Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:00

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 124 25 26 27 2831 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-09 22:12 
Offline
User avatar

Joined: 2007-05-23 11:05
Posts: 5
Sveiki gyvi aš esmi 19kametis, Panvežiets, pakankamai priplaukęs, žinau, kad nieko nežinau ir mėgstu fantastiką. Trumpai drūtai, tiek apie mane. :)

_________________
Geriau nugyventi vieną deną kaip liūtas, nei šimtą metų kaip avis.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-08-31 19:43 
Offline

Joined: 2007-08-30 19:35
Posts: 8
Sveiki, visi :)

Na, paskaičiau kelias prieš tai parašytas žinutes, ir pasijaučiau truputėli "senstelėjusia" (hm, 26m.). Fantastiką skaitau jau gana senokai, tačiau ne itin intensyviai kaip dauguma čia besirenkančių tikriausiai. Būtent serialas "Žvaigždžių Vartai" savu laiku paskatino domėtis, ir nuo to laiko tarp beskaitomų knygų yra ir fantastikos.

Tai tiek trumpai.


Last edited by hobite on 2008-07-05 22:35, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-09-19 0:00 
Offline

Joined: 2007-09-18 23:10
Posts: 1
Katik atradau shi Foruma ir pirma mano mintis " awesome! :shock: "
kagi reik ir man prisistatyt :]
Marius katik suejo 17'a metu :] ,givenu Kaune ,sejp fantastika susidomejau jau seniai :] deka mamos draugo kuris wiena diena sugalwojo atnesti man Glen Cook "Juodoji Gvardija" nuo tada wiskas ir prasidejo :] ,seip esu tipinis game'eris :D , RPG ir MMORPG fanas manau kad Guild Wars yra geriauses MMORPG kadanors sukurtas :P o ji zajdzencius Lietuvoje ant pirstu galima suskajciuot ir pazystu 90% ju ir su kas antru esu alaus isgeres :))) (cia seip i lankas nuwazewau su tajs Guild Wars'ais , sry :]) , kas dar... megstu muzika (psy transa ,transa,housa,techno ir etc. etc. ,tai pat anime kuriuo susidomejau tik pries metus :] , megstu dalywauti wisokiuose "meet'uose" :P ir renginiuose kaip "anime nights" (pasiseke prasmukt su draugo pazymejimu :DDD ) ir t.t.
turbut ir wiskas :] sry uz gramatines klaidas ir ilga(turbut ir perilga)prisistatyma ;]

_________________
mano moto: pasroviui...:]


Top
   
PostPosted: 2007-09-19 14:35 
Offline

Joined: 2007-09-17 13:15
Posts: 1
Sveiki as taip pat esu naujoke...Kristilukoss
mmm...galiu apie save pasakyti tik tiek jog
fantastika yra mano gyvenimas,gyvenimo budas ir oras be kurio
gali numirt....begalo zaviuosi fantastika su siaubo elementais....
ir pati kartais pabandau kazka panasaus pakurti...
na tai tiek.... :twisted:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-09-19 19:43 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-03 10:45
Posts: 19
Location: Kaunas
Na, tikriausiai ir man laikas prisistatyti :) Esu Vilmantė iš Kauno, mokausi Vilniaus universitete istoriją. II kursas. Forume prisiregistravau prieš kone keturis metus, bet kažkaip neužsikabinau. Dabar keletą mėnesių skaitau pastoviai. Fantastika susidomėjau prieš kokius keturis metus, panašiu metu prisijungiau prie Kauno "Fenikso". Tiesa, nebuvau labai aktyvi. Fantasitika domiuosi labiau iš literatūrinės pusės. Šiek tiek ir pati rašau, tiesa, nelabai fantastiką ir net ne prozą. Teko vieną kartą seniai seniai dalyvauti LARPG. Bandysiu dar kada pakartot šitą patirtį :)


Top
   
 Post subject: atėjo metas ir man
PostPosted: 2007-09-21 12:32 
Offline
User avatar

Joined: 2007-06-27 18:50
Posts: 19
Location: deglosios užpakalis
Na ką gi, matant kaip gražiai jūs čia visi susipažįstat apsipažįstat ir kitaip žįstat, manau, metas atėjo ir man,
gal kas ir esat daugiau mažiau girdėję apie mane iš kitų literatinių-enternet bandymų,
anyway, spektras neperseniausiai tapo gana aktyvus šio saito vartotojas/forumietis, dažnai skaito fantastiką, kartais pats rišliavoja, malonu susipažint,
spektras tiesia jums savo vaivorykštinę plaštaką

_________________
Jį vadino

S I M P A T O Z A U R U


Top
   
 Post subject: sveiki
PostPosted: 2007-10-25 20:50 
Offline
User avatar

Joined: 2007-10-16 22:08
Posts: 239
Location: Vilnius
Laikas prisistatyti ir man. As busiu turbut vienas is naujesniu fantastu kurie uzsiregistravo cia. Man labai patinka skaityti gryna fantasy, domiuosi anime, piesiu, klausausi mistiskos muzikos, draugiskas, gerbiantis kitus ir bandantis toleruoti tai ko nemegstu...

_________________
I've never craved system's sympathy... ( E.)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-10-25 23:12 
Offline
User avatar

Joined: 2007-04-13 12:07
Posts: 314
Opa =)

Esu labai issiblashkesm, romantikas, megstu skaityti (labai megstu) megstu zaisti zaidimus (irgi labai labai), turiu placia fantazija. I fantazy mane "atvede" Zeliazny, kai perskaitau dauguma bent truputi vertu demesio fantastiniu (not fantazy) kuriniu.

_________________
Sekme - tai yra kruopsciai suplanuotu veiksmu rezultatas.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-11-07 19:25 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-12 19:46
Posts: 190
Location: Vilnius
Apie Angeleyes rašo Kauno diena: http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=52303

(Jei čia šis linkas ne į temą, vėliava moderatoriams į rankas!)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-12-15 1:09 
Offline
User avatar

Joined: 2007-11-15 0:49
Posts: 88
Location: Vilnius
Jei reikia tai reikia ;) Prisistatysiu ir aš. Aš esu fantascius, aktyvus ir didelis fantastikos gerbėjas. Esu fantastikos blogo http://www.blogas.lt/fantastika savininkas ir autorius. Prisijungiau į forumą gal prieš mėnesį, tačiau nuo šiandienos nusprendžiau tapti aktyviu dalyviu ;) Tad malonu susipažinti :roll:

_________________
http://fantascius.lt - Sveiki atvykę į Fantastikos ir Fantasy pasaulį..


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 124 25 26 27 2831 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited