Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-18 14:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 931 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-12 22:24 
Sveiki, broliai ir sesės. Aš irgi fantastas.
Pradėjau nuo Volkovo pasakų, ten visa serija apie Tili Vilį, kaliausę ir glž. medkirtį. Atrodo, nukopijuota nuo Geltonų plytų kelio.
Paskum buvo Mašioto knygos, tada Verno.
Tada -- Zenitas. Mokslinė fantastika buvo gerai.
Vėl tarpinis laikotarpis -- po vieną išeinantys žurnaliukai, laikraštukai ar dar kas + Videokaukas. Draugelis prikalbino pabandyt RPG. Nepamenu kodėl nustojau žaist.
Pradėjęs veikt Eridanas kuriam laikui aprūpino degalais. Po to atėjo pauzė -- niekuo nesidomėjau, kur ten dar fantastika.
Po kurio laiko brolis parnešė Žiedų valdovą. Greit suvartojau. F irgi užkrėtė smegenis.
Po to Imperija, sf ir f tinklapiai, filmai, alus su fantastais ir žiū -- tapau Dorado nariu. Kas toliau?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-13 11:32 
Offline
User avatar

Joined: 2004-05-04 12:52
Posts: 190
Location: Kaunas
Labas visiems,

esu 26 (tiksliau jau beveik 27) metu "senis" ish Kauno. Negaliu saves vadinti praktikuojanchiu fantastu, tachiau shiokiu tokiu fantastu esu :oops:
Nuo vaikystes domejausi kosmosu, kelionemis tarp planetu ir shiaip visokiais nerealiais dalykais. Turbut mokykloje perkaichiau didziaja dali savo fantastiniu knygu pradedant Zhiuliu Vernu ir baigiant Zenito serija... veliau pasirodzhius Eridano serijai buvau pradejes ja kolekcijonuoti, tachiau viskas turi pabaiga :roll:
Kas liechia zhaidimus, tai kazhkiek dar pazhaidzhiu MtG, retsykiaus apsilankau net Vilniuje vykstanchiuose turnyruose. Esu bandes ir zhaides BloodBowl... ir dabar mielai pazhaischiau tik ner su kuom... O RPG nesu bandes, bet norechiau pabandyti, tik ar nesu per senas... :)

tai tiek trumpai.

_________________
Geras ir Blogas... ir Cirkas Amzinasis...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-13 12:10 
Offline
Apelsininė
User avatar

Joined: 2004-05-12 19:33
Posts: 28
Location: Vilnius
niu jau...rpg geimint niekas ne per senas :) :mrgreen:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-13 20:17 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
nu ir amzius netoli nuo vidurkio manyciau

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-21 13:38 
Tai kaip ir labas :lol:

Kadangi Karakur nuramino, kad amzius netoli to vidutinio, tai tada ir as prisistatysiu :oops:

Prijauciu fantastikai ir fantastams :) labai (LABAI). Taip jau isejo, kad kazkaip teko gretimais vis sudalyvauti ivairiuose Lituanikonuose (jega!), taciau iki priklausymo klubui taip ir nepriejau... Nors vienam Dorado susitikime teko dalyvauti :lol: Zodziu esu tokia nepriklausoma natura ir tai man patinka (LABAI)

Mano darbo sritis irgi ganetinai artima sitam laukui (jei rimtai, tai as i ja patekau vaikysteje paziurejus viena fantastini filma chi chi chi ) Zodziu nagrineju tai kas toli ir kas ziba :) ar nelabai :).

O is fantastiniu interesu, tai labiausiai - Tolkinas, nors taip pat ir kiberpankas patinka :) O siuo metu skaitau Dozorus ir tikrai smagu :))) Nors nera tokios vienos srities kuri butu pati pati, smalsu yra visur!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-21 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-27 17:21
Posts: 23
Location: Vilnius
Na va, graziausia, prisiloginau, bet kompui ko tai susisviete, kad ne... :( Zodziu, tai kas nuo svecio virsuj - apie mane :lol:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-22 10:53 
Amžius yra kiekvieno(s) pačio(s) reikalas. Forumo RPG jis išvis neturi reikšmės, o stalo RPG partnerius irgi geriau rinktis pagal kažkokius kitus kriterijus, gal fantaziją ar protinę brandą, nors akis į akį bendraut per didelį amžiaus skirtumą gali būti sunku. Išvis geriau nesukt dėl tokių apribojimų galvos kol jauti norą įsitraukt į kažkokią veiklą. Jei nusibosta -- žinai -- išaugai. Arba kažko nesupranti. :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 13:58 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
o stalo RPG partnerius irgi geriau rinktis pagal kažkokius kitus kriterijus, gal fantaziją ar protinę brandą,
Įprastu normaliu atveju protinė branda tiesiogiai proporcinga amžiui :)

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 18:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
Iprastu ir normaliu atveju, bet kadangi cia reikala turim su fantastais ir panasaus plauko nukrypeliais, tai protine (o gal geriau fantastine pagal kuria reikia rinktis geimerius partijai) branda nieko bendro neturi su amzhiumi. Va gal su experience'u ir turi ka nors bendro, bet amzhiumi :-P

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-05-26 18:46 
Quote:
Įprastu normaliu atveju protinė branda tiesiogiai proporcinga amžiui :)
Tavo tiesa. Dar galima smulkiau aptarti kaip tie atvejai pasireiškia, bet tai jau bus už temos ribų.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 15 6 7 8 931 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited