Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:50

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1214 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-14 19:17 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pjovejas wrote:
Čia jau truputį į šalį, ale imant konkrečiai tavo ir mano atvejį, tai pvz., sprendžiant iš pasisakymų šiame forume mūsų nuomonės nemažai vietų būna panašios. Iš to darau išvadą, kad bent jau visiškai priešingai nei aš, tu nebalsuotum. Čia jei kalbėt konkrečiai apie mano politines simpatijas-antipatijas.
Teisybė, aš tiesa sakant truputį nustebau dėl tavo pozicijos rinkimų atžvilgiu. Tačiau vis tiek yra beprasmiška svarstyti, už kurią partiją aš balsuočiau, nes aš nebalsuočiau už nei vieną. Toks ir ne kitoks yra mano pasirinkimas.
XXICentury wrote:
Na šaip dėl balsavimo ar nebalsavimo tai visaip galima pažiūrėt. Viena vertus, balsas kurio neskyrei ir balsas kurį skyrei - tai jau du (2) balsai.* Prijungus tą faktą jog visi tie kuria nebalsuoja efektyviai atiduoda savo balsą balsavusiems, rezultate nenuėjos balsuoti prarandi galimybę nulemti 4 balsus.
Na čia jau kažkas iš įdomiosios eksperimentinės matematikos srities ;) Neabejoju, kad susėdę prie alaus ir prisiminę daugiau su balsavimu susijusių metaforų, nesunkiai gausime vieno balso reikšmę didesnę nei Lietuvos gyventojų kiekis ;)
Quote:
O vat pat manau, jog visiškas leidimas kitiems rinkti valdžią neperdaugiausiai smerktinas - kaip sakiau tiesiog padovanoji balsą kitiems. Ačiū Nomad.
Aš labai norėčiau neleisti rinkti valdžios kitiems ir daryti tą pats vienas. Bet tai kol kas neišeina. Todėl – You're welcome ;) Tavo balsavimas praktikoje turėjo ne daugiau reikšmės, negu mano nebalsavimas.
bonis wrote:
Jeigu esi visiskas pragmatikas, tai bent jau galima galvoti, kad tavo pavyzdys vistiek kazka itakos. Tiek teigiamas, tiek neigiamas. Va pasakei draugeliui - neinu balsuot, nes tingiu. O jis galvoja. Nu jo. ziurek protingas jis ir politikoj gaudosi, tai turbut ir man nera ko jau ten eit jei cia taip reikalai klostosi. Na aisku jei esate visiskai nesocialus ir nieko itakoti negalite, tai ka cia jau ir bepriargumentuosi.
Jei kuriam nors draugeliui tokį pavyzdį daviau, tai tikriai džiaugiuosi. Dar vienas žmogus nustojo gaišti savo laiką cirke parazitų labui :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-15 15:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Na tai aptarkime ,rezultus..Kaip supratau Demokratų krikščionių +Tevynės sąjungos aljansas bus?Kaip jum faktas ,kad Valinskas į seimą pateko. :)

_________________
Arcoras- kerstingas beprotis. Likusieji


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-15 23:16 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
domas wrote:
Na tai aptarkime ,rezultus..Kaip supratau Demokratų krikščionių +Tevynės sąjungos aljansas bus?Kaip jum faktas ,kad Valinskas į seimą pateko. :)
Apie kokius demokratus krikščionis kalbi? Krikdemai jau seniai susijungę su TS(LK).

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 11:38 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
ghoul wrote:
bonis wrote:
Neegzistuoja lesser evil??!! Kolegos diskutantai manot, kad skirtumo tarp tvarkos&teisingumo ir tu paciu konservu ar liberalu bet kuriu nera? Blogumo prasme.
Nagi, palyginkime kad ir konservus ir tuos pačius baisiuosius bei Lietuvą pražudysiančius paksistus papunkčiui:
1. Bendras įvertinimas: abi partijos – bukapročių davatkų gaujos, 1:1.
2. Požiūris į žmogaus teises: abiems partijoms – vietoje kilimėlio kojoms nusišluostyti, 1:1.
3. Užsienio reikalų politika: TT bent jau nededa visų įmanomų pastangų, kad Rusija nutrauktų mums energetinių išteklių tiekimą, 0:1 TT naudai.
4. Ekonominė politika: TT neturi realios patirties ją formuojant, konservai turi labai realios patirties suformuojant iš tos ekonominės politikos gilią duobę. Sakyčiau, lygu, 1:1.
5. Reali galimybė daryti žalą išvengiant kontrolės: konservai yra kur kas plačiau įsitvirtinę visų lygių valdžios organuose, įskaitant ir specialiąsias tarnybas, 0:1 TT naudai.

Taigi, didžiausiojo blogio nominacijoje įtikinamu rezultatu 5:3 pirmauja konservai :)
Yaaaa, va tai tau objektyvi apzvalga :D Gal jau geriau nebediskutuokim jei visai briedavot linke.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 11:45 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
ale pastebiu toki viena braiza: skeptiku forumo diskutavimo ypatybes permesti visur kitur. svarbiausia garsiai rekti irgi durninti ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 12:04 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
bonis wrote:
Yaaaa, va tai tau objektyvi apzvalga :D Gal jau geriau nebediskutuokim jei visai briedavot linke.
Na, kiek su bajeriuku pavarė ghoul, bet su kuriuo teiginiu čia galima nesutikti? Na, jei labai myli kocervus, bet bandai išlikti sąžiningas, tai galima daugiau purvo ant paksistų užpilti. Ale pačių koncervų tai nenuvalysi... Kaip ir kitų "tradicinių" partijų irgi jų lyderių.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 12:25 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
Nu visų pirmą ghoulas pateikia visiškai paviršutinišką požiūrį. Labai paprasta pasakyti viskas blogai, visi vagys, partijos absoliutus blogis ir t.t. Suprantama, kad užėmus tokią poziciją apskritai tolimesnė diskusija yra sunkiai įmanoma, nes kraštuitnė poziciją nelanbai linkusi į kažkokią lyginamają analizę [kas šiuo atveju būtų lesser evil'o ieškojimas greičiausiai] ar apskritai į perspektyvų įvertinimą. Jokiu būdu nesinoriu sakyti, kad kažkuri politinė jėga Lietuvoje gali atlikti mesijo vaidmenį, bet vertinant paskutinių metų iniciatyvas, personalijas ar netgi būnant optimistu ir vertinant programas galima atrasti skirtumų ir bandyti prognozuoti kaip keistųsi vasltybė vienokios ar kitokios valdžios atveju. Užbėgant už akių kritikams reikia sutikti, kad tik ateitis parodytų ar tų pačių konservų valdymas nepaliks situacijos toj pačioj vietoj ir ar netaps ji blogesnė. Bet žiūrėdamas į juos aš turiu vilties ir matau potencialo, kad viskas gali pasisukti į šiek tiek tinkamesnę vagą. Bet čia jau asmeniškas požiūris. O apskritai mintis ta, kad objektyviai lyginant beveik bet kurias dvi partijas atrastum lesser evil'a. Ypatingai Lietuvoje kur dauguma politinių jėgų neturi apskritai jokios vasltybės vizijos, nesugeba rišlios programos pasirašyti, o kokiuose nors debatuose iš tolo dvelkia idijotizmu. Todėl norėjimas suvesti visas jas į absolute evil kategoriją ir sakyti, kad nėra skirtumo kas valdys man atrodo šiek tiek nesuprantamas.

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 12:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na, skirtumas pasireiškia debatuose ir programose. Jei debatai dar parodo, ant kiek nuo realybės yra atitrūkęs vienas ar kitas politikierius, tai programos absoliučiai nieko nereiškia. Kas kada jas vykdė? Vykdomi, kartais, tik rinkiminiai lozungai-arkliukai - "Grąžinsime indėlius!" ir pan. šūdas.

Valstybės vizija sakai? Aš labiau kreipiu dėmesį į plėšimo viziją. Tik tos vizijos neaprašomos programose, tad žmogus turi savo patirtimi ir protu remtis. Galvodamas kuris svolačius daugiau ir efektyviau vogs. O kad vogs ir atstovaus verslo, o ne sociumo interesus, tai turbūt nė vienam nekyla abejonių. Ar kyla?

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 13:07 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Simas wrote:
Na, skirtumas pasireiškia debatuose ir programose. Jei debatai dar parodo, ant kiek nuo realybės yra atitrūkęs vienas ar kitas politikierius, tai programos absoliučiai nieko nereiškia. Kas kada jas vykdė? Vykdomi, kartais, tik rinkiminiai lozungai-arkliukai - "Grąžinsime indėlius!" ir pan. šūdas.

Valstybės vizija sakai? Aš labiau kreipiu dėmesį į plėšimo viziją. Tik tos vizijos neaprašomos programose, tad žmogus turi savo patirtimi ir protu remtis. Galvodamas kuris svolačius daugiau ir efektyviau vogs. O kad vogs ir atstovaus verslo, o ne sociumo interesus, tai turbūt nė vienam nekyla abejonių. Ar kyla?
Nu vat bonis ir turėjo omenyje tokią kraštutinę pradinę poziciją ir iš karto bet ko atmetimo, kas jai prieštarauja.
Iš kart pareikšti, kad visi eina vien plėšti tai nėra tiesa. Taip, tam tikri rėmėjai finansuoja partijas tikėdamiesi palankių sprendimų. bet tai nėra rodiklis, kad tie sprendimai yra blogis by default.
O verslo skatinimą, kaip politiką, nurašyt pilnai ir iš karto į evil sritį, tai teiginys iš vis žemiau kritikos.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-16 13:22 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Na, o man juokingai skamba sapalionės apie programas, darbą, pastangas ir gerus visam sociumui sperndimus, skatinant verslą :) O dar juokingiau atrodo tikėjimas enciklopedine demokratija ir nenoras pažiūrėti kokia ta mūsų politinė sistema yra iš tiesų. Ir kokia politinė sistema iš tiesų yra ir kitose valstybėse.

Blogybių pavyzdžių yra daugybė. Įrodymu, kad kažkas bus kitaip - nė vieno. Užtenka tos pačios senos dainelės: turim naftos perdirbimą - turim didžiausias degalų kainas, turim atominę - turim didžiausias elektros kainas ir t.t. ir pan.

Man to ir 10 metų aktyvaus domėjimosi politika užtenka, kad galėčiau identifikuoti dar nenuteistą svolačių esant svolačium.

Kitas dalykas nereikia realistinio požiūrio įvardinti, kaip išankstinio nusiteikimo. Čia tas pats, kas vartyti apie išankstinį nusiteikimą, jei aš pasakyčiau, kad žiemą bus šalta.

_________________
The cake is a lie


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 18 9 10 11 1214 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited