Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-25 15:26

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
PostPosted: 2011-05-04 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-04 2:35
Posts: 239
Location: Lietuva
:D
Meistrai: Galetu registruotis kas planuoja ka planuoja meistrauti. Kokias grupes turi surinke, galbut kazko truksta grupei, kokie reikalavimai keliami ieskomam grupes nariui.

Zaidejai: skelbkites apie nora zaisti viena ar kita sistema, stalo RPG ar pan.

Kaip pvz Meistram:
(C) Jauja.
GM nickas

pasaulis/sistema DnD 3,5 / GURPS / D20 ir t.t.

aprašymas sėdite jus tavernoje/kosmo uoste/palapinėje ...

meistravimo laikas atvažiuosiu dar trečiadienį 6:00 ir jau 6:05 pradėsiu... būsiu tik 25dieną, meistrausiu po pietų... pradėsiu, kai tik susirinks žaidėjai ir pastatys man dėžę alaus... Rolling Eyes

_________________
----------------------------
Meška pati stipriausia....


Last edited by Grizzly on 2011-05-04 11:20, edited 5 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-04 11:14 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-04 2:35
Posts: 239
Location: Lietuva
Zaidejas: Grizzly.

Mielai sudalyvauciau RPG sesijoj.
Pageidautina sistemos: GURPS, WARHAMER, Dungeons and Dragons. 3-4tale (middle ages) arba dar smagiau butu GURPS-CYPER PUNK. Gali but ir kitos tiesiog su sitom esu daugiau maziau susipazines.

Hash and Slash visad tinka :) Kita idomu.

Laikas Galeciau dalyvauti manau 2 dienas su pertraukomis(penktadienis sestadienis, na gal dalis sekmadienio). Kad teisingai suprastumet: galiu tiesiog trumpam islysti is zaidimo del org. reikalu :)


Bet pazaist siaubingai noreciau.

IESKAU MEISTRO :!: :!: :!:
v.nemura@gmail.com[/b]

_________________
----------------------------
Meška pati stipriausia....


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-04 14:05 
Offline
User avatar

Joined: 2006-05-10 10:34
Posts: 98
Location: Kaunas
As mielai meistrauciau grizliui tiek kiek meistrausiu apskritai


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-09 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-28 19:48
Posts: 38
Taip, aš būsiu, ir meistrausiu. Labai norėsiu būti nuo pirmos dienos iki pačios pergalingos pabaigos.

Savo grupės nesivešiu. Per praeitą RPGamtą man pavyko norinčius susirinkti vietoje. Šį kartą darau savo norimų meistrauti žaidimų anonsus ir tikiuosi kad vėl pavyks surasti susidomėjusiu:

Mano planuose: būtinai darysiu bent vietą Houses of the Blooded žaidimą:

"Aeldana de Shanru Tala - Pasaulis yra žiaurus.

Ambicijos, Aistra, Kerštas - tu negali turėti vieno be kito. Jie save vadina "Ven", kas reiškia "Mes", o pasaulį praminė "Shanri" - "Priešu". Kiekvienas turi mokėti pastovėti už save, užkariauti žemes, mylimojo širdį, atkeršyti priešui. Čia yra įstatymai ir visuomenė, garbinamas Grožis ir net iš žiaurumo daromas Meno ritualas. Čia nėra teisingumo - Ven'ai net nežino tokio žodžio. Čia yra tik Kerštas, apibrėžtas įstatymais:

Aš tave priversiu kentėti taip, kaip aš kentėjau."

Toliau, norėčiau išbandyti Inspektrus:

"Šiuolakiniame pasaulyje vaiduokliai, demonai ir poltergestas yra įregistruotas, dokumentuotas ir dažnai pasitaikantis reiškinys. Žmonės į juos žiūri kaip į erzinančius kenkėjus, o ne pirmaprades blogio jėgas. Todėl pasitaiko entuziastų, kurie kurią šių kenkėjų nukenksminimo grupuotes - InSpektrai.

Inspektrai - mes kovojame prieš blogio jėgas, kad jums nereikėtų. "

jeigu kokią naktį bus negeriančių - The trail of cthulhu:

Specifinė rpg sistema, mano nuomone, galinti pakeisti Call of cthulhu.

Dienai ir pagirioms - FIASCO:

"Jūs tik norėjote pagasdinti kaimyną, kad tas liautusi kėlęs triukšmingus vakarėlius. Ir jūsų bendradarbis sutiko jums padėti. O dabar jūs 100 mylių per valanda greičiu lekiate autostrada, šalia guli lagaminas su 5 kilogramais kokaino, bagažinėje guli policijos viršininko lavonas, o jus vejasi JAV FTB pajėgos ir siaubingai perpykusi Meksikiečiu Mafija.

O juk viskas iš pradžių atrodė tokia puiki idėja."

Jeigu netyčia, per klaidą atsiras trys žmonės kurie norės išbandyti Poliarį:

"O viskas buvo taip, jog žmonės merdėjo pasaulio pakrašty. Ir tik žvaigždžių riteriai vis dar girdėjo žvaigžių dainą..."

(toks truputį hardcore rpg, paremtas ne kauliukų metimais, o frazėmis, reikalaujantis geros literatūrinės iškalbos, susikaupimo (ną, šito aš reikalauju))- tada mielai mielai tuos žmones supažindinsiu ir su šia sistema.

_________________
- Nenervinkite manęs!!! Aš jau neturiu kur slėpti lavonų!!!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-11 23:21 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
GM nickas Jauja

pasaulis/sistema AGOT su nedideliu eksperimentiniu papildymu (aka with a twist)

aprašymas

sūnus: aš koviausi petis į petį su šauniausiais karalystės riteriais. pelniau riterio titulą bei šią nuostabią sužadėtinę (o su ja nedidelį house'ą). Grįšiu namo gausiu tėvų palaiminimą ir kelsim vestuves...

tėvas: sūnus kelis metus trankėsi po pasaulį su kažkokiu krūmynu riteriu. Kare pelnė riterio titulą. iškelsim šaunias sutiktuves...

meistravimo laikas kai tik susirinks žaidėjai

ieškomi jaunasis riteris, sužadėtinė, jų draugai irba svita.

privalumai herbo turėjimas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-12 0:26 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Noriu žaisti. Žaidžiu visus RPG. Bet prioritetai GURPS, VtM, Houses of the Blooded na dar Dark Heresy.

Planas B, jei nesiseks gauti pažaisti, galiu meistraut. Turiu keletą GURPS 3rd. scenarijų kuriuos galiu pravesti jei dar bus nelaimingųjų trokštančių RPG bet negaunančių.

X - Sistema GURPS 3rd. Magiškieji vidurmažiai.
Esate saugumo (inkvizicijos atitikmuo šemia pasaulyje) samdiniai kuriems patikėta palydėti senatorių per pusę žmonių imperijos. Kelias nėra labai draugiškas. Pasaulyje apstu magijos ir magiškų būtybių, o kas blogiausia kova su tuo irgi įeina į jūsų pareigas, todėl tai tik apsunkina jūsų pasivaikšiojimą. :roll:

XX - Sistema GURPS 3rd. WWII Naciai, okultizmas.
WW2 – Afrika (kaži koke dykumėlė) – 1941 04 02 – pasaulis alternatyvi žemė (skirtumai atsiras nuo jūsų veiksmų (gal jūs tiesiog neišgyvenot arba viską įslaptino po to 8) )).

Esat ne vietoj ir nelaiku atsidūrusio britų būrio likučiai (nors jūs ir taip nežinot net kur randasi oro uostas į kurį skrendate). Jūsų lėktuvas nukrito dykumoje. Visi (apart jūsų) negyvi. KARŠTA.

XXX - Sistema GURPS 3rd (galima ir no system). "Detektyvas".
(PERSPĖJIMAS - Scianarijus padarytas pagal filmą...)

Įdėja jog partis po biškį atigeivalioje kažkur. (Apsidairius peršasi mintis jog čia sandėlys, bei jūs nepamenate nei kas esate nei kaip čia patekote). Vienas sužeistas ir prirakintas prie turėklų. Vienas pririštas prie kėdės. Vienas tiesiog šeip guli ant žemės. Ir dar vienas kraujo baloje ant žemės. Tarp gulinčiųjų guli kruvinas kastuvas. (čia tiek info kad gal mačiusieji filmą prisimintų...)
Kas jūs esate? Kaip jūs čia patekot? Kaip iš čia ištrūkti?

XXXX - Sistema GURPS 3rd "God of Random".

Seniai šita mintis man neduoda ramybės. Sukurti random charai (šiek tiek taškų duočiau prieš žaidimą jog žaidėjai vis vien ką nors pasidarytu ir pagal save). Veiksmas vyks kažkur. Kelionės laike, šokinėjimai tarp pasaulių... Jei turėsiu laiko paruošių pilną scenarijų iki gamtos...

Planuoju būti nuo ketvirtadienio iki sekmadienio bet nežinau kaip pavyks nusiplauti nuo darbo... Bet savaitgalį tikrai būsiu 8)
Pradžioje gražiomis akytėmis prašysiuosi pas ką nors pažaist. Vėliau po gero žaidimo arba nesėkmingų bandymų pažaisti, pradėsiu rinkti norinčius pažaisit pas mane.
Nemanau jog verta kam tartis iš anksto. Žiūrėsiu vietoj. Visada galima papirkinėti GM ;] Arba bandyti padaryti dielą, kas nors pasiūlykit vietą pas save iš aukščiau mano išvardintų norimų sistemų ir aš atsilyginsiu tuo pačiu :)

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-12 14:02 
Offline
User avatar

Joined: 2011-06-03 17:01
Posts: 1
Sveiki,

Galiu meistrauti Star Wars RPG, tačiau tai nebus panašu į jokį rulebook'inį variantą. Sistema paremta daugiausiai D10, vis dėl to kosmoso mūšiai paremti ėjimų RPG (kaip pvz. Fallout) ir būtų D6 sistemoj. Nieko neštis nereikės, viską duosiu ( na nebent kas dar pasigriebtų kelias atliekamas rašymo priemones.

Jūs ilsitės/medituojate savo kambaryje/proskynoje/ant medžio šakos/ ant akmens po vandeniu kai jums sukamba comlik'as/Holocom'as ir pasirodo/pasigirsta astromech'o "balsas".

Pradėsiu, kai atvažiuosiu, susitvarkysiu ir tikriausiai užvalgysiu. Ieškau iki 5 žaidėjų.
Jeigu kyla klausimų rašykit į PM arba : iliuminati@inbox.lt

_________________
Peace is a lie. There is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory my chains are broken.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-15 11:20 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Planuoju RPGamtos metu meistrauti du žaidimus: penktadienį kokias 5 valandas ir šeštadienį visą dieną. Žaidimų vizitinės kortelės apačioj. Jei kas nors nori pas mane žaisti, rašot PMą arba kreipiatės per skype.
Žaidimų laikas gali keistis, taikantis prie užsirašiusių žaidėjų ir/arba prie mano transportinių galimybių.


pasaulis/sistema: Pendragon, Enchanted Britain of King Arthur

aprašymas: trys riteriai ir trys jų širdies damos keliauja per gūdžius Avalono miškus; grupės sąstatas griežtas: reikia trijų vaikinų ir trijų merginų, atitinkamai merginos žais už riterius, o vaikinai - už širdies damas. Ne, aš nesupainiojau. Jei nepavyks surinkti tinkamos grupės, žaidimas neįvyks, 'cause that's the point of this game.

meistravimo laikas: penktadienis nuo pietų.




pasaulis/sistema: DnD 3rd ed, setting - generic DnD.

aprašymas: dungeon crawl/investigation, scenarijų parinksiu priklausomai nuo to, kas užsirašys į grupę.

meistravimo laikas: visas 6dienis.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-17 17:39 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Labai noriu išbandyti FIASCO....Untitled, jei dar yra galimybė prisijungti, parašyk man PM savo tel. nr. pasiderintume laiką.

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-22 1:36 
Offline
User avatar

Joined: 2010-08-06 0:14
Posts: 113
Mes čia keliese turim paruošę kelis žaidimus, tačiau neturim pilnos chebros, gal yra dar "vienišių", kurie nori lošt ar meistraut, tačiau neturi grupės ir tingi jos ieškotis, ar nori turėt grupę visą laiką. Vienu žodžiu: renkam grupę, kas norit praneškit.

Aš meistrausiu: "Leaving the vault?" Fallout tribute homebrew
"Lost world" steampunk homebrew (jei spėsiu pasiruošt)

Sąrašas bus vėliau papildytas...

Papildymas:
Quinlan wrote:
Sveiki,

Galiu meistrauti Star Wars RPG, tačiau tai nebus panašu į jokį rulebook'inį variantą. Sistema paremta daugiausiai D10, vis dėl to kosmoso mūšiai paremti ėjimų RPG (kaip pvz. Fallout) ir būtų D6 sistemoj. Nieko neštis nereikės, viską duosiu ( na nebent kas dar pasigriebtų kelias atliekamas rašymo priemones.

Jūs ilsitės/medituojate savo kambaryje/proskynoje/ant medžio šakos/ ant akmens po vandeniu kai jums sukamba comlik'as/Holocom'as ir pasirodo/pasigirsta astromech'o "balsas".

Pradėsiu, kai atvažiuosiu, susitvarkysiu ir tikriausiai užvalgysiu. Ieškau iki 5 žaidėjų.
Jeigu kyla klausimų rašykit į PM arba : iliuminati@inbox.lt


Last edited by Nemesity on 2011-06-22 15:55, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 13 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited