Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

RPG namelis
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=7&t=7920
Page 1 of 1

Author:  Augustas [ 2016-03-15 23:44 ]
Post subject:  RPG namelis

Kviečiame sudalyvauti pirmąjame kameriniame RPG festivalyje "RPG Namelis" Kulionyse gegužės 6-8 dienomis. Žaisime RPG, mėgausimės Molėtų apylinkių gamta ir kamšysime laiką stalo žaidimais. Esi RPG mėgėjas, pradedantysis, senas žaidėjas? Laukiame tavęs ir tavo draugų RPG Namelyje. Nori meistrauti - pasisiūlyk! Žaisi pirmą kartą - pranešk!

Festivalio metu gyvensime observatorijos namelyje, jame yra visi patogumai (WC, dušas, virtuvė su virykle, mikrobange krosnele ir šaldytuvu), bet namelių nuoma kainuoja, vienos nakvynės kaina žmogui 3 EUR, o dviejų - 6 EUR. Bus bendrai gaminama vakarienė, vienos vakarienės kaina žmogui - 4 EUR, dviejų - 8 EUR.

Registracijos anketą rasite čia. Facebook įvykį čia. Registracija veiks iki balandžio 30 dienos, ji reikalinga tam, kad žinotume, kiek bus nakvojančių, meistraujančių ir ar reikia užsakyti antrą namelį.

Author:  Augustas [ 2016-04-03 15:30 ]
Post subject:  Re: RPG namelis

Jau užpildėmė vieną namelį ir dalį antro, kadangi nežinome kiek vietų bus antrame namelyje nebegalime garantuoti lovų. Registracijos neuždarome, bet vėluojantiems registruotis gali tekti nakvoti palapinėse.

Author:  Augustas [ 2016-05-02 22:20 ]
Post subject:  Re: RPG namelis

Visiems užsiregistravusiems išsiuntėme laiškus su informacija apie renginį: atvykimą, vyksiančius žaidimus ir pan. Jei registravotės ir negavote laiško - kreipkitės PM ar bet kaip kitaip.

Author:  Augustas [ 2016-05-09 14:14 ]
Post subject:  Re: RPG namelis

RPG namelis pavyko! Jų bus ir daugiau! O dabar būtume labai dėkingi jei dalyviai užpildytų šią anketąir padėtų kitą RPG namelį padaryti geresnį.

Author:  Augustas [ 2016-08-02 15:33 ]
Post subject:  Re: RPG namelis

Antras RPG namelis bus!

Tradiciniu tampantis kamerinis RPG festivalis antrą kartą vyks lapkričio 4-6 dienomis, Kulionyse, Molėtų rajone. Norinčius meistrauti ar kitaip prisidėti prie renginio kviečiu kreiptis į organizatorius.

Page 1 of 1 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/