Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-19 2:32

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »
Author Message
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-02-27 23:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
brangūs draugai. ghm ghm. kolegos fantastai.

aš labai neturiu sveikatos mąstyti. ir kantrybės. padėkit man sugalvoti, kas galėtų užkimšti besiformuojančią programoje skylę. aš žinau, kad gal ir pietūs neblogai tam tiktų, bet vis dėlto.

gal kniazius miloslavas nori savo knygas pristatyti, pvz.? (su sąlyga, kad bus pakankamai juokinga:D)

gal kas nors nori paieškoti "Hobito" parodijų ir pademonstruoti mums per projektorių? (su sąlyga, kad nelabai lievos)

gal kas galėtų man išrašyti komandiruotę į šiltus kraštus ir renginys susirengtų save pats?:D


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-02-28 2:09 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-04 14:59
Posts: 572
Location: K Pax
Aš už pietų pertrauką. Nes norisi būti pavalgiusiam ir nepražiobsoti jokio renginio

_________________
Aš netikiu astrologija, nes esu gimęs po dvynių ženklu, o mes dvyniai pasižymime skeptiškumu...
http://paranormaleco.blogspot.com/
https://www.facebook.com/paranormalu
https://www.facebook.com/ParanormalusHumoras


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-02-28 2:39 
Offline
User avatar

Joined: 2012-05-20 21:20
Posts: 122
Location: Klaipeda
Klia wrote:
gal kniazius miloslavas nori savo knygas pristatyti, pvz.? (su sąlyga, kad bus pakankamai juokinga:D)
Jas gal ir jokinga skaityti, bet pristatyti taip man vargu ar išeis.

Plius man ši šeštadieni darbo diena, kas tikrai nejokinga.
Be to šeis meteis ir taip planujo važioti i RosCona 2013, EuroCona 2013 ir LituaniCona 2013.

_________________
Времена ВЫБИРАЮТ!


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-02-28 13:37 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Balsuoju už pietų pertrauką.
Jei labai norisi veiksmo, galim ir sumuštinių gamybos workšopėlį padaryti. Pavyzdžiui, skaptuoti drakonus iš agurkų :lol: arba išlankstyti iš vielos kokius nors kontūrus ir daryti įvairių formų sumuštinius.
Jei kas netingi daryti daugiau, gali per renginį tokius užkandžius ir pardavinėti.

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-01 0:00 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
nepamirškit, kad galite atsinešti knygų pasimainyti su kitais fantastais, vienintelis prašymas, ne dėžėmis, nes organizatoriai nepajėgs visko išsinešti, jei jų daug liks.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-03 0:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Hukonas įvyko, ačiū visiems dalyvavusiems ir vedusiems renginius. shizzaras, kaip visada, vežė pusę programos:)

kažkas kažkada turbūt įkels kažkiek foto. prašau visų iš anksto - nepasiklausę nepritaginkit ko nereik viešuose resursuose :dragon3:


kažkuris fotokorespondentas paliko didelį dangtelį nuo objektyvo. jis pas mane.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-03 3:11 
Offline
User avatar

Joined: 2005-05-02 15:14
Posts: 10
Drakonas mirė, tegyvuoja drakonas :dragon2: :dragon1: (jei pavyks dar kartą iš popieriaus "išperint"...)

Kaip visada, buvo smagu. Dėkui visiems už kompaniją, organizavimą, visus (!) įgyvendintus programos punktus (kas nepastebėjot pakvaišusios arbatėlės, patys kalti ;)) ir programą "virš plano".
Pavydėkit mums, kas nebuvot :P


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-03 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Ačiū už linksmą renginį. :dragon2:

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-03 23:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Trumpa fotoataskaita: https://picasaweb.google.com/1168898164 ... x7Lh77rPWw#

Pripažinsiu, daug nekankinau savo muilinės, tai net ne visi renginiai yra, bet, manau, dar bus daugiau fotoataskaitų.

Dalyvių buvo apie 40, organizatorių buvo nedaug, tai tingiu juos išskaičiuoti:D Iš registracijos lapo sužinojome, kad renginyje apsilankė daug drakonų, bent jau širdyje, keli visai ne drakonai, kažkiek "beveik" drakonų, keletas neapsisprendusių, vienas Drakas Beplunksnis, vienas slibinas, o du prisipažino, kad turi kažkokius familiarus, atsiprašau, nenutuokiu, kas tai.

Mus pagerbė apsilankymu ne vien vilniečiai, bet ir kauniečiai, viens telšiškis ir Sigita iš - dabar - Tartu. Va taip, norint galima į Hukoną iš per sieną atvažiuoti;)

Vyko planuoti ir netgi neplanuoti renginiai, ačiū, kad nepatingėjote rodyti iniciatyvą ir dalyvauti ten, kur reikėjo dalyvauti:)

Ačiū Donatui už darbą registratūroje, shizzarui, Justei, frontui5, Gedui, Žaltviskai ir visoms žaviosioms asistentėms - už renginius. Dar sau truputį:D Taip pat ačiū bakoozhei už plakatą ir bilietų dizainą. O neačiū pats žino kam:P

P.S. Iš anksto galiu atsakyti į klausimą, kodėl nebuvo daugiau reklamos - ogi todėl, kad neturėjau laiko asmeninių laiškų siuntinėjimui... Štai ir viskas. Su daugiau reklamos, ko gero, būtų 10-čia žmonių daugiau, tai atsiprašau tų žmonių, ale - gal kitą kartą:). Jei bus tas Hukonas, aišku, kitą kartą :dragon1:

Bet tai ką gi, susitiksime Kaune, Lituanikonas jau ne už kalnų, žymimės kalendoriuose!


Top
   
 Post subject: Re: Hukonas'2013
PostPosted: 2013-03-05 0:02 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-02 9:18
Posts: 181
Location: ten kur niekas niekad negyveno... Šiaip Antakalnis
Buvo smagu.

O darbe toliau gimdom dragonus, kurie yra truputį retarded, bet kada gims ir normaliai išsivystę.
https://lh4.googleusercontent.com/-yICN ... to0298.jpg

_________________
Žmogus yra iracionali dresuojama būtybė.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 41 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited