Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-27 0:25

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2007-07-20 18:42 
Offline
prosto Linkis

Joined: 2004-04-07 15:10
Posts: 106
Location: Vilnius/Jonava
Atsinaujinęs skyrelis Linkis klausia pristato naują pramogą: daugiau mažiau reguliarų "Aš ten nebuvau, bet žinau geriau" tipo žaidimą.

Taisyklės čia.

Važiuojam. :wink:

_________________
Draugauti su visais - liadas :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-20 19:52 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-30 18:20
Posts: 774
Location: Vilnius
Ifigenija: "Praktinė magija - labai paprasta. Spragt - ir atsiranda alaus bokalas... Spragt.. Aš sakau spragt!"
AngelEyes: "Fjū - dar vienas bokalas į kubilą. Fjū - ir dar vienas. Ką gi, dar keletas "spragt" ir "fjū", ir galėsiu alaus vonioj maudytis, plaukams labai sveika..."
Mintis už kadro: "O kareivėlį priimsi?"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-20 20:45 
Offline

Joined: 2006-07-08 3:00
Posts: 21
AngelEyes, mintyse: -Na, mano burtai buvo sekmingi. Jaunikaitis surado butent ta ramune, ir butent man ja iteike. Idomu koki zhieda pasirinks Ifigenija.
Ifigenija: Vienas, kates pienas. Du - negrazu. Trys - tai ko geidzia shirdis. Menuli sustok, saule lai shviecia, tegul trys spalvos i puokshte susiliechia


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-20 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-08 0:47
Posts: 43
Location: Vilnius
- Netiki? Na gerai, žiūrėk! Matai, juda!
- Kas tau ten juda?
- Tu gal akla? Žiūrėk gi, kaip nuorūkos peleninėje kruta.
- Vėjas pučia, tai ir kruta.
- Sakau tau, tikrai ne vėjas. Na gerai, stebėk dabar pelenus. Palauk, palauk... tuoj... va! Matai, kaip jie staiga pradėjo sūkuriuoti?
- Galvoj tau sūkuriuoja. Grynas oras, bernai ir „Starka“ – pavojinga kombinacija. Sakiau gi tau, kad atsargiau reikia su jais.
- Ką tu čia nusišneki! Žiūrėk, paskutinį kartą rodau. Tuoj... tuoj... Na, gal ir dabar sakysi, kad tos nuorūkos poromis nuo vėjo sukrito? Ką dar? Nori gal, kad jos rokenrolą pašoktų? Prašom – va, klausyk, duodu ritmą, ir-spragt, ir-spragt, ir-spragt. Matai? Ką, vis dar abejoji, kad aš galiu mintimis daiktus krutinti? Gal nori patikrinti, ar nėra čia kokių nors siūlelių pririštų?
- Hmmm. Taaaaaip. Gintai, gal visgi įpilk ir man tos „Starkos“.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-21 22:48 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:28
Posts: 1050
Location: Vilnius
Giedrius Vilpišauskas wrote:
- Netiki? Na gerai, žiūrėk! Matai, juda!
- Kas tau ten juda?
- Tu gal akla? Žiūrėk gi, kaip nuorūkos peleninėje kruta.
- Vėjas pučia, tai ir kruta.
- Sakau tau, tikrai ne vėjas. Na gerai, stebėk dabar pelenus. Palauk, palauk... tuoj... va! Matai, kaip jie staiga pradėjo sūkuriuoti?
- Galvoj tau sūkuriuoja. Grynas oras, bernai ir „Starka“ – pavojinga kombinacija. Sakiau gi tau, kad atsargiau reikia su jais.
- Ką tu čia nusišneki! Žiūrėk, paskutinį kartą rodau. Tuoj... tuoj... Na, gal ir dabar sakysi, kad tos nuorūkos poromis nuo vėjo sukrito? Ką dar? Nori gal, kad jos rokenrolą pašoktų? Prašom – va, klausyk, duodu ritmą, ir-spragt, ir-spragt, ir-spragt. Matai? Ką, vis dar abejoji, kad aš galiu mintimis daiktus krutinti? Gal nori patikrinti, ar nėra čia kokių nors siūlelių pririštų?
- Hmmm. Taaaaaip. Gintai, gal visgi įpilk ir man tos „Starkos“.
"KĄ TU ČIA NUSIŠNEKI!" :D

_________________
...ir tikėti elektra, užmiršę, kad patys kažką sugebėjome (BG)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 53 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited