Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:19

All times are UTC+04:00




Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

Jusu nuomone, sitame forume:
Galima keiktis kiek nori 13%  13%  [ 2 ]
Galima keiktis kiek nori, bet tik ne rusishkai 0%  0%  [ 0 ]
Galima keiktis, bet su saiku, max vienas per posta pvz 27%  27%  [ 4 ]
Negalima keiktis ishvis 60%  60%  [ 9 ]
Total votes: 15
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
bonis wrote:
Jus ka ir savo tevus siuntinejat na tri bukvi?? Tikiuosi, kad ne. jeigu ne, tai kodel? juk noretusi lygiai taip pat kartais isreiksti emocijas ar ne? bet nedarote to is pagarbos jiems. tai vo, jauskite pagarba savo pasnekovams, ne visiems tai yra priimtina toli grazu. tuo labiau, kad keikiasi faktiskai tik jusu kompanija. Ir sitos diskusijos galit nebetesti, nera prasmes. nebus cia keikiamasi. ir nepades Nonstopo "gudrybes" bandant rasyti *k*e*i*k*m*a*z*o*d*z*i*u*s* kitaip. Aciu uz demesi ir tikiuosi Jusu pagarbos.
Boni, sakykim mano posto visishkas ignoravimas irgi, galima pasakyti, izheidzhia mane taip pat kaip pasiuntimas, kaip chia pasake, ant 3 raidzhiu. Laukiu atsakymo, kur ash klystu savo argumentuose?

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
tiesa boni
... ir dar klausimas
prisipisinejimas tai keiksmazodis?

man jis kazkaip neskamba kaip keiksmazodis....
o gal as klystu?... beje paaiskink kur suklyday vartodamas zodi prisipisinejimas?... o jei pavartociau zodziu kombinacija aiktu pistis irgi keikciausi?... ar man verciau sakyti tuo kalbininku zargonu aik tu pasimyleti... bet ar ne juokingai tai skamba???


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 23:19
Posts: 144
Location: Nutsin
NonStop - nuva, pirmas konstruktyvus pasiulymas: nuo shiol visuomet sakyk "eik tu pasimyleti" :) :) :)


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
beje pataisykite jei klystu... a esu laimingas mokedamas dauk kalbu...
todel jas su mielu noru vartoju... beje kaip visi zinome keiksmazoddziai ismokstami pacioje pradzioje... tad sorry kad dar mokausi kalbeti kitomis kalbomis........ :p


beje BONIS kad jautiesi tokis supistai krutas tai padaryk nevartotinu forume zodziu sarasa viesai ji patalpink.... o mes padiskutuosime kodel tas ar anas nevartotinas ir pasistengsime nevartoti :p


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:49 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
DarkElf wrote:
Keiktis galima ir bootina, pagrindinis "keiktis negalima" argumentas yra, kad keiksmazhodzhiai yra izheidzhiantys ir neshvankus ir t.t. zhodzhiai. Ash asmenishkai keiksmazhodzhius forume vartoju, noredamas tiksliai ishreikshti savo emocini pozhiuri i rashoma vieta, sakykim "axujena rpg sistema" arba pasakau "nu pizdiec" vietoje mokyklinukishko "kas chia dabar kvailai ir nerishliai parashyta liau liau liau". Izheidzhianchio konteksto ash chia visishkai nematau, taigi technishkai gaunasi, kad manes prashoma nevartoti tam tikru zhodzhiu, kurie, kitaip ir kitur juos pavartojus, tampa izheidzhiantys?!?!! Man tai skamba absurdishkai ...

O vat jeigu kaip koks urla diskutuodamas apie "gurps rulez" kiekvienam poste pilchiau "ach tu ku*va b*et na*ui, ka tu chia gaidy pasakei" ir taip toliau - tai atspindetu mano mentaliteta ir netinkamuma buti shiame forume.
Taigi mano summa summarum - blogai ne keiksmazhodzhiai, o kur juos vartojame! Kas su tuo nesutinka?
1. posakis "puiki rpg sistema" niekuo nenusileidzia tavo vartojamam, o skamba tikrai geriau kiekvieno skaitytojo ausiai.
2.as manau, kad keiksmazodis zmogu izeidzia savaime, nesvarbu kokiame kontexte jis naudojamas. Nu as pvz prie savo mociutes ar mamos niekad negaleciau vartoti tokiu zodziu, kuriais jus cia svaistotes i desne ir i kaire. o ka jus zinot kas cia sedi sitam forume be musu? gal pensininkui kokiam sunus padovanojo kompiuteri su internetu,o jis prisimines savo megtas Z.Verno knygas sugalvojo pasidometi fantastika internete. vat ir rado kruva jaunikaiciu blevyzgojanciu lyg ir apie teisingus dalykus tik, kad siaubinga forma. As dar suprasciau jei nebutu imanoma issiversti be keiksmazodziu, o dabar reikia nereikia keiksnojates. ir dar karta kartoju, problemos tik su keliais forumo dalyviais, o kiti kaip matot zmones kaip zmones ;]

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:54 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
NonStop wrote:
beje pataisykite jei klystu... a esu laimingas mokedamas dauk kalbu...
todel jas su mielu noru vartoju... beje kaip visi zinome keiksmazoddziai ismokstami pacioje pradzioje... tad sorry kad dar mokausi kalbeti kitomis kalbomis........ :p


beje BONIS kad jautiesi tokis supistai krutas tai padaryk nevartotinu forume zodziu sarasa viesai ji patalpink.... o mes padiskutuosime kodel tas ar anas nevartotinas ir pasistengsime nevartoti :p
niekas su tavim nediskutuos. pats puikiai zinai kas yra keiksmazodziia ir jokio saraso nereikia. Ojei nesugebi prisiderinti prie forumo taisykliu tai gal geriau jame nedalyvauti, a Nonstop? mano prasymas nera kazkoxtai iskirtinis. Sita taisykle yra naudojama dauguma forumu, tad nera ko cia sukauti perdaug

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 15:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
1 Jei zeidzia neskaityk
bonis raso:
Quote:
? gal pensininkui kokiam sunus padovanojo kompiuteri su internetu,o jis prisimines savo megtas Z.Verno knygas sugalvojo pasidometi fantastika internete
2 pensininkai heh 99% ju net nemoka naudotis teliku su distanciniu... tai isvada juolabiau ir kompu
3 mes gyvename 21 amziuje o ne kazkokiame 19, 18, kur uz tai nulinciuoti galetu...
4 jei tavo bobute supista senamade tad tegu aina ji ir uzlipa ant tavo to daikciuko ( trumpas variantas aina na%ui )
5 nevirskinu tu kurie nepriima nieko naujo...
6 vartodamas keiksmazodziu nesijauciu ka nors izeiidinedamas,.. kaip ir pats neisizeidziu kai mane siuncia ten pat :p as gan liberaliu paziuru :p
ir manau kad tavo supistas reikalas kaip tu elgiesi ir kaip tu kalbi,... ir manes tai toli grazu neliecia :p juk man nuo to nei silta nei salta
7 jei tau taip galva del visko skauda (Boni), pasiulyma saik pasiskusk psichologui koks gyvenimas sushiktas,.. kaip viskas visur blogai,.. tai jis tikrai tau israsys stipresnes valerijono versijos kad zudytis nenusprestum :p...
8 as buvau pa spsichologa jam plaukai pasisiausse kai su juo pasikalbejau... bet parase isvadas visiskai sveikas :p nekreipiant demesio i mano tuos da pasol tu... ir nu ble.........


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 16:02 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-13 14:12
Posts: 1665
Location: Vilnius
kas man pasakys ar imanoma bendrauti su zmogum kuris mano mociute pasiunte na**i?? gaila man taves Nonstopai

_________________
In the land of Mordor, there shadows lie...


Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 16:06 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
boni dejau as ant taves tavo mociutes ir ant visos tavo gimines lygiai tap pat kaip ir tu ant manes :p


ir beje ne vienam inteligentui esu parodes sita saita patikek jie pasake kad tikrai linksmai praleido skaitydami visa sita beletristika ir tuos sushiktus keikmazodziu :p


Last edited by NonStop on 2003-01-09 16:08, edited 1 time in total.

Top
   
 
 Post subject:
PostPosted: 2003-01-09 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 23:19
Posts: 144
Location: Nutsin
siulyciau prisiminti pilietines teises ir pareigas: ne vienas zmogus neturi teises trukdyti gyventi kitiems. ir jeigu kazkokiu zmoniu tarpe galima keiktis nes jie visi keikiasi, tai dar nereiskia kad galima keiktis visur!

beto, NonStop, tu taip nigani - prisimink kad bonis yra moderatorius, jei jau viskas kitas tau dzin.


Top
   
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited