes jums galvą jūsų draugo atnešėm".
Aš apskritai dar netikiu, kad mes išgyvenom.
Iš manęs teliko kairė ranka, o viskas kas išliko, tai tik svajonė, kaip viskas galėjo gerai baigtis...

Double-L wrote:
Apie mane raso tik tai ka as blogo padariau per RPG. My reputation why the world is so cruel! T_T :D
Oh come on, viskas ten buvo normaliai. Aš gi šiaip po fiestos, ką tik prisimenu tą paminiu. Turint omenyje, kad esu daugybės neveikiančių planų autorius, tai nieko blogo apie tave nepasakiau. ;P

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-10 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-29 21:19
Posts: 64
Location: Vilnius / Kaunas
Skaitau postus ir pavydžiu visiems, kas dalyvavo :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-11 5:03 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Kita karta dalyvauk ir tu ;)

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 16 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited