Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 14:13

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:59 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Bah, diskusija prasidėjo taip nekaltai, o baigėsi vos ne įžeidinėjimais (čia abiems pusėms taikoma).
Siūlau išimti tą teiginį iš pradinio fantastikos.lt puslapio, apie tai, kokie geri žmonės fantastai. Totaliai priešinga iliustracija gavosi.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 17:35 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Gerai, prisipažystų, kad dėl tų "medžiagų" ir aplamai kai kuriose vietose nusišnekėjau. Aš geras žmogus...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 17:52 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Aišku gerbiamasis nepamirškit koks jaunimo skaičius įgyja psichinių traumų dėl tų žaidimų.
Ir koks gi tas skaičius? Su nuoroda į šaltinį, prašom.
Quote:
Priklausomybė nuo tam tikrų medžiagų
Em... kas per medžiagos? Platmasė klaviatūroms ar porolonas ausinėms? :D


Last edited by Adis on 2007-10-26 17:56, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject: na ir
PostPosted: 2007-10-26 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
damon wrote:
Gerai, prisipažystų, kad dėl tų "medžiagų" ir aplamai kai kuriose vietose nusišnekėjau. Aš geras žmogus...
Respect

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 18:18 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Adi, kad kenkia psichikai tai kenkia jei tik perdaug žaidžiama, kas nesugeba valdytis. Tame kenkimas, kad manau nustoja domėtis kažkuom kitu. Laikas tai bega, mokslams nelieka vietos, nes žaidimai tampa svarbesni. Realiai aš neturiu draugų, kurie skaito knygas, o kas žaidžia visokius RPG, tai beveiki visi. Tų faktų aš neieškosiu specialiai, nes reiktų rusų kalba.
Aišku chirurgams, tai gali būti kaip treniruoklis, tikrai taip.

Akela, ačiū :) Manau ir po šios žinutės, man išlieka respect :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 18:45 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
damon wrote:
Adi, kad kenkia psichikai tai kenkia jei tik perdaug žaidžiama, kas nesugeba valdytis. Tame kenkimas, kad manau nustoja domėtis kažkuom kitu.
Tai vis delto nesupratai ka tau buvo noreta pasakyti. Pakartosiu: zaidimai ne prie ko, KALTAS ZMOGUS. Kodel, pavyzdziui, man zaidimai nekenkia? O as ju perzaides tikrai nemazai ir ivairiausio plauko. Vat pasakyk tu man, damonai, kodel as iki siol esu (beveik) normali visuomenes lastele, o ne 950kg sveriantis riebalu maisas prie kompo?

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 19:16 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Na gal delto, kad mazai valgai? Prisiziuri save. Kaltas zmogus, bet tik todel kad nezino kaip kas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 23:53 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Adi, kad kenkia psichikai tai kenkia jei tik perdaug žaidžiama, kas nesugeba valdytis.
OK. Besaikis knygų skaitymas kenkia akims (ir taip, galima privesti iki kenkimo psichikai). Besaikis sportas priveda prie traumų (ir taip, galima privesti iki kenkimo psichikai). Besaikė žvejyba veda prie alkoholizmo ;) (ir taip, galima privesti iki kenkimo psichikai). Kuo remdamasis tu iš viso šito masyvo išskiri PC žaidimus?
Quote:
Tų faktų aš neieškosiu specialiai, nes reiktų rusų kalba.
Pala. Jei tu juos radai, reiškia, tau rusų kalba - ne problema. Man irgi ne problema. Tai mestelk, prašau. Net jei (tarkim, che che ;) niekas kitas nesuprastų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-27 1:01 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Asmeniškai priėjau išvados, kad jei perdaug tai ir kenkia, bet vat kaip save suvaldyti ir jausti saiką, kai pradedi visą laisvalaikį tik tam praleisti. Aišku, tai ir finansai iš dalies, nes kiti malonumai kainuoja tikrai daug daugiau. Na manau mes visi esam teisus ir neteisus. Esmė, moralas būtų, kad kas per daug tas nesveika.

http://games.mail.ru/news/20.09.2007/ko ... studentov/ - kaip minėjau kas liečia mokslus.

http://www.np.vspu.ac.ru/show.php?t=1&id=50&st=2 - tai paskaičius galima buvo ir nediskutuoti.

Daugiau ieškoti tingiu, bet buvau skaitęs ir gresnių, bet dabar rasti beviltiška.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-27 21:37 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Net smagu skaityti kaip netikėtai išauga žaidimų (potenciali) žala (tipo, manija ir laiko švaistymas) ir sumažėja kitų hobių (potenciali) žala, kaip kad nesmarkaus užsimušimo tikimybė alpinistams. Dar daugiau, ta pati priklausomybė Quake 2 kažkodėl vertinama nepalyginamai prasčiau, nei priklausomybė šachmatams ar krepšiniui. Taip, krepšinio ar šachmatų maniakas turi papildomą galimybę tapti garsiu ir turtingu žmogumi, o quake 2 ar Minesweeperio maniakas turi tik ribotą galimybę tapti garsiu ribotame žmonių rate. Bet mes kalbame apie pragyvenimo būdus ar apie pramogas ir laisvalaikį?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited