Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 10:55

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »
Author Message
 Post subject: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-12 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
GERIAUSIU FIESTOS MEISTRU PRIPAŽINTA HILD
GERIAUSIU FIESTOS ŽAIDĖJU PRIPAŽINTAS GHOUL

Taigi, kol žmonės užbaiginėja Blackfyre, aš brūkštelėsiu porą eilučių apie rpg fiestą.

Įdomiausia dalis - pirma fiesta iš kokių šešių paskutinių, kai susirinko per daug žmonių. (arba aš klįstu.)
Iš 12 žadėtų žaidimų įvyko 14.

Minusas galbūt vienintelis - nepažaidžiau pirmą kartą per visus savo dalyvavimus rpg fiestoje ;D


Pirma sesija kurią vedžiau buvo Noble Blood.
Žaidė penki žmonės, bet namie parėjęs radau 4 charsheetus.
Borisas Vilkas (ghoul) surado savo motiną, tačiau ne tokios būklės kurios tikėjosi.
Beata Pelėda (JB) gavo vaistų savo tėvui, tačiau nežinia ar išgyditi Vladą tais vaistais yra geriau, nei palikti jį mirties patale.
Faustas Erelis (R3H) didvyriškai su broliu Zbygnevu perėjo kalnų tarpeklių ir surado Šiaurės Karaliaus armiją. Tiesa, negrįžo atgal.
Hektoras Vilkas (ju7) nepasidavė Hillo bandymams papirkinėti ir pasaakė, jog viską jau turi ir jos tėvų santuoka tik laiko klausimas (nesvarbu kad tempiasi jau 15 metų).
Astrida Varna(?) (smertie) žinojo daugiausiai, tačiau žinia apie Markizo mirtį per ššnipų tinklą atkeliavo pernelyg vėlai.

Apskritai kelionė pro išprotėjusio barono (grafo) Glebvo apsiaustį, išklausant jo pateiktų įrodymų buvo labai įdomi, nes niekas nepatikėjo, kad Glebas sako daug teisybės ir visi laikėsi Markizo nurodymų iki beveik paskutinės akimirkos, kai viskas ko reikėjo iki pavojaus sustabdymo, buvo prasiveržti per kalnų perėją. Aišku, niekas negalėjo žinoti.

Atsiprašau ghoulo už lochus žvalgus. Poroj vietų tikria nedagalvojau. Tikiuos nesugadino visko ;D Iš kitos pusės tų pačių žvalgų vadas paleido labai įtartinus laukinius, kai jie, lydimi vieno žmonių kalba šnekančio karaliaus tarno pasiskelbė esantys vargšai iš kaimo ir prašė malonės.


Antroji sesija, vėlgi buvo Noble Blood. Čia bus sunkiau atgamint kas pas mane žaidė, nors veidus atsimenu (mano amžinos problemos su vardais (ju akivaidžiai man tiesiog visada per daug (nickas, žmogaus vardas, personažo vardas ir dar krūva npc pašonėj)) - labai atsiprašau, kad tiksliai atsimenu tik Tadą (nes ne pirmą dieną girdžiu vardą)) - trys kauniečiai ir žmogus, kuris apskritai neplanavo žaist rpg, iš vilniaus ;D. Žaidėm tame pačiame pasaulyje toliau, ir kuo toliau, tuo blogiau buvo.
Kornelijus (ne karamelė) Lokys buvo Hektoro tikras brolis, kurio žemėse vykusius neramumus jam padėjo išspresti visi kiti, pakeliui žygiuojantys į taikos derybas su baronu (grafu) Glebu.
Helena Drakonė tapo žygio vade tik tiodėl, jog kitaip Erelė ir Varnas būtų vienas kitam iškabinę akis nagais. Ir galų gale sutiko motiną, kurią jos brolis išsiuntė su palyda namo.
Gertrūda Erelė laimėjo lygiasias šaudymo varžybose, o Ashteris (?) Varna taip ir nepsiripažino pasiuntęs tarną padegti ledo ir sugadinti Glebui puolimo planą.

Čia, kaip ir pirmojoje sesijoje, niekas nepatikėjo Glebo žodžiais. Galbūt tiesiog žmonės nemėgsta paralyžuotų žmonių?
Pradžioje žaidėjai atrodė kiek priblokšti daugybės npc personažų (po ~3 kiekvienai pusei (vilkai, ereliai, lokiai, markizas, karalius) - nors dalis jų buvo not available ;D), bet kaip ir buvo žadėta iki devintos (gal net 8) valandos, bent kiek atrodė, visi visus skyrė.
Buvo tobulai susukti giminės medžiai taip, jog visi žaidėjai turėjo vienas kitą bent po kartą ar du (arba vienas kito gimines)
Geriausia buvo, kai kažkurioje sesijoje numiręs žmogus buvo trumpam priėjęs tuo metu kai Helenos žaidėja dingo valandai ir jam buvo pabandyta paaiškint kas vyksta. "Mes buvome pasiusti Markizo išsiaškinti ir sustabdyti Lokio Glebo vykdomą apsiautį Drakonei Katerinai, čia Helenos motinos puseserė, bet Glebas tvirtina, kad jo pusbrolis Riurikas, čia Kornelijaus motinos pusbroliai, arba nužudė arba įkalino Markizą Bismarką ir jo vardu siuntinėja įsakymus." Atsakymas buvo "ką?"


Naktinė seisja buvo išskirtinė tuo, kad į galą pajaučiau nuovargį. ;D Ir labai rimtą. Pirma žaidėjai man primelavo, kad turį jėgų žaisti iki "kad ir sekmadienio vakaro". na, aš pasakiau, jog "na, gal geriau iki sekmadienio ryto, reikia išsimiegot iki pirmadienio." Kažkur 4 prasidėjo žaidėjų lūžinėjimas, aš pats pajaučiau kad liežuvis pinasi ~5.30. Tiesa, gerklę jau skaudėjo po antrps sesijos nuo šnekėjimo (ačiū šalikėliui už arbatą). (baigėm ~6.30?)
Keisčiausia naktinės sesijos dalis - naktiniai žaidimai buvo trys, ir pas mane buvo mažiausiai žmonių. Ir shizzaras pagaliau atidavė man raktą ir galėjom žaist iki bent pirmų troleibusų ;D. (kitą naktinę sesiją tikiuos rasti žmonių, kurie datemptų iki 10 ryto :D. Hopefully that's possible for me too ;D)

Žaidimas vienu sakiniu apsibūdina "Italų werewolfų mafijos operacija 'Vezuvijaus Išsiveržimas'"
Apskritia nerandu kur guli charsheetai. Gal palikau rikyje. Arba visi susirinko. Personažai buvo centruoti ant kokio nors kontakto su įtakų sfera.
Medicinos kontaktas (joe) pasižymėjo šuoliu į įsibėgėjančią, pro jį pravažiuojančią mašiną, kurios langas buvo atidarytas.
Banditų (thugs) kontaktas (mcleod) sugebėjo vairuoti ir dar pašaudyti pro langą, kai jam prieš veidą makalavo nelaimės draugo kojos.
Medios kontaktas (nemesity) pabėgo iš konfrontacijos iškvietęs taksi, palikęs savo draugus likimo valioje.
Politikų kontaktas (smertie) berods tik vieną kartą pasinaudojo savo ryšiais, tačiau kartu su Hakerių kontaktu Anna po miestą važinėjo asmeniniu Anarchų sweeperio taksi.

Pagrindinė bėda - suplanavau tempą žaisti iki 9-10 ryto, it teko labai labai apkarpyti epilogą. Na, bet nieko - visi žaidėjai buvo pastumdyti po miestą pirmyn ir atgal, tarp bent keturių skirtingų pusių. Tiesa, jie taip ir nesutiko nuwishų, o aš tiek planavau - jiems tiesiog neliko eterio laiko.

Apskritai fiesta ir žaidimai kuriuos teko daryti buvo vieni iš smagiausių per ganėtinai daug laiko, nors ir neturėjau laiko paruošti handoutų fiziniu pavidalu. Ačiū, tiems, kurie pas mane žaidė ir tikiuos susitikt dar kartą.

Tai tiek, persiprašau už daug teksto, bet aš jaučiu kad dar ne viską pasakiau. ;D

XXI.

p.s. Kažkas (smertie?) užsiminė, jog "galėtum padaryt 'noble blood' per hukoną." Na, jei būtų keletas norinčių tęsinio iš jau žaidusių (kuriam nors iš dviejų NB per šitą fiestą ir matyt vieno prieš tai buvusioj) galima būtų pasidomėt ar hukone būtų vietos kur tą daryt... M?

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-12 22:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
galbūt čia mano senatvė, bet nusprendžiau, kad fiestoms reikia daryti žaidimus, kuriuose būtų daug ginklų, sprogimų ir spec efektų. moralines problemas geriau palikti campeignams. :x

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-12 22:53 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Dėkui XXIcentury ir Frontui už žaidimus.

Papasakokite kas nors, kuo baigėsi voverynas. :D Komunizmas juk laimėjo, ar ne? :D

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-13 1:00 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
Dėkui meistrams pas kuriuos žaidžiau. Fiesta buvo awesome 8)

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-13 11:12 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Fiestos nugalėtojus paskelbsiu šiandien vakare.

Dėkoju visiems meistravusiems, žaidusiems ir nepavedusiems. Ypač tiems, kas meistravo man ir žaidė su/pas mane.

Tikrai, ne visi atėję gavo pažaist. Fiesta rekordinė buvo dar ir tuo, kad per rekordiškai trumpą laiką užsipildė visos sesijos - jei neklystu, per 36 valandas nuo registracijos paskelbimo.

Nevisai sutinku su Jauja, kad per fiestą negalima spręsti moralinių problemų: taip, jas spręsti sunkiau, nei sėdint izoliuotoje patalpoje, bet still įmanoma. Naktinėj sesijoj tai ir išvis lengva ;)

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-13 12:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Pritariu, kad susidomėjimas buvo didelis: mano sesijoje pvz dar du žmonės buvo parašę PŽ priimti, jeigu atsilaisvins vietos - girdėjau, kad pas kitus meistrus irgi panaši situacija.

Ghoul'ai, kuo baigėsi voverynas parašiau PŽ - kažkodėl jaučiu, kad apie explosive nutbutter'į visai buvai pamiršęs


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-13 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
frontas5 wrote:
Ghoul'ai, kuo baigėsi voverynas parašiau PŽ - kažkodėl jaučiu, kad apie explosive nutbutter'į visai buvai pamiršęs
Jokiu būdu ne – tiesiog nemačiau reikalo jį kur nors naudoti. Na kam be reikalo švaistyti liaudies man patikėtą turtą? Ką aš ten turėjau sprogdinti? (Nors panaudojimui su seru riteriu pritariu vienareiškmiškai).

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Last edited by ghoul on 2012-02-13 18:54, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-13 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 2010-08-06 0:14
Posts: 113
Dėkui meistrams, smagi fiesta buvo.

Pirma sesija gan keistai nuskambėjo, bet smagiai praėjo WOD su ateiviais :D gal ir nieko idėja, juk tame tamsiame pasaulyje visko gali būti :o

Antra sesija: "Evil is New Good" :twisted: tikrai smagi sesija, chaos space marines rule :wink: gaila kad tik nepavyko užimt valdžios, mažai pritrūko, bet vargu ar galėjo mano personažas tikėtis ko geresnio nei tapti savo demonetės dalimi :saulute:

Trečia sesija, kurią jau aprašė XXI century, tikrai apgalvota ir daug ką galima buvo ten nuveikti, gaila tik kad jėgų pritrūko (kai kam jų dar reik pasilikrti parvažiavimui namo - ne visus autobusai atveža :wink: ), bet buvo minusas tas, kad vis kas nors taikėsi atimti mūsų GM dėmesį :evil:

Tai tiek, dar karta dėkui meistrams ir žaidėjams 8)


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-14 2:31 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
shizzar wrote:
Fiestos nugalėtojus paskelbsiu šiandien vakare.
Liar. ;P
Mes visi laukiam skelbimo. ;D

Ai, ir,
Nemesity,
sorry, kad leidaus šnekinamas praeivių/pakeleiviu/žmonių.

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
 Post subject: Re: Po 26 RPG fiestos
PostPosted: 2012-02-14 11:16 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Geriausias fiestos meistras - Hild
Geriausias fiestos žaidėjas - ghoul

Jūsų abiejų laukia po dovanų čekį Rikyje, galit užeit jo už-chash-in-inti.

Pastaba: tokius pat įvertinimus kaip Hild gavo dar vienas meistras, bet vertinę žaidėjai patingėjo užrašyti ant lapuko to meistro vardą...

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1 2 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited