Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-28 8:11

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 714 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 16:24 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
sarua wrote:
Tavo- ne. Minios tavo bendraminchiu- taip.
Tik jau nekaltinkite manęs, kad nepasiučiau balsuoti minios bendraminčių už Jūsų mėgstamą partiją :)
Quote:
Neidamas balsuot uzh kita kandidata tiesiogiai prisidedi prie Hitlerio ishrinkimo.
Na tai nepabijokime įvardinti, kuri čia mūsų partija tokia baisi kaip Hitleris ir žūt būt reikėjo balsuoti visiškai už bet ką kad tik ji nepatektų į valdžią? Viens du trys ir visi įvardijam. Oi juoksiuosi kai visų raginusių balsuoti „kad bobutės ir runkeliai neišrinktų“ nuomonės kardinaliai išsiskirs dėl to, kuri čia partija ta blogoji :)
Fleimeris-Flooderis wrote:
jei jau rusofobai ne prie dusios, reikejo bent jau uz drauga Palecki balsa atiduot
Tai kad mano nuomone, drg. Paleckis yra per kvailas politikai :)
Quote:
ale paklausti, uz ka balsuotu, atsakyt irgi nesugeba.
Atskirus kandidatus įvardinčiau, bet partijų tikrai niekaip. Jų tiesiog nėra. Tokių, už kurias balsuočiau.
Pjovejas wrote:
Be to, kažkaip reikia įvardint ir tuos statistinių apklausų Rusijoje rezultatus, kai Baltijos valstybės nuolat papuola tarp Rusijos priešų trejetuko.
Turint omenyje, kad Lietuvoje antirusiška isterija ne tik įsisenėjusi, bet ir toliau skatinama iš pačios valdžios, nematau tame nieko keisto.



Daugiau turbūt į viską atsakė Simas, neturiu ką pridėti.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 16:38 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Nomad wrote:
Atskirus kandidatus įvardinčiau, bet partijų tikrai niekaip. Jų tiesiog nėra. Tokių, už kurias balsuočiau.
nu tai kas trukde balsuoti uz patinkancius asmenis? sureitinguoti juos atitinkamai, ir vualia. arba gal but vienas ju tavo vienmandateje kandidatavo. ar bent pasidomejai?

menkas pasiteisinimas, zodziu ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 16:42 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
nu tai kas trukde balsuoti uz patinkancius asmenis? sureitinguoti juos atitinkamai, ir vualia. arba gal but vienas ju tavo vienmandateje kandidatavo. ar bent pasidomejai?
Nekandidatavo. O reitinguoti nemačiau prasmės, net jei mano reitingavimas kažką nulemtų, tas vienas asmuo valdžioje tiek daug nepakeis kad man vertėtų važiuoti iki savo balsavimo apylinkės ar panašiai. Turint omenyje kad kartu su juo partiniame sąraše praies visa krūva tokių kurių nenoriu matyti valdžioje. O maniškis gal ir visai nepraeis. Elementarus tradeoff: žiūriu kaip naudingiausiai galiu praleisti turimą laiką ;) Kad ir už ką nubalsuočiau ir kaip sureitinguočiau, man asmeniškai galutiniame rezultate tai neduotų tiek naudos (plačiaja prasme) kiek tarime malonumas pabendrauti su įdomiais žmonėmis ir užsiimti mėgstama veikla (ką aš veikiau savaitgalį).
Quote:
menkas pasiteisinimas, zodziu
Teisintis turėtų tie, kurie PR prikimštomis smegenėlėmis renka į valdžią eilinį parazitų rinkinį nes „negi norite, kad sugrįžtų Džonsas? :o “. O ne tie, kurie atsisako dalyvauti šiame cirke.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 17:08 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
tebunie. tamsta vienas cia nepraplautu smegenu irgi protingas ;)

nu gal dar simas biski :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 17:09 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Fleimeris-Flūderis wrote:
tebunie. tamsta vienas cia nepraplautu smegenu irgi protingas ;)

nu gal dar simas biski :lol:
Gal dar sykį užmesk akį į rinkėjų aktyvumo statistiką ;)

Geriau baik su asmeniniais išpuoliais ir atsakyk į paprastutį klausimėlį: kokią tau (ar kam nors) naudą davė tavo balsas? Sugaišai kažkiek laiko, pasivaikščiojai, nubalsavai, kas iš to? Neperžengė tavo kandidatas net 5%, tiesa? :) Geriausiu atveju – moralinis pasitenkinimas atlikus „the right thing“. Jei tau tradeoff atrodo geras, puiku. O aš va jokio panašaus pasitenkinimo nejausčiau, todėl man balsuoti vienareikšmiškai neverta net dėl to.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Last edited by Nomad on 2008-10-13 17:12, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 17:12 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
Nomad wrote:
Gal dar sykį užmesk akį į rinkėjų aktyvumo statistiką ;)
supratau supratau. einu ziuret durnadezes irgi toliau smegena zombinti. ibo a taip a taip durnas buvau, kad balsavau.

ir laisvo laiko dar neturiu kur det :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 17:19 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-15 18:57
Posts: 82
Location: Kaunas
South Park 08 sezone isleido gana nebloga istorija apie rinkimus ir balsavima :)

kadangi visus epizodus galima paziureti online is oficialaus saito stai nuoroda i ta epizoda:
http://www.southparkstudios.com/guide/808/


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 18:02 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nu vienu žodžiu viskas aišku.
Nomadas ir ko bet kuriuo atveju liks su savo nuomone, nes arba nesupranta, arba nenori suprasti kitų argumentų (tingiu net ir kartoti eilinį kartą išgirdęs "ką mano vienas balsas pakeis").

O aš irgi nesuprantu tos nuostatos, kad galima iš vis į viską spjaut ir nematyt tame problemos.
Už tai ir išgerkim.

Beje, paskaičiavus matematiškai, tai sumažinus parlamentarų skaičių iki 71 ir dar kažkaip padidinus neinančių balsuoti skaičių tai bilen kokio įstatymo prastūmimo kaina artėja į juokingai mažą sumą. Čia tik tarp kitko dabar pagalvojau retoriškai, nepulkit atsakinėt :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 18:24 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Nu vienu žodžiu viskas aišku. Nomadas ir ko bet kuriuo atveju liks su savo nuomone, nes arba nesupranta, arba nenori suprasti kitų argumentų.


pakeičiam "tingiu net ir kartoti eilinį kartą išgirdęs "ką mano vienas balsas pakeis" į "tingiu net ir kartoti eilinį kartą išgirdęs "geriau mažesnis blogis"

Ir tamstos nuostatos lieka lygiai tiek pat vertos.

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-10-13 18:25 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Simas wrote:
Pjovejas wrote:
Nu vienu žodžiu viskas aišku. Nomadas ir ko bet kuriuo atveju liks su savo nuomone, nes arba nesupranta, arba nenori suprasti kitų argumentų.


pakeičiam "tingiu net ir kartoti eilinį kartą išgirdęs "ką mano vienas balsas pakeis" į "tingiu net ir kartoti eilinį kartą išgirdęs "geriau mažesnis blogis"

Ir tamstos nuostatos lieka lygiai tiek pat vertos.
O čia jau tamstos demagogija. Nes pvz., aš nemanau, kad tie už kuriuos aš balsavau yra apskritai blogis (net ir mažesnis). Turbūt atkreipei dėmesį, kad šitą "maženio blogio" išsireiškimą pats daugiausiai ir vartojai šioje diskusijoje?


Last edited by Pjovejas on 2008-10-13 18:27, edited 1 time in total.

Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 714 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited