Forumas.Fantastika.lt

fantastika.lt forumas
Dabar yra 2017-06-26 12:42

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
StandartinėPranešimo tema:
Parašytas: 2011-03-03 10:26 
Atsijungęs
Raudonoji kolegija
Vartotojo avataras

Kurt Aust - Paskutinio teismo diena

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėPranešimo tema:
Parašytas: 2011-03-03 11:24 
Atsijungęs

Ačiū. Nesitikėjau :)

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2014-10-29 13:21 
Atsijungęs

Priinkit kas serialą. Per tv3 rodė prieš kokius 12 metų spėju. Man dabar 24 , o tada pacanas dar buvau visai daugmaž orientuotis čia parašiau. Serrialas apie virtualybę realybę veikiančią telefoninio modemo pagalba. Telefonas ten pastoviai skamba nukelinėjami rageliai etc. Pagrindinė herojė lyg ir žurnalistė gal detektyvė... Braunasi su VR ž,onėms į galvas atknisti paslaptis. Viskas labai retro ten.

Knyga- Didvyris elfė raudinplaukė, nupušęs burtininkas su akiniais vertimo magija, žodis Varajus įstrigo ir sekso scena su elfe prieš piles gynybą niekaip negaliu atknist originalaus pavadinimo. Ne Eridanas leidykla buvo tiek pamenu.

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2014-10-29 15:08 
Atsijungęs

Pražuvęs rašė:
Knyga- Didvyris elfė raudinplaukė, nupušęs burtininkas su akiniais vertimo magija, žodis Varajus įstrigo ir sekso scena su elfe prieš piles gynybą niekaip negaliu atknist originalaus pavadinimo. Ne Eridanas leidykla buvo tiek pamenu.

Gal "Varajaus didvyris"? (trilogija):

https://www.knygos.lt/lt/knygos/varajaus-didvyris/

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2014-10-29 23:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Pražuvęs rašė:
Priinkit kas serialą. Per tv3 rodė prieš kokius 12 metų spėju. Man dabar 24 , o tada pacanas dar buvau visai daugmaž orientuotis čia parašiau. Serrialas apie virtualybę realybę veikiančią telefoninio modemo pagalba. Telefonas ten pastoviai skamba nukelinėjami rageliai etc. Pagrindinė herojė lyg ir žurnalistė gal detektyvė... Braunasi su VR ž,onėms į galvas atknisti paslaptis. Viskas labai retro ten.

Šitas:
http://www.imdb.com/title/tt0112209/?ref_=fn_tt_tt_1

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2015-08-11 11:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

siaip jau ganetinai pazenges esu Google exploite bet nu niekaip nerandu, aisku pagrinde del detaliu trukumo. buvo toks animacinis filmukas, rode kiek pamenu per lenku tv 80-90'tais sukurtas turbut 80'uju pradzioj (speju)
kosminis laivelis su AI kalbantis, jaunuolis ir jaunuole ir dar vienas berods veikejas sidekick'inis buvo, bet negaleciau prisiekt ir visa si komanda tyrineja (speju) kosmosa, o gal bega nuo kazko, nemazai seriju buvo, bet kadangi gilioje vaikysteje/paauglysteje buvo ir daug vandens po tiltu pratekejo nuo to laiko nepamenu daugiau. ir jei neklystu paskutineje serijoj (arba bent jau paskutineje kuria as maciau) skambejo Beatles'u Yesterday...
jei kas bent kiek pamenat ar zinot duokit zinot. Aciu is anksto

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-01-23 12:23 
Atsijungęs

Bakoozhe rašė:
Pražuvęs rašė:

Šitas:
http://www.imdb.com/title/tt0112209/?ref_=fn_tt_tt_1

:alus:

Į viršų
 Aprašymas  

Parašytas: 2017-01-24 17:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Giurza rašė:
<snip>kosminis laivelis su AI kalbantis, jaunuolis ir jaunuole ir dar vienas berods veikejas sidekick'inis buvo, bet negaleciau prisiekt ir visa si komanda tyrineja (speju) kosmosa, o gal bega nuo kazko, nemazai seriju buvo <snap>

ug... hmm, pamegink patikrinti "Ulysses 31" ir "Captain Harlock", buvo dar kazkoks panasus bet jau nebeatgaminu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 3 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: