Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 5:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-26 11:23 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-21 16:53
Posts: 15
Location: Druskininkai
Kone senokai bebuvau, bet kas patiko vistiek gerai atsimenu.
1) Publika. Konuose geriausias pasaulyje dalykas yra ŽMONĖS (na ir visi kiti humanoidai). Konuose bendrauti vienas malonumas, aplink bendraminčiai, likimo broliai/seserys. Mano manymu tai svarbiausias dalykas, visi kiti punktai yra tik papildomas, bet malonus "bonusas".
2) LARP. Kaune bastėmės po parką ir visokias linksmas komandines užduotėles vykdėm (pvz šveitėm žirgo skulptūros kanopas) Vilniuje Iliuminatis buvo nerealus. Prie LARP dar priskirčiau ir fechtavimosi turnyrą, galimybę pašaudyt iš lanko į taikinius ir pan. veiklą. LARP`ai duoda savo šarmelio bendraujant, ir konui kaip ir atmosferą bendrą duoda...
3) filmų peržiūros. Nors ir kasmet galiu žiūrėt Kin-dza-dza! Dar labai patiko short`ų rinkinukai. Dar geriau būtų galimybė short`us gaut arba kompakte arba bent popierinį jų sąrašiuką...
4) workshop`ai. Nors nepamenu kad būčiau bent vienam dalyvavęs, bet labai norėčiau sudalyvaut... Iš dalies galima sakyt, kad esu dalyvavęs, nes spektakliukams rekvizitus gaminomės vietoje :)
5) nelabai priklausantis kanoninei fantastikai iliuzinisto pasirodymas. Gal labai patiko vien todėl, kad pirmą kartą gyvai ir iš taip arti mačiau iliuzionisto šou. Kai tai vyksta ne cirke, bet paprastoj auditorijoj, kurioj tu katik lakstei ir tikrai neįmanoma ko nors paslėpt po grindim ar panašiai, tai visai kitas įspūdis nei cirke...
6+ Patiko dar daug daug kas, bet ir taip jau išsiplėčiau :)

Nepatiko:
1) Publika :D Kai kurie žmonės turi visiškai skirtingą nuo mano nuomonę apie gerą laiko praleidimo būdą (kas yra visiškai normalu), bet nesupranta, kad kitiems gali trukdyti jų gero laiko leidimo būdas. Mums visiems reiktų būti tolerantiškesniems, žinau, žinau. Kam neužkliuvo, tas ir nesupras, ko aš čia prirašiau, o kam užkliuvo, tai ne jiems šis parašymas skirtas :D Šis nepatikimas yra grynai asmeninė nuomonė, organizatoriai šiuo klausimu dažniausiai nieko negali padaryt :)
2) Vėluojantys/išvis neatvykstantys renginių(paskaitų) vedėjai(os). Suprantu, kad kone laikas bėga nepastebimai, bet reik atsakomybės turėt nors tiek, kad užsistatytum priminimą ar paskambintum kam nors iš organizatorių ir praneštum, kad nedalyvausi/vėluosi...
3+ Užteks bambėt, jei kas nors nepatinka, suorganizuok geriau :D

Ačiū visiems organizatoriams ir dalyviams už konus :)
Labai tikiuosi vėl kada sudalyvaut...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 19:24 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Sutinku, kad konuose geriausi yra žmonės. Aš, kaip tikriausiai ir nemaža dalis jūsų, konuose dalyvauju dėl fendomo. Visada smagu sutikti seniai nematytus asmenis.
Puikus jausmas, kai laisvai bendrauji su visais ir niekas taves nelaiko trenktu, niekam nereikia aiškinti, kas yra tas RPG ar LARP, kai gali pokalbį pradėti tiesiog taip...."o mes vel pradedam Rolemastrio campaighn'ą".... ir visi supras.
Bendrai, turiu pasakyti, kad man patinka didžioji konuose vykstančių renginių dalis. Aišku, yra geresnių ir blogesnių akimirkų. To neišvengsi. Net paskaitos, kurios man iš tikrųjų patinka, kartais nenusiseka.
Enyway, štai sarašiukas to, kas yra gerai:
- paskaitos (čia, manau, būtina dalis)
- vorkšopai
- fantasy art parodos (o gal ten irgi konkursas buvo)
- koncertai, vaidinimai
- protmūšis arba kitokios komandinės rungtys
- Shizaro aukcionai
- filmų peržiūros (gali būti ir Anime)
- žaidimų ir kitokie konkursai (pvz Warmachine, MtG it t.t.)
Nepamenu to, kas būtų itin nepatikę. Tiesa, slogų įspūdį dažniausiai palieka apskriti stalai ir "pakvaišusios arbatėlės". Aišku, labiau kliūva ne pats diskusijo faktas (šis dalykas kaip tik yra geras), o formatas. Lojam vieni ant kitų, lyg visas fendomas gyventų santuokoje kokius 30-40 metų. Ir, pasirodo, kad apsižodžiavimams nereikia net girto Medžio.

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
PostPosted: 2012-03-27 9:29 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
O tai kada next lituaniconas?

Nes turiu daiktą aukcionui (jei Vilniuje) ir idėją vorkšopui...

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
PostPosted: 2012-03-27 12:13 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
lituanikonas bus pavasario pabaigoje. sekite naujienas:)
aukcionas klausimas ar bus.
workshop'o idejas - man pm'u arba i madness.network@gmail.com
aciu:)

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
PostPosted: 2012-03-28 10:15 
Offline
User avatar

Joined: 2009-03-21 8:17
Posts: 157
Location: Vilnius
Parašysiu ir paštu, žinoma, bet pagrindinė mintis – ši:
rzu.lt?2012-03-28

Viena stadija: šlapio formavimas, – yra sudėtingesnė, iš aprašymo neaiškiausia, reikalaujanti eksperimentuoti. Atsineščiau plastelininių formų maišeliuose ir medžiagų kokiems 20 žmonių, tada tą ir atliktume, kitas stadijas (formos darymą, sauso apkarpymą) tik aptarčiau ir paaiškinčiau. Užtruktų iki 30 min.

Beta variantas: jei konas bent dvidienis, tada galima daryti pilą ciklą: 1 dieną plastelino maketus ir šlapią sluoksnį, 2 dieną jis būtų išdžiūvęs, tiktų pjaustyti, karpyti ir dažyti.

Ne tai kad labai fendomiškai prasminga, bet šiaip fun.

_________________
Ieškau kūrybingai nusiteikusių MCPE naudotojų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 15 posts ]  Go to page « 1 2

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited