Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:15

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 15:26 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Aisku kad biuliotenis negaliojantis ok. Visi negaliojantis. Balsavimas negali ivykti, bet pagal konstitucija turi. Ir pagal ja pasibaigus kadencijoms kas naujas uzims postus?
Net negalvuoju apie biudzeta, ner prasmes:) Kaip zinia priimant sprendima uz atomines statybas per referenduma, valstybe be trusu liks bet kokiu atveju, ir bele kokia valdzia butu, geriau nebuna niekada. Buna tik blogiau arba dar blogiau.

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 15:56 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Rakot (Valar) wrote:
Aisku kad biuliotenis negaliojantis ok. Visi negaliojantis. Balsavimas negali ivykti, bet pagal konstitucija turi. Ir pagal ja pasibaigus kadencijoms kas naujas uzims postus?
Net negalvuoju apie biudzeta, ner prasmes:) Kaip zinia priimant sprendima uz atomines statybas per referenduma, valstybe be trusu liks bet kokiu atveju, ir bele kokia valdzia butu, geriau nebuna niekada. Buna tik blogiau arba dar blogiau.
Jei aš gerai pamenu įstatymus, rinkimai bus laikomi įvykusiais, nes tokie biulioteniai įskaičiuojami į BALSAVUSIŲ (t.y. kvorumo) skaičių. Bet šitą dar turbūt reiktų pasitikslint, šiek tiek suabejojau savo atmintim...
Tokiu atveju ačiū, Valar, (MUHAHAHA :badger: ), kadangi bent jau aš visada stengiuosi nueit į rinkimus ir nesugadint biuliotenio, tokie balsuotojai (patys nežinantys kaip kuo ir prieš ką protestuot :P) "ką tik man padėjo vienbalsiai išrinkti, tai ko noriu aš!"


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 17:46 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
ir bele kokia valdzia butu, geriau nebuna niekada. Buna tik blogiau arba dar blogiau.
Tai taip išeina, kažkokių mistinių jėgų dėka pati pirmoji atsiradusi valdžia ( tarkim, stipriausias žmogbeždžionių genties patinas ) buvo pati geriausia. Vėlesnės valdžios vis is blogėjo ir blogėjo? Toks kaip fizikos dėsnis?

Labai įdomu. Papasakok dar ką nors. :kramtyti: Pvz., ką turi omeny sakydamas „blogiau“ – blogiau tau, blogiau man, valstiečiams, studentams, smulkiems verslininkams, ūkininkams, stambiems verslininkams, poetams, milijonieriams, nacionalistams, padavėjoms, moksleiviams, mafijozams, gėjams, katalikams, pensininkams, budistams, fantastikos mėgėjams, žurnalistams, rusų kilmės žmonėms ar kokioms nors dar žmonių grupėms? Ar visoms iškart kokias besugalvosi, taip ir pasidaro dar blogiau?


Aš labai mėgstu skaityti visokias žmonių priešrinkimines diskusijas ir straipsnių komentarus. Niekas geriau neatsako į klausimą, kodėl Lietuvos politikoje turime tokią siaubo-klounadą. :tv:

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-12 19:53 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Ne ne. As irgi einu balsuoti ir zinau uz ka, nors ir zinau kad tai tesiog geriausiai is blogiausiu variantu
Tesiog "teoretikuoju"

Yra blogiau visiems. Pirmas ir vienintelis dalykas kodel - viskas brangsta. Aisku viskas pasaulja brangsta del to kad istekliu mazeja ir mazes. Yra dar daug dalyku del kuriu viskas brangs by default. Bet! Yra skirtumas tarp "brangsta naturaliai" ir brangsta del "valdzios sprendimu". Pas mus kokia valdzia bebutu, ji nemoka valdyti tiesiogine ta zodzio prasme, nemoka priimtu sprendimu valstybes labui ir naudai bet masto lyg tauta atskirai o seimas\vyriausybe atskirai. Todel ju sprendimai gal but i nauda jiems, bet tikrai ne valstybei. Arba is vis be naudos niekam, o tesiog "valdzios styliui" palaikyti. O kartais net atrodo kad sau specialiai i minusa kazka padaryti, bet isskirtini karta "pasirodyti". Todel ir iseina kad renkam i valdzia tuos kurie net nesupranta tikraja valdzios esme.

Kartais miegstu pasiziureti naujienas - kartais prajuokina geriau nei Petrosianas ar Zadornovas. Cirkas vienu zodziu

Ir dar yra baisu tai, kad nera charizmatiniu zmoniu kurie moketu atgaivinti ir peremti tautos meile ir nora kazka pakeisti, kai tauta remia valdzia o valdzia savo veiksmais remia tauta, o ne naikina ja kaip specialiai

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-13 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Rakot (Valar) wrote:
Yra blogiau visiems.
O man va metai po metų vis geriau ir geriau. Tai ką man dabar daryti?

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-13 19:28 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
ghoul wrote:
O man va metai po metų vis geriau ir geriau. Tai ką man dabar daryti?
Gal tu ne visas, o tik dalis? Aš irgi kažkaip panašiai...

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-13 20:14 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Pirmas ir vienintelis dalykas kodel - viskas brangsta
O kodėl nuo to žmonėms blogiau, ir dar visiems?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-14 13:31 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
ghoul wrote:
Rakot (Valar) wrote:
Yra blogiau visiems.
O man va metai po metų vis geriau ir geriau. Tai ką man dabar daryti?
Nuimti rozinius akinius :D

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-14 13:35 
Offline

Joined: 2006-05-08 19:05
Posts: 1040
Location: Vilnius
Nomad wrote:
Quote:
Pirmas ir vienintelis dalykas kodel - viskas brangsta
O kodėl nuo to žmonėms blogiau, ir dar visiems?
PVZ: jeigu uz ta pati produkta visalaik moketi tik brangiau ir brangiau, o produkto kokybe ir savybes nesikeicia arba blogeja tikriausiai tai yra gerai, galima dziaugtis :mrgreen:

_________________
Svetainė: http://www.lauretaur.com El.paštas: info@lauretaur.com
[ img ]
[ img ]


Top
   
 Post subject: Re: Rinkimai
PostPosted: 2012-10-14 17:25 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Pone Rakot (Valar), ar teko girdėti, kad kai kas nors pinigus moka, tai kas nors kitas juos gauna? Tavo duotame pavyzdyje kažkas gauna vis daugiau ir daugiau pinigų už tą patį savo parduodamą produktą, nekeldamas jo kokybės. Sakei blogai visiems, ir duodi pavyzdį, kur kažkam akivaizdžiai yra labai gerai. Siūlyčiau iš naujo pergalvoti, ką būtent bandai pasakyti. Turiu omeny, jei iš konteksto nebuvo aišku, mes čia kalbame apie realų pasaulį. Kadangi čia fantastikos forumas, galbūt pats turėjote omenyje RPG žaidimus, kur pinigus iš žmonių atskaičiuoja ir pasiima meistro / kompiuterio valdomi NPC ir vienam žmogui praradus kitas negauna?

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 136 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited