Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-06-04 13:18

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »
Author Message
PostPosted: 2007-06-14 10:06 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
<<<moderated by shizzar: eilinė etatinio forumo trolio exuss provokacija, sukėlusi diskusiją. Išskirta čia, gal paskui išvis bus ištrinta, jei bus nustota paisyti padorumo ribų>>>

Tik homo'ui sovietucus'ui tai gali būti geras filmas. Vakarų pasaulio atstovui tai yra nesuvokiama ir kvaila.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 10:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Tik homo'ui sovietucus'ui tai gali būti geras filmas. Vakarų pasaulio atstovui tai yra nesuvokiama ir kvaila.
Vargšai vakarų gyventojai :) Na, bet jiems daug kas nesuvokiama, ypač amerikiečiams...

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 10:36 
Offline
User avatar

Joined: 2004-08-06 14:15
Posts: 302
Location: Memel
Exuss wrote:
Tik homo'ui sovietucus'ui tai gali būti geras filmas. Vakarų pasaulio atstovui tai yra nesuvokiama ir kvaila.
jei turi tokius sedevrus kaip "300" ar "karibu juru ..."
kam jiems filmai kurie dar ir kazka pasakyti nori
o dar ims ir priver susimastyti
geriau valgom "fast food'a" ir nesukam sau galvos visokiom nesamonem.

_________________
You accuse me of being a madman. What right have you to judge what is sane and what is not?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 13:12 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
Exuss wrote:
Tik homo'ui sovietucus'ui tai gali būti geras filmas. Vakarų pasaulio atstovui tai yra nesuvokiama ir kvaila.

[flamebait taken] Ok, as perfrazuosiu: tik issilavinusiam ir atviro mastymo zmogui tai gali buti geras filmas. Hamburgeriu apsiedusiems debilams tai yra nesuvokiama ir kvaila. Ka tu i tai?

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 14:25 
Offline

Joined: 2003-10-29 11:34
Posts: 785
Amerikoje nesu buvęs. Hamburgerių nevalgau.

Vakarų pasaulis taip pat yra Anglija, Prancūzija, Vokietija, Danija, Ispanija, Lietuva, Italija ir t.t.

Atkreipkite dėmesį, kad po pasakymo "homo sovieticus" pasipylė krūva pranešimų su "Amerikiečiai", "hamburgeriai", "fast-food" atributais? Rusai nekenčia Amerikos ir smarkiai pavydi.

Kuo pagrįsite savo išpuolį amerikietiškus atributus, jeigu aš visiškai nieko nesakiau apie Ameriką? Suveikė rusiškas mentalitetas "našych bjut" (mūsiškius muša), dėl "homo sovieticus"?


P.S. Šitą postą rašau tik todėl, kad Maumaz pastebėjęs asmeninis įžeidinėjimus neištrynė, o leido vystytis toliau. Vadinasi ir pačiam Maumui įdomu, kuo viskas baigsis. Dabar drąsiai galite trinti mano postus, nes daugiau nieko iš manęs šitoje temoje neišgirsite. Man nepakeliui su pavydžiais.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 14:38 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Homo sovieticus taikomas visų post-sovietinių šalių gyventojams, įskaitant Lietuvą, Latviją, Lenkiją, Vengriją :)

Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje pagrindinė žmogelių masė nubukę ne mažiau nei JAV. JAV paprasčiausiai yra tapę bukumo simboliu. Neapykanta ar dar kas čia ne prie ko, faktai lieka faktais :)

P.S. Buvau, valgiau, bendravau - darau išvadas :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-14 19:53 
Offline
User avatar

Joined: 2005-07-31 18:08
Posts: 401
Location: Vilnius
Simas wrote:
Homo sovieticus taikomas visų post-sovietinių šalių gyventojams, įskaitant Lietuvą, Latviją, Lenkiją, Vengriją :)

Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje pagrindinė žmogelių masė nubukę ne mažiau nei JAV. JAV paprasčiausiai yra tapę bukumo simboliu. Neapykanta ar dar kas čia ne prie ko, faktai lieka faktais :)

P.S. Buvau, valgiau, bendravau - darau išvadas :)
Taip sakant, tas kuris už tave geriau gyvena tas ir bukesnis :wink: O šiaip tai aš neįsivaizduoju kokiam žmogui geriau gali atrodyti rytai negu vakarai.

_________________
Apsilankykite http://www.PenisLand.net


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-15 9:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
ltforce wrote:
Simas wrote:
Homo sovieticus taikomas visų post-sovietinių šalių gyventojams, įskaitant Lietuvą, Latviją, Lenkiją, Vengriją :)

Anglijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje pagrindinė žmogelių masė nubukę ne mažiau nei JAV. JAV paprasčiausiai yra tapę bukumo simboliu. Neapykanta ar dar kas čia ne prie ko, faktai lieka faktais :)

P.S. Buvau, valgiau, bendravau - darau išvadas :)
Taip sakant, tas kuris už tave geriau gyvena tas ir bukesnis :wink: O šiaip tai aš neįsivaizduoju kokiam žmogui geriau gali atrodyti rytai negu vakarai.
Keista, o aš galvojau, kad aš geriau gyvenu... :)
Aš lyginu ne mūsų kaimiečius su jų kaimiečiais (kurių išsilavinimo lygis panašus, tik mūsiškiai geria daugiau), o vidurines klases. Ką nori, tą sakyk, tačiau post-sovietinių šalių viduriniosios klasės atstovai dažniausiai turi platesnį akiratį. Jau vien dėl to, kad mokykloje mokėsi keliolika dalykų, o ne kelis, kaip pvz. JAV.

O geriau ar ne geriau, čia ne apie tai šnekama. Man tavo požiūris keistas, - "jei prancūzas už mane geriau gyvena, tai reiškia ir protingesnis, ar bent jau negali būti kvailesnis". Na, labai keistas požiūris :)

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-15 10:30 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
Quote:
aš neįsivaizduoju kokiam žmogui geriau gali atrodyti rytai negu vakarai
Hm, pasaulio skirstymas į rytus ir vakarus jau pats savaime yra afygennas mentaliteto rodiklis. Guldyti brazilą ir norvegą ant vienos lentynos, o kalmuką ir vietnamietį ant kitos - yeah, right. O Afrika ir Australija išvis neegzisuoja, kadangi jų niekas nematė.
Jei žmogus yra "tipinis" terpės, kurioje gyvena, atstovas, tai jis - nemąstantis bandos gyvulys, ir jam "Stalkeris" bus "nesuvokiamas ir kvailas" visiškai nepriklausomai nuo to, ar jis rusas, ar amerikosas, ar estas, ar drambliokaulokrantietis. O jei žmogus apsiskaitęs ir turi skonį, tai jis įvertins stalkerį ir sudarys savo nuomonę apie jį - galbūt ta nuomonė ir bus niekinanti.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-15 10:40 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Ką nori, tą sakyk, tačiau post-sovietinių šalių viduriniosios klasės atstovai dažniausiai turi platesnį akiratį. Jau vien dėl to, kad mokykloje mokėsi keliolika dalykų, o ne kelis, kaip pvz. JAV.
Toks stereotipas yra, tačiau kiek jis realus - nėra taip jau labai aišku. Pavyzdžiui, tavo minima mokykla jokio platesnio akiračio neužtikrina. Didelė dalis ją baigusių kaip buvo bukutėliai, taip ir lieka. Platesnį akiratį labiau užtikrina asmeninė motyvacija kažkuo domėtis ir jį plėsti.

Kita vertus, amerikietis turi pakankamai daug sužinoti ir pamatyti ir apie savo šalį. Visgi, tai didžiulis kraštas ir labai skirtingas (kur, pvz., Teksaso, o kur Niujorko gamta). Jam nėra tokio poreikio domėtis kitomis šalimis :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2007-06-15 13:27, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited