Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-20 6:04

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 21:32 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Padarykit mane moderatorium, noriu tokius postus kaip nakvišėlės trint.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-12 23:02 
Offline
User avatar

Joined: 2006-11-29 23:30
Posts: 192
Location: Kaunas
na aš tai padėkosiu už pralinksmintą nuotaiką šį gūdų vakarą perėjus falloutą :D
obamarama :D:D:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-13 11:53 
Offline
User avatar

Joined: 2008-05-22 13:08
Posts: 194
Location: The Shire
kristijonas wrote:
Padarykit mane moderatorium, noriu tokius postus kaip nakvišėlės trint.
Please download file sense of humour.exe
:roll:

_________________
Psychonaut!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-13 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-28 13:33
Posts: 1224
Location: Vilnius
kristijonas wrote:
Padarykit mane moderatorium, noriu tokius postus kaip nakvišėlės trint.
Prima užduotis, kaip naujam moderatoriui, būtų - ištrinti save :twisted:

_________________
The cake is a lie


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2008-11-13 12:55 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-09 15:07
Posts: 959
raukiam offtopikus.
aciu uz supratinguma.

_________________
Master.... Prosto Master


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 12:04 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nepraėjo nė 4 metai ir tema vėl aktuali :D Pacituosiu vieną pažįstamą iš facebook'o :):
Quote:
Nežinau, kaip kitur, bet mūsų šalyje aktyviausia ir labiausiai pilietiškai atsakinga visuomenės grupė yra asocialūs asmenys be nuolatinės gyvenamosios vietos. Net gražu būna žiūrėti, kaip jie nekantriai laukia kiekvienų rinkimų. Nuo didžiulio noro pareikšti savo asmeninę ir nepriklausomą nuomonę bei pasisakyti už palaikomas politines jėgas, jiems vis pritrūksta kantrybės sulaukti paskirtos rinkimų dienos ir jie vyksta pareikšti savo valią iš karto, prasidėjus išankstiniam balsavimui. Vyksta organizuotai, pasisamdę transportą, nes ne visi turi už ką pasinaudoti visuomeniniu. Žavi jų bendruomeniškumas ir savitarpio pagalba. Jeigu kuris nors iš jų dėl objektyvių priežasčių (pavyzdžiui, dreba rankos) pats negali išreikšti biuletenyje savo asmeninio laisvo pasirinkimo, visada atsiranda draugų, kurie padės ant biuletenio už jį kryžiuką, jo drebančiu pirštu nurodytoje vietoje jau vykstant į balsavimo vietą. O kaip jie kiekvieną kartą džiaugiasi ir švenč
ia tuos rinkimus, garbingai atlikę savo pareigą! Dažnai neturėdami duonos kąsnio kasdieniniame gyvenime, jie sukrapšto tai progai paskutinius centus alučio pigučio bambalėliui. Kad galėtų išdidžiai pasakyti: "Mus vienija alus ir demokratijos pergalė!". Ir švenčia net ne galutinius rezultatus, nes paprasčiausiai neturi priemonių per kurias galėtų juos sužinoti, o švenčia pačią savo turimą teisę - išreikšti savo valią slaptu balsavimu dėl jų Valstybės ateities. Rezultatai ir taip aiškūs - dažniausiai laimi tie, kuriuos palaiko šie politiškai aktyvūs piliečiai. Jie niekada nesako, kad mūsų balsas nieko nereiškia ir todėl aš neisiu balsuoti. Visi imkime pavyzdį iš tų pavyzdingų piliečių ir taip pat darniai, pasitikinčiai ir entuziastingai pasakykime savo sprendimą!
Pritariu visu 100 proc.


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 14:08 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Labai sunku apsispręsti, kai tiek daug puikių kandidatų: drąsos kelias, Paleckio frontas, Lietuva Lietuvoje, Lenkai Lietuvoje, Lietuvos pensininkų partija, Jaunoji Lietuva, Tvarka ir Teisingumas, Tautininkų sąjunga ir dar kelios mažiau žinomos bet greičiausiai nemažiau klouniškos partijos. Overwhelming.

Vieni kandidatai siūlosi išrinkti saugoti vaikus nuo pederastų, kiti – priiminėti mokesčius natūra, treti įteisinti vaikų nešimą gandrais, ketvirti įvesti komunizmą. O aš tik paprastas kuklus trolis, kaip man dabar apsispręst, už kuriuos balsuoti būtų sąmojingiausia? Kurių Lietuva nusipelnė labiausiai?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 14:26 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Jeigu visi ateitu ir isbrauktu visus kondidatus. Kas tada? Rinkimai ivyko. Niekas neisrenktas. Kas toliau? Kiti etapai jeigu atsiras - tas pats.

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 14:36 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Rakot (Valar) wrote:
Jeigu visi ateitu ir isbrauktu visus kondidatus. Kas tada? Rinkimai ivyko. Niekas neisrenktas. Kas toliau? Kiti etapai jeigu atsiras - tas pats.
Dėl Nomad, tai aš daug maž skiriu, kada jis juokauja, kada nelabai. Dėl tamstos, nesu tuo tikras, tai laikysiu, kad čia buvo rimtas postas ir atsakysiu: toks biuliotenis būtų laikomas negaliojančiu su visomis rinkimų taisyklių numatytomis pasekmėmis rinkimų vertinimo/balsų skaičiavimo kontekste.


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 14:58 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Jei rinkimai neįvyktų, būtų rengiami iš naujo, vėl iš mūsų visų biudžeto. Ir taip kol paaugliai anarchistai pagaliau susiprastų, kad rinkimų tikslas yra išsirinkti naują valdžią, o ne rodyti savo ožius.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited