Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 4:22

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-24 21:11 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Lord Sauron wrote:
Chebra, kaip patyręs medikas sakau - kaip velnias kryžiaus saugokitės naktinio darbo. Suės sveikatą per kelis metus :curse:
Kaip žmogus su 8 metų gyvenimo be jokio paros ritmo patirtimi galiu pasakyti, kad sveikata vis dar laiko. Miegu dieną, naktį, kas antrą parą ir įvairiomis kitomis kombinacijomis, pagal nuotaiką, užimtumą ir aplinkybes. Jokio neigiamo poveikio sveikatai nepajutau. Tiesa, reik pripažinti, kad laikantis griežtai fiksuoto režimo lengviau nusiteikti darbui, bet manau, kad tau susiję su bendru valios mobilizavimu (reikalingu režimo laikymuisi), o ne su miego-budėjimo periodais.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-25 11:01 
Offline
User avatar

Joined: 2004-07-01 14:07
Posts: 10
Location: Memelis/Vilnia
mane grupiokai naktazmogiu pramine /: nera turbut nakties kad miegociau, na nebent virs paros nemiegi o tada smingi vakare kokia 22:00 ir atsikeli kita diena 18:00 (taip yra buve...)

_________________
"Dolus an virtus quis in hoste requirat ? " - (Vergilius)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-26 3:46 
Offline
User avatar

Joined: 2005-02-19 7:11
Posts: 317
Location: Telšiai
Aš esu naktinis: dieną aktyvumas būna nulinis arba ganėtinai mažas, todėl dažniausiai pasinaudoju net menkiausia proga dieną (popiet)nusnausti, nes naktį dažniausiai nueinu miegoti 2 - 3 val., kartais ir ketvirtą. Iki to meto būna didžiausias aktyvumas: filmai, žaidimai, rašliava ir, žinoma, internetas. O dieną, jei būnu pakankamai neapsnūdęs ir laisvas - telikas, piešimas, dar pakanka jėgų užsiimti kita veikla. Kai dirbu, naktį pasistengiu anksčiau nueiti miegoti, nes jei pakankamai nepamiegu, dieną sklankioju kaip zombis (panašiai atrodžiau paskutinę kūrybinės stovyklos Molėtuose dieną) :( .

_________________
Projektas www.fantastika.webnode.com - visiems, kas neabejingi Lietuvos fendomo praeičiai.


Top
   
 Post subject: Re: nu
PostPosted: 2007-07-12 23:24 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
suėda suėda.. tik nesugalvokit kas į Transcomą eiti dirbt :o kaip aš kad sugalvojau. Pamainos nuo 23.30 iki 8.00. Dabar miegot galiu bet kur bet kada. Šiandien poliklinikoj eilėj sėdėdama nusnūdau :oops: arba išvis galiu dvi dienas iš eilės nemiegot. žodžiu organizmas iš proto išėjo. :pasikart:
kad jūs žinotumėt, kaip puiku naktį 8 valandas išmiegoti..[/quote]
Tu matai kaip.... As kaip tik galvojau ,kad naktinis darbas man patiktu :D :) .Pasirodo issibalansuoja organizmas. ,Bet as reta nakti ir ryta miegu tai kazko abejoju. :lol: .Man atrodo tavo psichologines problemos tave maiso ir migdo ir su darbu tai nesusije. Vasaros laiku nemiegot gal ir lengva. ,Bet kas paziuresim kas bus rudeni kai mokslai prasides :( . ,Bet 1 pamoka ir kai kuriuos testus mokykloj verta pramiegot. Atsimenu per istorijos kontrolini taip gerai issimiegojau ir dar ant 6 parasiau ta darba :D . Pasamones galia be jokiu bajeriu :) ,Gal jum irgi taip buvo?

_________________
Arcoras- kerstingas beprotis. Likusieji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-13 10:03 
Offline

Joined: 2005-07-12 20:31
Posts: 84
Location: Vilnius
Sudėtinga su tuo miegu. Mano įprastas grafikas - einu miegoti tarp 00.30 ir 01.00, keliuosi tarp 6.00-7.00. Savaitgalį stengiuosi bent septynias valandas pamiegoti, išimtiniais atvejais - 10. Nepasakyčiau kad naktis žymiai produktyvesnė, visada panašiai neblogai, tiesiog veiklos užsitęsia. Šiaip man paprastai pageidautina miegoti tuo pačiu metu, nors ir nebūtinai ilgai.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-20 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
shizzar wrote:
Nemoku ilgai miegoti ryte, nebent buvo pjankė - savaitgaliais still atsikeliu kokią 9-10 val.
Aš irgi taip pat... NEGALIU miegoti iki 16tos valandos, kad ir po bele kokios pjankės.
Bet naktimis nemiegoti mėgstu.
Idealiausia yra prabūti iki aušros (na vasarą, dabartinį metą turint omeny), o paskui miegoti iki maždaug 11-12tos valandos.
bet taip retai išeina...

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-24 18:06 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Ash asmenishkai visai atrishes savo miega nuo ciklo diena/naktis. Pamaininis darbas tam padejo - itvirtino studentishkus iprochius :)

Sheip, esu rades ineto shiukshlyne netgi teorija, txt dabar nebeturiu bet mintis tokia:
Prisirishimas prie dienos/nakties miego yra labiau socialines kilmes, nei biologines. Irodymai - xz, tai buvo seniai ir netiesa.
Receptas: nemiegok pora paru. To eigoje stebek save, uzhsirashydamas tikslu laika, kada tau ypach uzhsinori miegoti, ir pasizhymedamas 10baleje sistemoje, kiek stipriai norisi miego. Gautu rezultatu ir savo dien...parotvarkes pagrindu susidelioji savo paros miega.
Pgl teorija: miego norisi +- 2 kartus paroje labai, ir 2+ kartu paroje - truputi. Jei zhmogus miega tada, kada norisi ir po truputi(truputis chia nuo 5min iki 2h), pilnai pailseti uzhtenka gal puses to laiko, kuris sunaudojamas paprastai.

Straipsnio autorius teige, kad jis taip gyveno puse metu ir per ta laika ishmoko japonu kalba, o veliau nebeturejo kur deti laisvo laiko ir grizho i normalu rezhima :)

Tiesa tai ar ne - mano subjektyvia nuomone, taip. Truputi eksperimentavau - kazhkas gaunasi. Be to, turbut zhinote ta, um, prikola, kad kai diena atsisedes nusnusti 10 min, ir atsigauni kaip po visos nakties miegojimo? Manau, shitas reishkinys koreliuojasi su aukschiau mineta teorija.

Anyway, teorijos pritaikymo apribojimai akivaizdus - arba gali miegoti darbe, arba ne :D

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-27 19:19 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-05 17:22
Posts: 575
Location: Vilnius
dark: imho chia labai subjektyvus dalykas, ash diena beveik niekada nemiegu, turi but kazhkas labai extremalaus, kad nuluzhchiau diena, o jeigu nuluzhtu, atsikeliu dar labiau sulauzhytas...

Darbo ypatumai kartais nulemia tai, kad per para buni pamiegojes ~pora val. kartais pora val per kelias paras... tada labai idomu save stebet...
man asmenishkai savijauta - kaip baisinis pachmelas - neveikia skrandis, "lauzho"... ryte dar puse velnio - prisipili i save kavos ir iki geros 12 jautiesi pakankamai normaliai (atsirades ofise ~3h, nuejes miegot priesh tai apie 1/2h;).. o po to jau prasideda idomumai, jei tik "paleidi save ish ranku" t.y. leidi samonei klajot - ragas, rashai koki meila, pirshtai laxto per klavietura, susigriebi, paskaitai ka parashei - ogi kazhkokia nesamone, apie ka mintys sukosi... o blogiausia - mano minetas mano quiras - negalejimas miegot diena - gryzhti ish darbo... ir viskas, jau vakaras, tavo laisvas laikas, nu negi dabar imsi ir eisi miegot... ir vel nueini ~1/2tra... ir vel ~3/4 kazhkas skambina, keliesi dirbt... po tokios darbo savaites penktadieni atsijungi minimu 11/12 valandu

vakar nakti beja zhiurejau pen&teller bullshit - apie miega, taigi ten kalbejes daktaras kaip tik teige, kad sveika yra miegot 8 val ir mazhiau...

_________________
©Toxis


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-27 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-31 18:16
Posts: 305
Location: Kaunas
jai kalbant apie tai kad darbas trugdo issimiegot, tai va pvz as dirbu senukuose sandeli, tai kai tenka rytinei pamainoi dirpt 6h ryte prasideda pamaina, o kadangi as su dviratuku pastovei i darba varau tei 4h keliuosiu, darbo savaite paprastai 6d (juk studentas esu, noriu uzsidirpt :lol: ). daznai nuainu gult koke 1h nakties, nes ilgiau neistveriu taip anksti atsikeles... nu taip normalei gaunasi kad nuo 3h iki 5h per 6dienas ir miegi... siaubas, o gryzus is darbo, ir laiko pamiegot gaila ir seip diena visai nepavyksta uzmigt...jai nepopietine pamaina i kure kas antra savaite kada bent 10 - 12 h pamiegu tai isvis beprotyste butu... o kaip cia kazkas rase kad idomu save stebet... tai as tik tiek pastebiu kad nuo kokios 4 ar 5 dienos jauciuosiu lyg sirgciau gripu, lauzo kaulus ir pan... nu man kolkas tik toki simtomai del miego trukumo... :)

_________________
Va kuo tikiu, tai - God of Random :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-07-28 2:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-26 21:04
Posts: 44
Location: myliu tėvynę Liuksemburgą!
Net baisu skaityt kai kuriuos potyrius :shock:
O man miegas ir naktinis, ir dieninis. Ir kuo daugiau, tuo geriau!

Saldžių sapnų :}


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 51 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 5 6 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited