Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2019-03-19 10:45

All times are UTC+04:00
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2013-10-02 2:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3428
Location: Wilno Kochane
Tema skirta artimiausiosios RPG fiestos žaidimų pristatymams. Pristatinėja patys meistrai, jei mato reikalą ir netingi.

Pirmoji sesija, Antakalnio jaunimo centras
Sistema - Mistborn Adventure Game

Žaidimas Brandono Sandersono trilogijos "Mistborn" motyvais. Būti skaičius knygą nebūtina.

Jau tūkstantį metų Paskutinioji Imperija yra tobulai sutvarkyta vieta: Viešpats Valdovas valdo šalį iš savo pilies su tūkstančiu bokštų, jo žyniai-obligatoriai užtikrina viešąją tvarką, bajorai užsiima tuo, kuo paprastai užsiima bajorai, t.y. intrigomis, turtų kaupimu ir dykaduoniavimu, o vergai-skaa pluša gamyklose ir plantacijose. Maždaug vienas iš šimto bajorų turi magiškų sugebėjimų - moka "deginti" kažkurį metalą, taip įgaudamas to metalo suteikiamą galią. Tokie žmonės vadinami mistingais.
PC grupei ir pasisekė, ir nepasisekė tuo pačiu metu. Jie - pavainikiai kunigaikščio Strafo Venturos vaikai, jo slaptasis mistingų specnazas. Jų motinos - skaa, oficialiai jie neegzistuoja. Tačiau jų dėka Venturų giminė yra galingiausia Paskutiniojoje Imperijoje.
Kol tėvas ir jo įpėdinis varo intrigas aukštuomenės pobūviuose, pavainikiams mistingams tenka daryti visą purviną darbą, pakeliui nepakliūvant obligatoriams ar kitų giminių smogikams į rankas. O kartais jiems lieka laiko ir savo iniciatyvoms - ir tai būna pačios pavojingiausios misijos, nes jose reikia saugotis dar ir savo tėvo.

Žaidėjai, kurie nori kažkiek dalyvauti savo personažo kūrime (pvz., tie, kurie skaitė knygą ir norėtų žaisti už konkrečią mistingo rūšį), susisiekia su manim jiems parankiais būdais. Visiems kitiems veikėjus padarysiu savo nuožiūra.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2013-10-02 8:37 
Offline
User avatar

Joined: 2005-06-04 22:38
Posts: 33
Location: Vilnius
Pirmoji sesija - VCUP
Sistema - Tenra Bansho Zero

[ img ]

Šiaip standartinis Tenra Bansho Zero settingas yra viduramžių Japoniją primenantis pasaulis su įvairiais mitologiniais ir pop kultūros elementais (kaip nindzės, didžiulius robotus primenantys magiški šarvai arba Kamen Rider stiliaus besitransformuojantys superherojai). Šioje sesijoje mes šiek tiek pakeliausime laiku priekį - į industrializacijos laikų metropolį, kuriame viešpatauja korporacijos, o reikalingi gali jaustis tik tie žmonės, kurie duoda joms kokios nors naudos. Žaidėjų personažai bus grupė, kaip tik netelpanti į tuos nustatytus rėmus - atsisakę jų dėl laisvės, keršto, o gal ir tapę nereikalingi prieš savo valią.

Žaidėjų patirtis iš esmės nesvarbi, sistema nėra sudėtinga o bent kažką apie Japoniją turbūt yra girdėję visi. Kas liečia užpakalių spardymo ir kultūringos veiklos santykį tai labiau reiktų orientuotis į tą antrąjį, tačiau viskas priklausys nuo situacijos. Veikėjai bus iš anksto sugeneruoti scenarijui. Jeigu kam įdomu, daugiau informacijos skype pas lithuanianpsycho .

_________________
Pjovejas wrote:
mano prosenelių antkapiai kaimo graboriaus irgi pakankamai idealiai nušlifuoti, turbūt juos statė ateiviai


Top
   
PostPosted: 2013-10-02 9:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Pirmojo sesija, Antakalnio jaunimo centras

Sistema: GURPS 3ed. Veikėjai bus paruošti iš anksto – derinti su meistru.
Žanras: Trileris, išgyvenimas, truputi mistikos.
Vieta ir laikas: Antarktida, dabartis.
Žaidėjų skaičius: 5 + 2 papildomi (nebūtina)(žais ne visą sesiją ir/arba mirs anksčiau nei kiti..; tinka naujokams arba antroms pusėms, kurios nori tik pažiūrėti)

Antarkties mokslinė stotis Borealis


Įkurta 2004 metais Belgų mokslinio instituto iniciatyva. Tai buvo testinis modelis – po šio projekto buvo pradėti keli nauji ir didesni, palikę Borealis toliau nuo žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio. Laikui bėgant iškilo problemos su finansavimu ir stotis liko veikti tik dėl privačios kelių filantropų paramos. Padėtį dar labiau pablogino keli tragiški įvykiai. Prabėgo 4-5 metai - stotis ramiai tęsia veiklą. Du-tris kartus metuose stotį aplanko lėktuvas su maisto atsargomis ir įranga. Ryšys su išoriniu pasauliu – tik radio. Blogu oru, ypač žiemą, net ir radio ryšio nebūna.

Artėjant žiemai tolumoje matosi besileidžiantis lėktuvas. Jo laukia keturi stoties gyventojai..


Žaidimo siužetas rutuliosis aplink mokslininkų ir pagalbininkų komandą, kuri 8-9 mėnesiams yra atskirta nuo likusio pasaulio.

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
PostPosted: 2013-10-02 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-24 0:13
Posts: 238
Location: Little Castle
Wacky Supers. Po ilgalaikės stažuotės Ekvadore ir Svazilende, jie grįžta!!! Kokia šį kartą grėsmė iškilo nacionaliniam saugumui? Ar tai vėl rimta užduotis, kurią pats Vilniaus miesto meras gali patikėti tik super-būriui? Koks šį kartą nusikaltėlis visuomenei kelią grėsmę? Ir kaip jį sustabdyti? O kiek kainuoja SMS į brakonierių tinkus nekliovo metu? Ir kiek mokės bobutė už šildymą, jeigu turi tris katinus, iš kurių tik du kastruoti? Į šiuos klausimus gali atsakyti tik šaunusis būrys:
- Žmogus-šiūpelis
- Kovinis kapelionas
- Kapitonas įniršis
- Toliašaudis kebabas
- Proto strypas
Tad pirmyn į kovą! :D


Top
   
PostPosted: 2013-10-02 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-24 23:08
Posts: 1449
Location: Vilniaus kaimas
II sesija - Werewolf the Wild West - "Nevok iš vilkų", arba, "Ką iš tiesų reiškia pasakymas, vagie, kepurė dega"

Geležiniam Žirgui pūškuojant geležinkelio bėgiais, vagonuose keliauja keli nepatenkinti pakeleiviai, kurių tikslas - apsaugoti nepaprastai svarbų krovinį, užrakintą sunkiame metalo seife. Ne, tai nėra traukinyje vežamos lėšos konfliktams su vietinėmis gentimis apmokėti - šio krovinio likimas yra daug svarbesnis. Tačiau, kai nelaimingi mirtingieji įsipainioja į antgamtinių būtybių keliones, o už viso to slypi wyrmo kląsta, gali būti, jog tai paskutinė lokomotyvo kelionė.

Naudojama sistema: WtWW su Werewolf dvidešimtmečio leidimo prieskoniu. Žaidėjų kompanija, įvairaus plauko vilkolakiai, saugantys ypač vertingą Pynėjo (Weaver) artefaktą - jų opozicija - vagys, plešikai ir šiaip žmogiška prigimtis. Istorinis istorijos tikslumas minimalus. Veiksmo vieta - vienas pirmųjų laukinių vakarų traukinio maršrutų. WtWW kanono laikomasi, bet nepergriežčiausiai. Nei sistemos, nei pasaulio žinių nereikia.Naktinė sesija - WoD:Mortals - "Žaidimai" arba "Kaip žaisti žaidimus žaidime, žinant, kad žaidimo žinios nieko gero nežada"

Vieną vakarą didmiestį apgaubęs vakaro rūkas taip ir neišsisklaidė per visą dieną. Avarijos ir kiti nepatogumai trikdę dieną užleido vietą nerimui, kai vakare ėmė dingti žmonės. Po vieną, po du - o kartais ir visomis gatvėmis. Nelaimių pranašai jau ėmė pranašauti pasaulio pabaigą ir visus būtus ar nebūtus dalykus - o eiliniai žmonės - su nerimu barikaduotis savo namuose, burtis į grupes. Tačiau, keisčiausias atradimas buvo aptiktas ne ko kito, o kompiuterinio žaidimo "Sanguinity" megėjų - ir jų žodžiais tariant, toliau bus tik blogiau.

Naudojama sistema: WoD su Homebrew elementais. Žaidėjų kompanija, tai nedidelė dalis MMORPG "Sanguinity" žaidėjų. O jų pasakojimas yra apie tai, kaip virtualus žaidimas gali atitikti realybę ir kaip reikia išgyventi didmiestyje, kuris pamažu, bet užtikrintai pasiduoda panikai. WoD kanono laikomąsi dėl vaizdo - tai istorija apie mirtinguosius ir mistiškus, World of Darkness pavadinimo vertus įvykius, tačiau nesitikėkite išgirsti klanų pavadinimų ar sulaukti tikslaus paaiškinimo apie opoziciją. Nei sistemos, nei pasaulio žinių nereikia. MMORPG žaidimų patirtis nereikalinga.


p.s. Siužetai dar gali kiek keistis.
p.p.s. Shizzar, kada bus aišku dėl patalpų naktinei sesijai?

_________________
I've seen your version of sanity. It bores me.


Top
   
PostPosted: 2013-10-02 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 2005-03-29 21:50
Posts: 75
Location: Vilnius
I sesija vyks Rikyje, Pylimo g. 38
Sistema - Ars Magica 5th Ed

Pageidavimai:
1. Susipazinti su setingu
2. Permesti akimis tasykles
3. Susikurti startini veikeja

Rekomendacijos:
1. Perskaityti Ars Magica 5thEd Core Rulebook 75-93 psl
2. Perskaityti ir suprasti Ars Magica 5thEd Core Rulebook 81-84 psl
3. Perskaityti Ars Magica 5thEd Core Rulebook 111-116 psl
4. Sugebeti atsakyti sau i klausima: "Kokio lv butu sitas man ka tik i galva soves burtas?"
5. Skaityti Ars Magica 5thEd Core Rulebook 111-116 psl kol sukebesite sau atsakyti i auksciau pateikta klausima.

Visa tai reikalinga tik sesijos laiko taupymui. Is patirties zinau, kad arm zaidejas gerai nesuprantantis savo galimybiu suvalgo zeklu sesijos laiko kieki.

Trumpas scenarijaus pristatymas

_________________
"To avoid criticism do nothing, say nothing, be nothing." Elbert Hubbard (1856 - 1915)


Top
   
PostPosted: 2013-10-08 13:52 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3428
Location: Wilno Kochane
Andrius Ū - Andersenų šeimos palikimas - antra sesija Antakalnio jaunimo centre

Andersonų šeima - sėdi_ir_aiškinasi_santykius tipo žaidimas. Vieną veikėją valdo du žmonės.
Kūčių vakaras. Andersonų šeimos vaikai mirus abiems tėvams pagaliau, po daugelio metų, vėl susirenka prie vieno stalo. Bet niekas dar nešvenčia, nes reikia pasidalinti tėvų palikimą. Ar praeities klaidos iškils į paviršių, ar pavyks pasiekti savo, ar nuslėpsi tamsiąsias puses. Ar išeisi turtingas, ar svarbiau susitaikyti su broliais ir seserim? Ar piniguose laimė? Gal ir taip, gal ir taip...
Beje, ar ne keista, kad tėvai mirė netrukus vienas po kito? Jau tie žiaurūs sutapimai.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited