Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-26 22:51

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Toxis wrote:
pala pala... ar ash teisingai supratau.. tavo klasiokai zhaide - dabar narkomanai ("Priklausomybė nuo tam tikrų medžiagų"), taigi kalti komp zhaidimai?
Ar chia kartais nera panashu: mano mochiute labai mego obuolius ir mire nuo vezhio - obuoliai sukelia vezhi?

Kitas reikalas, ar tu maniakishkai zhaisi, ar megsi, ar skaitysi ar darysi aplikacijas - viskas tai yra blogai. Viska reikia daryti su saiku. Besaikishkas mezgimas (zhaidimas, skaitymas, you_name_it) nera gerai, tai mes zhinom. Bet apie tai nieks nediskutuoja, zhaidzhiant su saiku - tu lavini ne tik kalba (nes dazhniausiai pc game;ai buna ne lietuviu kalba) ar atitinkama mastymo rushi (priklausomai nuo zhaidimo), bet ir greitini savo reakcija.
Taigis tavo pasakymas, kad geriau ash pagulesiu prie tv su alum - nera teisingas pasirinkimas, nes tv turi daug mazhiau privalumu (nebent konsole;).
Kas per daug - tas nesveika ir tiek!

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:00 
Offline

Joined: 2007-08-22 16:51
Posts: 18
damon wrote:
Žiūrint kokie tie žaidimai ir koks laikas prie jų praleidžiamas.
Aišku gerbiamasis nepamirškit koks jaunimo skaičius įgyja psichinių traumų dėl tų žaidimų. Aš pavyzdžiui žinau keturis savo klasiokus, kurie buvo tikri maniakai žaidimų, tikri asai, per pertraukas tik apie tai ir kalbėjo ir kas finale? Priklausomybė nuo tam tikrų medžiagų, o jų tėvai taip pat manė, kad nupirko kompą ir dabar jų vaikučiai lavės, reakcija pasidarys kaip iš fantasy knygų, tiesiog vien neapsakoma nauda.
Jūs žinote iki ko taip galima prisišnekėti?

Aš žinau tik vieną nepapratai žalingą dalyką, 100%-inis mirtingumas, niekas neišgyvena. Šis žudikas yra gyvenimas.

Dėl jaunimo (o ir senimo) problemų negalima kaltinti žaidimų, jaunimas (kaip ir senimas) turėjo problemų ir kai žaidimų dar nebuvo.

_________________
Understanding is three edged sword: your side, their side and the truth.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:05 
Offline

Joined: 2004-03-20 20:50
Posts: 811
Location: mzk-kaunas
damon wrote:
Paaiškint galima, taip kad tai smegenų nedadeda nors jūs mane pakarkit, vien malonumai ir malonumai prie gero neveda. Ateina laikas, kad ir milijonieriams nėra ką veikti, tai tada eina žudos, narkotinas. Padirbėtų sunkiai, tai ir gyvenimą pamiltų.
Prašau manęs nebaninti už savo tokią visą nuomonę, nes labai laukiu citatų konkurso :)
Nelabai kas chia banina uzh nesamoniu shnekejima(o, tai buchiau senai ishbanintas :lol: ). Tiesa tu isitikines, kad jie butu netape narkomanais jeigu pvz vietoj komp. zhaidimu "asu" jie butu patape skeiteriais?

_________________
bu


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:09 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
damon, Jusu pozhiuri supratau.
nemanau, kad tolimesnis pokalbis su Jumis bet kokia tema butu tikslingas mano laiko praleidimas. Sekmes Jums.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:11 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Sceptic, ir prie ko tai prives? Nes nežinau.

Sarua, aišku, kad būtų vistiek, bet o gal nors vienas ir nebūtų tapęs. Tie žaidimai, kai kam irgi virsta kaip legvi narkotikai, o po to tai kad būtų gera savijauta reikia ir kažko rimčiau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:14 
Offline

Joined: 2006-03-31 20:12
Posts: 270
Location: Kaunas
Narfuin wrote:
damon, Jusu pozhiuri supratau.
nemanau, kad tolimesnis pokalbis su Jumis bet kokia tema butu tikslingas mano laiko praleidimas. Sekmes Jums.
Taip, aš turiu šiuo klausymu tokią numonę ir tiesa kad jus supratote, kad su manimi beviltiška testi tolimesnę diskusiją, nes mano nuomonė tikrai nepasikeis.


Top
   
 Post subject: toliau
PostPosted: 2007-10-26 16:15 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
damon wrote:
Akela, lyginti nardymą, šuolius su parašiutais, slidinėjimą, kopimą į kalnus su kom. žaid. tikrai negalima. Man irgi tai yra kol kas neįmanoma, bet manau skirtumas tikrai yra, bent jau man.
Viskas (tiek pc game tiek game realybėje) galų gale virsta tik tam tikra info ir emocijomis mūsų "personaliniuose biologiniuose pc" - galvose. Fun tikslas yra pramoga/polisis/... Užsiėmimas, kuris atlieka šią funkciją (pc game, šuolis su parašiutu, skaitymas ar laipiojimas uolomis...) ir yra personalinis fun. Tuo požiūriu galima lyginti tiek kad ir šuolį su parašiutu ir kovą pc game - tiek vienas tiek kitas tiek trečias tėra tik fun tam tikram asmeniui.
(O pasirinkimas - kas ką rinksis - kiekvieno reikalas. Kaip sakoma - dėl skonio nesiginčyjama - žmonės labai skirtingi ir naivu manyti, kad visiems turi patikti/nepatikti tas pats kaip tau.)

P.S. apie realias fun pramogas rašai: "Man irgi tai yra kol kas neįmanoma", pc negeimini... Kas lieka? Padėjimas tėvams sodą tvarkyt ir "gerasis tv" ? :o

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:31 
Offline

Joined: 2007-08-22 16:51
Posts: 18
Prie visų malonumų žmonės linkę priprasti, žaidimai ne išimtis.

Bet juk dėl to negalima atsisakyti visko. Tą patį alpinizmą irgi galima pavadinti narkotikais, be to irgi su letaline baigtim kartais išeina.

Kažkaip kontoliuoti savo prisirišimus reikia išmokti. Kaip jau kiti sakė, nesaikingai viskas žalinga.

_________________
Understanding is three edged sword: your side, their side and the truth.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
;)

_________________
The cake is a lie


Last edited by Simas on 2007-10-27 11:18, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-26 16:37 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-02 18:18
Posts: 350
Location: Vilnius
damon wrote:
Sarua, aišku, kad būtų vistiek, bet o gal nors vienas ir nebūtų tapęs. Tie žaidimai, kai kam irgi virsta kaip legvi narkotikai, o po to tai kad būtų gera savijauta reikia ir kažko rimčiau.
Jei zmogus yra linkes i manija, tai jei nebutu uzsikretes priklausomybe nuo zaidimu - butu uzsikretes priklausomybe nuo kazko kito (greicio, narkotiku, losimu ir t.t.). + tokie dalykai praeina (psichologine priklausomybe). Na issvaistys dar pora metu gyvenimo, bet anksciau ar veliau praeis. Bet gal uzsikabliuos ant kazko kito. Pats kaltas, adios, good riddance. Mano motto "use but don't abuse" kol kas visada pasitvirtindavo ;) patariu isbandyt ir kitiems.

_________________
Is it real, or is it edhead?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited