Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 9:33

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6
Author Message
 Post subject: Re: RPGamta 9
PostPosted: 2013-09-22 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-04 2:35
Posts: 239
Location: Lietuva
Viskas savo vietoj.
Renginys nera nei už alkoholį nei už dar ką nors.
Pritariu išsakytai nuomonei: nepatinka - nevažiuok. Nori pasakyti kažką režk tiesiai į akis tam rėksniui.

Kad gali mažiau būt visa ko vartojama įskaitant šiukšles - faktas. TAI TIK NUO JŪSŲ priklauso.


Aš dar praėjus vasarai padėkosiu visiems tvarkingiems žmonėms tame tarpe ir Nonstopui kurie padėjo palaikyti švarą ir palikti stovyklavietę tvarkingą. Tie kas pasiėmė šiukšles kartu.
Ne ačiū tiems kurie taip ir nesugebėjo sulankstyti skardinių ir plastikinių bambalių.

Dar vienas momentas. Prašau visų neįsivaizduoti kad tai renginys kur kažkas apie jus turi tūpčioti ir šokinėti nes ESAT FAKIN VARTOTOJAS ir mokat pinigą. NE TO NĖRA IR NEPLANUOJAMA. todėl jūsų paliktos šiuklės ištrypti krūmai ar dar kas nors negali būti pateisinama - aš sumokėjau. Fak that. MOkėt ir vemt šiukšlėm ir šūdais važiuokite į DAUG KITŲ festivalių, kurie ir kviečia ir rėkia atvažiuokimt apsivemkit nuo alkoholio :)

Čia nepiktai. Čia tik paaiškinu gal kad mokestis nepaslepia, neatleidžia Jūsų nuo pareigos rūpintis tvarka stovyklavietej. NEs buvo daug žmonių kurie jautės ne kaip namie, ne kaip svečiuos bet kaip pas kaimyną kur px. (na aš tikiuos kad namie taip nesielgiama :) )

Pasakiau. Sedžiu žiūriu pro langą. Winter is coming.... Bet po jos vėl susirinksim, dabar jau 10tą kartą. :dragon1:

_________________
----------------------------
Meška pati stipriausia....


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited