Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-24 21:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

ar reikalinga forumui cenzura?
taip 70%  70%  [ 14 ]
ne 30%  30%  [ 6 ]
Total votes: 20
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 1:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
WARNING: Jautriu nervu ir silpnos shirdies zhmonems neskaityti.
golemas wrote:
Ghoul, susimastyk, ar taves pacio cenzuruoti nereikia, bo kiek paskaitau tiek tavo postai - vieni vaziavimai ant gre. Zinoma, kad apie netiqueta esi girdejas ir speju, kad asmeniskumo vengimo principui tu nepritari.
1. Jei jau gilintis i netiqueta, tai shitas tavo post'as yra asmenino pobudzhio ir turejo but rashomas man asmenishkai, o ne vieshai.
2. Mano pozhiuris i asmenishkumus yra labai paprastas: kol vyksta protinga, argumentuota diskusija, tol ash rashau protingai ir argumentuotai, vengdamas asmenishkumu. Jei kas nors ant manes uzhvazhiuoja, i jau minetus asmenishkumus nuklysdamas - ka gi, pats kaltas.
golemas wrote:
Galetumei net ir is to pacio gre pasimokyti but tolerantiskesniam, laiku sustoti.
:D :D :D :D :D :D
Nia, nia, komentaru nebus :)
golemas wrote:
Ir dar. Tas vaziavimas gerokai igriso net man, pasaliniam zmogui, o tu pagalvok kaip tai turi liesti ta, kuri tu nuolat uzkabineji.
OK, povtoriaju dlia... ;) Jei ant ko nors vazhiuojama - tai paprastai butent ir yra siekiama uzhknisti / isiutinti / ishvesti ish pusiausvyros / etc ta, ant kurio vazhiuojama.

Gre - tu juk nenusizhudysi, sugniuzhdytas mano niekshishko elgesio, ar ne? ;););)
golemas wrote:
O del cenzuravimo - esu isitikines tai tik redkolegijos kompetencijoj. Jei nores, kad forumas butu be keiksmu ir asmeniskumu - tai ir cenzuruos ir juzerius trins ir imsis kt. prievartos sankciju. Jei ne - forumas taps palaida bala ir visi ims jo organizatoriams priekaistaut, kad iki to dasileido.
Del redkolegijos kompetencijos niekas nesiginchyja. Tachiau, jei jau redkolegija nusprende paklausti musu nuomones - ka gi, ash manau, kad turiu teise ta nuomone ishsakyti.
shizzar wrote:
Is posto atrodo, kad ghoul. o NonStop dar isvis nebuvo atejes.
Ne, ash ish vis nebalsavau :P

--
ghoul
flamer extraordinaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 3:30 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 13:17
Posts: 289
Location: Klaipėda
As visiskai sutinku, kad keiktis yra negrazu ir neetiska jusu atzvilgiu, todel daugiau nebesikeiskiu. Kas norit galit uzseivinti sita posta.

Balsavau uz "ne", nes as is principo pries betkokia cenzura, o ne del to, kad man patinka keiktis, kaip kad kitiems patinka rookyti zole...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 5:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
da nu ble ziurekite ka kramtote... ir beje jo manes tada nebuvo.. bet gerb Shizar nebutina to viesai skelbti ;]]] o vat kad keiksmazodziai turi savotisko zavesio visi zino puikiai... ir beje sita topika kazkur jau maciau... kai RED******JA bande cenzuruoti labaij smarkiai ;]]]


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 11:57 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
o gal pasilik nonstopai visa keiksmazodziu zavesi sau ;] bo daugiau niekam jo nereikia.

2gre: aciu uz supratinguma.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 12:24 
Offline

Joined: 2003-01-02 17:58
Posts: 3307
Location: Vilnius
Nonstopas ir daugelis kitu puikiai zino mano poziuri i keiksmazodziu vartojima ir cenzuravima:
keiktis yra labai gerai tada kai keiksmazodis suprantamas vienareiksmiskai ir kaip keiksmazodis o ne izeidimas

gaila, bet didele dalis rusu kalboje isreikstu keiksmazodziu yra izeidziantys, sukeliantys blogas emocijas ir gadinantys nuotaika
o tai yra blogai

bonis pasiule keisti eile keiksmazodziu i ***** zavaigzdutes.
taciau as siulau daryti kitaip:
reiketu sudaryti sarasa keiksmazodziu kurie keiciami smagiais lietuviskais atitikmenimis, pavyzdziui

%&&%^& - rupuzhe tu
^$%#$$%$ - po simts pypkiu
%^$$%#%$ - velniai griebtu

jei keiksmazodis neatitinka jokio nustatyto atitikmens, ji laikinai reikia keistis i zodi pyypt!, kur "y" raidziu kiekis yra tiesiogiai proporcingas keiksmazodzio riebumui ar emocijos stiprumui. pavyzdziui

$#%% - pyyypt!
%%%%$#$434344 - pyyyyyyyyyyyyypt!


PS. be abejo sia sistema galima tobulinti kaip ir kiekviena mano pasiulyta :)))

_________________
zinoti meistras turi viska
meistras turi but ramus
tegu visiems jis neitinka
jis juk zino kas kur bus


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 12:37 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
gijas padarys jei nepatinges manyciau ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 13:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Ghoul. As suprantu, kad bile kokiose situacijose tu visada nori pasirodyti esas pats kieciausias is visu. Paprasysim visi draugiskai puslapio adminu prie niko prilipinti kokius nors ditirambus a la "kieciausias is kieciausiu" ir visi lankytojai/skaitytojai/bediskutuojantys aiskiai zinos su kuo reikala turi. Bet tu manes nesupratai. Mes visi kuo puikiausiai matome, kiek tau svarbu i miltus sumalt kiekviena gre posta ir tai jau ima kiek pabosti.
O sita diskusija, mano manymu, nera asmeniskumai, kadangi liecia visiems svarbia forumo dalyviu tarpusavio bendravimo kultura.
Aciu uz demesi ir supratima.

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
golemas wrote:
Ghoul. As suprantu, kad bile kokiose situacijose tu visada nori pasirodyti esas pats kieciausias is visu.
Ne visada. Dazhniausiai :P
golemas wrote:
Bet tu manes nesupratai. Mes visi kuo puikiausiai matome, kiek tau svarbu i miltus sumalt kiekviena gre posta ir tai jau ima kiek pabosti.
Na, jei vyksta diskusija, ir mano nuomone yra kitokia, nei gre, tai noras irodyti oponento neteisuma ir mano teisuma, o tuo pachiu - ir jo argumentu triushkinimas yra absoliuchiai naturalus dalykai. Ar ne?
golemas wrote:
O sita diskusija, mano manymu, nera asmeniskumai, kadangi liecia visiems svarbia forumo dalyviu tarpusavio bendravimo kultura.
Kadangi post'as buvo skirtas konkrechiam zhmogui, t.y. man asmenishkai, pagal visus netiqueto reikalavimus jis taip ir turejo buti siunchiamas.
Taip, ash noriu pasirodyti pachiu kiechiausiu netiqueto zhinovu. O ka? ;)

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 14:34 
Offline

Joined: 2002-12-06 0:32
Posts: 1514
Location: Vilnius
del keiksmu, nekelsiu naujo topiko, tiesiog laukiu smeli pasiulymo (del keitimo i lietuvishkus) atsiliepimu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2003-02-27 14:59 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
as uz

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 22 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited