Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2018-11-14 16:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2018-09-19 2:35 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3425
Location: Wilno Kochane
Artimiausia RPG fiesta - rugsėjo 29 d.
Visa informacija apie renginį yra feisbuke.
Ši tema skirta registracijai.

Pirma sesija, 11.00-16.00

Alejandro – DnD 5th ed
XXI century – Vampire the Masquerade V5 PREREGISTRACIJA BAIGTA
Truesilver – Fate accelerated (fantasy) ANGLŲ KALBA
Washingmachine – Call of Cthulhu 7th edition PREREGISTRACIJA BAIGTA
Artautas – DnD 5th ed
Shizzar – Fate (space opera) PREREGISTRACIJA BAIGTA
Simona – Dragon Age
Macb3th – homebrew d100 dark/horror Cyberpunk
Jezbr – DnD 5th ed ANGLŲ KALBA
Paulius Sergeda – DnD 5th ed

Antra sesija, 17.00-22.00

Gabrielė – Werewolf the Amocalypse (W20) PREREGISTRACIJA BAIGTA
Asteras – DnD 5th ed PREREGISTRACIJA BAIGTA
XXI century – Vampire the Masquerade V5
CopyCat - Ars Magica
Lapinas – homebrew fantasy
Aurimas Černiauskas – Mecha Hack
Washingmachine – Sins RPG
Ihelloway – DnD 5th ed
Mykolas – homebrew steampunk
Tamara Magenta - Homebrew horror
Macb3th – homebrew d100 dark/horror Cyberpunk

Trečia sesija, 22.00-???

Shizzar – Cyberpunk2020 PREREGISTRACIJA bAIGTA
XXI century – Werewolf the Apocalypse (W20) PREREGISTRACIJA BAIGTA

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
PostPosted: 2018-09-19 2:45 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3425
Location: Wilno Kochane
Pirma sesija, 11.00-16.00

Alejandro – DnD 5th ed
1. Lukas Dapkus
2. Žiedūnė Matulevičiūtė
3. Petras Blažys
4. Simonas Vaivada
5. Lukas Sudeikis
PREREGISTRACIJA BAIGTA

XXI century – Vampire the Masquerade V5
1. Eduardas Budrys
2. mcleod
3. Reivenas Jah
4. Indre Grigaraviciute
5. Ieva Benedikaitė
PREREGISTRACIJA BAIGTA


Truesilver – Fate accelerated (fantasy) ANGLŲ KALBA
1. Zbignev Monkevič
2. Zbignev Monkevič #2
3. Gabrielė
4. Simonas Pajeda
5.

Washingmachine – Call of Cthulhu 7th edition
1. Ignas Orlovas
2. Lukas Četyrko
3. Shtyrius[Lt]
4. Jonas Černius
5. Jursa
PREREGISTARACIJA BAIGTA

Artautas – DnD 5th ed
1. Motiejus Lazauskas
2. Linas
3. Jovaras Haimi
4. Lukas Zigmantas
5. Max Timochov
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Shizzar – Fate (space opera)
1. Reinholdas Kondratavicius
2. Gasparas Aleksa
3. Lukas Masaitis
4. Lukas Masaitis#2
5. Ugnė
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Simona – Dragon Age
1. ghoul
2. Paulius Sviackevičius
3. Gabrielė Aleksė
4. Mindaugas Maželis
5. Eglė Rytmetytė
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Macb3th – homebrew d100 dark/horror Cyberpunk
1. Alexey Kochka
2. Ignas Piv
3. Karolis Jankauskas
4. Vytautas Jonas Stripeika
5.

Jezbr – DnD 5th ed ANGLŲ KALBA
1. Aidas Rudis
2. Daniil Weiß
3. Artur Stasejevas
4. Simas Paulikas
5. Tomas Mazeiko
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Paulius Sergeda – DnD 5th ed
1. Jurgita Strakšytė
2. Euphorbium
3. Edvard Visnevskij
4. Ernestas Kuznecovas
5.


Antra sesija, 17.00-22.00

Gabrielė – Werewolf the Amocalypse (W20)
1. mcleod
2. Paulius Sviackevičius
3. Indre Grigaraviciute
4. Eglė Rytmetytė
5. Mindaugas Maželis
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Asteras – DnD 5th ed
1. Jurgita Strakšytė
2. Simas Maziliauskas
3. Linas Bičiūnas
4.
5.

XXI century – Vampire the Masquerade V5
1. Ignas Orlovas
2. Vaiva Vareikaitė
3. Vaiva Vareikaitė#2
4. Simonas Pajeda
5. Edvinas Šulcas
PREREGISTRACIJA BAIGTA

CopyCat - Ars Magica
1. shizzar
2. Euphorbium
3. Truesilver
4. Skalvas
5. Danielius Vargonas
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Lapinas – homebrew fantasy
1. Eduardas Budrys
2. Paulius Sergeda
3. Justinas Malijonis
4. ghoul
5. Ugnė
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Aurimas Černiauskas – Black Hack
1. Simona
2. Rimgaudas Tumėnas
3. Virginija Druskytė
4. Donce
5.

Ihelloway – DnD 5th ed
1. Motiejus Lazauskas
2. Linas
3. Jovaras Haimi
4. Aleksas Bc
5. Lukas Zigmantas
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Mykolas – homebrew steampunk
1. Reinholdas Kondratavicius
2. Reivenas Jah
3. Lukas Dapkus
4. Ignas Piv
5. Jurgita Kazokaityte
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Tamara Magenta - Homebrew horror
1. Shtyrius[Lt]
2. Jursa
3. Algimantas Meiliukštis
4. Algimantas Meiliukštis+1
PREREGISTRACIJA BAIGTA

Macb3th – homebrew d100 dark/horror Cyberpunk
1. Martynas Klimas
2. Martynas Klimas #2
3. Ieva Benedikaitė
4. Žiedūnė Matulevičiūtė
5.

Trečia sesija, 22.00-???

Shizzar – Cyberpunk2020
1. ghoul
2. Eduardas Budrys
3. mcleod
4. Simas Maziliauskas
5. Reinholdas Kondratavicius
PREREGISTRACIJA BAIGTA

XXI century – Werewolf the Apocalypse (W20)
1. Indre Grigaraviciute
2. Ieva Benedikaitė
3. Žiedūnė Matulevičiūtė
4. Eglė Rytmetytė
5. Mindaugas Maželis
PREREGISTRACIJA BAIGTA

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited