Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-06-02 12:30

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 58 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-25 18:27 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Nomad wrote:
Quote:
O į klausimą pvz., HoMM V "Kuri iš šitų abilkų tokiam, ar tokiam herojui geresnė"
Kai kurie žaidimai turi ir Lietuvoje ratą gerbėjų, galinčių diskutuoti panašiomis temomis (pvz., Starcraft). Tačiau apskritai panašias diskusijas vystyti Lietuvoje išties beviltiška, jau seniai supratau. Ir šiaip, man susidarė toks įspūdis, kad mūsuose dauguma žaidimus tik išbando, o ne žaidžia. Aišku nieko tame blogo.
Mano daugelis draugu zaidzia zaidimus. O as pvz. neturiu tam laiko ir didelio noro (nors pamates Raganaus grafika 100% pabandysiu) nebent kaip dauguma zaidimu megeju turi daug laiko tai ir zaidzia. Aplamai zadimai veda i prazuti, kiek kartu rode per TV kaip vaikus ismeta per langa, nes kompo laida atjunge, o zmogas jau dvi paras be miego kovojo :lol:


Last edited by damon on 2007-10-25 20:44, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-25 19:43 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Mano daugelis draugu zaidzia zaidimus. O as pvz. neturiu tam laiko ir didelio noro (nors pamates Raganaus grafika 100% pabandysiu) nebent kaip Nomad turi daug laiko tai ir grajina.
Tu tikras, kad supratai apie ką tema? :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: apie fun
PostPosted: 2007-10-25 22:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Sceptic wrote:
Tai nėra visiškai taip...
Studentavimo (ar mokyklos) metais taip ir yra, žaidžiame tai, ką žaidžia mūsų draugai ir pasikalbame apie žaidimus prie alaus bokalo, bet vėliau ir keliai ir dažnai žaidimo prioritetai išsiskiria.
Tai pasitvirtina daugeliu atveju, bet ne visais. Teko matyt į gamerių mytus ateinačias iškart dvi vienos šeimos kartas (tėvas su sūnumi studentu), gamerius, kurie prisistato su jau paaugusiais vaikais ar per meet imančius pasakoti, kaip "Vakar nežaidžiau, nes mano mažoji sugebėjo išardyt man klaviatūrą. O vyresnioji..."... Gamerius, kurie susipažino myte ir tapo šeima - buvau tam meet'e, kur jie susipažino :) Tiesa, tokių nedaug, bet yra :). Beje, į forumus jie dažniausiai nelinkę rašyt, tačiau noriai - ir jau su antrom pusėm - vaikšto į mytus, organizuotus "savo chebros" šašlykų vakarėlius ir panašiai. Kitaip sakant, sukuria stabilias draugų grupes, kurioms priklauso net ir metę žaisti :).
(Pati 5 metus esu tokioje kompanijoje-klane, nors tos internetinės strategijos jau nebegeiminu 2-3 metus. Na ir kas, kad nebežaidžiu - meet'ai dalykas smagus, reikia dalyvaut :wink: )
damon wrote:
Aplamai zadimai veda i prazuti, kiek kartu rode per TV kaip vaikus ismeta per langa, nes kompo laida atjunge, o zmogas jau dvi paras be miego kovojo
Dvi paras geimino? Na ir kas čia tokio? (Būtų buvęs stabilios psichikos, nebūtų supsichavęs - normaliam gameriui nuo 2 parų game stogas nenuvažiuoja, tik reakcija sulėtėja ir akys pasidaro kaip pas triušį :lol: ) Kartą - prieš keletą metų - savaitę miegojau po 3-4 val, o dvi paras išvis nemiegojau ir per tas 2 paras pavalgiau tik 1 kartą ir tik todėl, kad 15-ai minučių buvo lūžęs game serveris, bet užtat... laimėjau turnyrą. Net dabar faina prisimint :wink: .
Dabar daug mažiau geiminu - palyginus su ankstesniais laikais - bet iš nostalgijos vis sumetu "Djablo2", o iš naujų - "Stalkerį" įveikinėju po truputį. Tik "Myst" užmečiau, ale visko neturėsi gi...

Vienžo, apie žaidimus tegaliu pasakyt, kad tai geras dalykas ir nebūtinai baigias kartu su studijomis net ir broliams lietuviams ir sesėms lietuvaitėms :)

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject: Re: apie fun
PostPosted: 2007-10-26 0:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
Akela wrote:
Tai pasitvirtina daugeliu atveju, bet ne visais. Teko matyt į gamerių mytus ateinačias iškart dvi vienos šeimos kartas (tėvas su sūnumi studentu), gamerius, kurie prisistato su jau paaugusiais vaikais ar per meet imančius pasakoti, kaip "Vakar nežaidžiau, nes mano mažoji sugebėjo išardyt man klaviatūrą. O vyresnioji..."... Gamerius, kurie susipažino myte ir tapo šeima - buvau tam meet'e, kur jie susipažino :)
taip taip :) o dar tas baisus dialogas IRC apie lineage:

<x>varom i lauka.
<y>negaliu. tevas liepe 5k CBP prispoilinti.


as bent kelis tokius tecius pazistu :roll:

_________________
Exposed, maybe, to a little Communist Propaganda. Briefly.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 8:20 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
Pazistu ir as toki viena, kuris su pana zaide - pradziai LA, po to perejo i WoW. Svarbiausiai pradziai panai buvo tie zaidimai - pofig, o po to kazkaip uzsikabliavo, sededavo poroms.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 10:14 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
esmi visiskai suderinamas su "fun". tik vat "fun" ir kompiuteriniai zaidimai nesiderina kaip tais.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 11:02 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Fleimeris-Flūderis wrote:
esmi visiskai suderinamas su "fun". tik vat "fun" ir kompiuteriniai zaidimai nesiderina kaip tais.
kliedesys ;)

na bet aisku, kai kam ir koki biliarda ziureti yra fun :)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 11:22 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
zhukaSS wrote:
[kliedesys ;)

na bet aisku, kai kam ir koki biliarda ziureti yra fun :)
dziugu matyti, kad yra zmoniu, kurie gali sau leisti ismesti savo laika siuksliadezen. ;)

vadinasi, nera gyvenimas lietuvoje toks jau blogas. ka as visada ir teigiau :saulute:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 11:28 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-07 14:47
Posts: 768
Location: Kaunas
Fleimeris-Flūderis wrote:
dziugu matyti, kad yra zmoniu, kurie gali sau leisti ismesti savo laika siuksliadezen. ;)
heh kaip man atsibodo zmones kurie aiskina kad zaisti zaidimus yra "laiko gaishimas", "gyvenimo trumpinimas", etc. etc.

O kitos pramogos butent kuom skiriasi nuo pc games? ;)

_________________

How can we let this happen and
Just keep our eyes closed ‘till the end
When we will stand in front of heaven’s gate
It will be too late!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 11:39 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
zhukaSS wrote:
Fleimeris-Flūderis wrote:
dziugu matyti, kad yra zmoniu, kurie gali sau leisti ismesti savo laika siuksliadezen. ;)
heh kaip man atsibodo zmones kurie aiskina kad zaisti zaidimus yra "laiko gaishimas", "gyvenimo trumpinimas", etc. etc.

O kitos pramogos butent kuom skiriasi nuo pc games? ;)
Tuom kad pavyzdziui sachmatuose reikia mastyti, koki debiuta pasirinkti, zinoti ka dzniausiai zaidzia priesininkas, taigi reikia isstudijuoti jo zaidima, jo klaidas, jo pliusus ir t.t ir t.t. Tai yra idomu. Aisku yra idomu ir siaip lengvai pazaisti. Konpiuteriniai zaidimai yra laiko gaisimas, nes nenesa jokios naudos apart laikino smagumo-malonumo. Pasekmes- proto neigavai, akis gadinai, laika praradai, elektra gadinai, pinigus svaistei. Na o pliusas ir vel prastumtas "turiningai" laikas.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 58 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited