Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 13:42

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 531 »
Author Message
 Post subject: hgfhf
PostPosted: 2004-01-21 19:58 
Offline

Joined: 2004-01-12 20:38
Posts: 7
Location: Mordoras
Esu baltosios magijos burtininkas, pakest negaliu nazgulu ir orku. Stengsiuos buti kuo aktivesnis siam forume ir dalyvauti fantastu
renginiuose. Myliu fantastikos knygas :D :P .Beje pagirkit euphorbium jis mane pakviete i sita foruma.

Aciu uz demesi

_________________
niekada nepasitikek elfais(nikstuko patarimas)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-21 21:29 
Offline

Joined: 2003-03-17 21:55
Posts: 1123
Location: Vilnius
mane vadina SNOWCOW, esu karviu ir troliu mumiu [mumiu troliu ? ] gerbejas. Darau viska po truputi: LARPG, RPG, skaitau knygas, pats rasau ir ziuriu filmus.

Visu saliu karves - vienikimes!

_________________
Kentek, kazoke, - atamanu tapsi


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-22 10:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 11:54
Posts: 839
Location: Nar Shaddaa
Dywa - esu uzkietejus zaideja :D http://public.fotki.com/gamer-cv/
Domiuosi istorine rekonstrukcija, airsoftu.
Geiminu LARP ,bet dabar persimeciau ant Forum Rp ir Chat rp. Kartais meistrauju Fallout larp :lol: Labiau nei meistraut patinka uzsiimt paishaliojimu
http://dywa.deviantart.com/
Megstu gaminti larp kostiumus ir kita butaforija:)
http://ion-silental.livejournal.com/#po ... ental-6486
Mane galima rasti skype: dywaka
ten mielai atsakineju i klausimus apie LARP, kostiumus, vaidyba ect...

_________________
dyvu dyvai...


Last edited by dywa on 2011-10-29 17:20, edited 6 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-22 13:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-19 19:00
Posts: 1132
Location: Klaipeda
Esu draugiskas nesubrendes vaikezas rimto vyro pavidale.
Iki devintos klases perskaiciau visose bibliotekose prieinamas zenito serijos knygas. Paskui prasidejus perestroikai visa tai eme virsti i tam tikra chaosa.
Save laikau visu pirma fantastu, o po to rpgistu.
Koks pora metu saves nebeapgaudineju ir kompas namie dabar yra skiriu zaidimams ir animaskems.
Megstu dalyvauti visokiose organizacijose.
Stengiuosi prisilakyti Lawfull neutral pasauleziuros

_________________
it's all in your head


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-22 19:06 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
Xm... esu 14-kametis lamerys.. zinoma esu smalsus. Megstu cRPG. Zaisciau ir rpg, taciau nera galimybiu (gyvenu tokiame lietuvos uzkampyje Birstone). cia fantastus ant pirstoo galetum suskaiciuoti (gudresniu ish vis nera). Taigi namie interneto neturiu, taigi gaves proga ish karto lekiu y interneta. taip pat megstu mirka (man ji tikra liga). tai va... beje dar megstu skaityti fantastines knygas (sf sux)...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-25 5:31 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2002-12-06 15:40
Posts: 3431
Location: Wilno Kochane
ištryniau krūvą postų. Topiką atidariau tam, kad naujokas, užėjęs į forumą, galėtų susipažinti su dalyviais ir/arba paklausti klausimų, o ne tam, kad "seniai" čia blevyzgotų.

_________________
o jei kiekvienas pirma galvotų, o tik paskui postintų, pusė topikų išvis nebūtų gimę.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-25 6:06 
Offline
User avatar

Joined: 2003-01-09 17:24
Posts: 400
Location: Kaunas
Kaip zhinia ash esu MudzhyJ, dar zhinomas kaip Mudzhis. Antras nikas reikalingas tam, kad eitu ishtarti, nes pirmaji pajegia nedaugelis. Po to gaunasi nesamone, kai reikia kam nors sakyt nika ir taves neatpazhysta pagal ji o tik kreivai pasizhiuri.
Man deja yra 17 metu, su fantastika turiu reikalu jau senokai, o konkrechiai su rpg - ~2 metai. Per ta laika ishmokau visai nedaug. Kadangi del ivairiu priezasciu dazhniausiai nepavyksta niekur pazhaist stalo rpg, tenka rinktis alternatyvas - email ir forum geimus.
Megstu meistrint, bet zhaist dar labiau nes mazhai tenka tai daryt, nes nerandu pas ka zhaist.
Teke labiau susidurti su GURPS, DND sistemomis, bet ir kitas noriu pabandyt.
Larpg aktyviai nepropaguoju, nes kotais tingiu darytis sharvus ir ginklus, bet vat kai vyxta su pishtalietais fortuose tai i tuos einu. Bet tik jei Kaune.
Dar domiuosi bishki paishalionem, fotografija, rashliava, krepshiniu, kanpjiuteriais, bilyjardu ir gitaros barshkinimu.
Viena ish svajoniu - pavaryt Diskusiju skiltyje, kad visi apshaltu. Deja kol kas sunkiai pildosi.
Neberasysiu daugiau nes turbut ir taip per daug jau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-25 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-30 17:21
Posts: 151
Location: Vilnius
Tinginio pantis aš, man 17 metelių. Didžiaja dalimi fantastika man reiškia skaitymą - anksčiau skaičiau viską iš eilės, bet dabar jau moku atsirinkti, be to man į rankas vis dažniau krenta angliškos knygos. Truputį rašinėju, bet kadangi esu baisus tinginys, tai einasi sunkiai ir lėtai. Dabar labai susidomėjau gotikos architektūra ir bandysiu paišyti.
Eee... apie RPG nutuokiu ypač mažai (ir tik vieną kartą žaidžiau ant kompo), mano situacija labai liūdna, nes nepažįstu nė vieno rimto fantasto. Tiesą sakant, nepažįstu ir nė vieno bendraamžio fantasto, o tai jau tikrai liūdna.
Nebuvau dar nė vienam 'kone ar kokioj ten fiestoj - vis per savo tinginystę. Taigi mano didžiausia svajonė - įveikti savo tingėjimą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-29 14:23 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-03 12:55
Posts: 183
Location: Where the Angels cry...
As esu Raven Nevar TearScreamer, uzkietejas gamtos gynejas, elfu draugas ir respected druidas, aka Auris. Man 17 metu gyvenu klaipedoje and i'm proud of that! Nelabai megstu skaityt... Nu gal ir megstu tiesiog nerandu laiko niekad prisest ir paskaityt ka nors.. Budamas 12 - 14 metu tikrai daug perskaiciau F ir SF eridano knygu :)

Labai megstu fantastika, tiesiog as joje gyvenu, o viena is tu fantastikos isreiskimo budu tai kaip tik ir yra GURPS. Masterindamas as turiu puikia galimybe islieti visa savo fantasija, kas man labai patinka ir sekasi.. :)

GURPS praktikuoju jau ketvirtus ar penktus metus ir tikrai nesiskundziu savo ziniomis ir patirtimi... :) Esu susipazines su D&D AD&D WereWolves... ee.. kaip ir viskas :)

Taciau mano nuomone GURPS yra geriausia systema kokia tik pokolkas yra sukurta... :) Labai lanksti ir gerai sudeliota, taciau nesigincyju - spragu yra ir tikrai daug ;)

Labai megstu Masterinti, labiau nei zaisti... Na kaip kada.. :) Kartais norisi tik zaist ir zaist, o kartais tik masterint ir masterint.. Dazniausiai visas noras zaist atsoka po poros nesamoningu scenariju arba tiesiog durnu GM'u ir emi ir viska padarai sawaip :) Taip kad jei kas uzklystat i klp, nesidrovekit ;) Gal sumesim viena kita sesija hehe :D

Dar man idomu yra Anime, MTG... Nesu labai daug Anime paziurejas, bet skaitau kad kaip mano amzio tai tikrai uztektinai!! :) O MTG losiu kai tik turiu proga ;)

_________________
"Sometimes it is better to be swift of foot ,than strong of swordman..."
-Elven proverb
*Magic The Gathering*


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-30 0:24 
Offline

Joined: 2003-09-09 9:57
Posts: 564
Location: Vilnius
Esu Tadazas, 20m. Seniai jau tapo mano hobiu RPG, MTG, ne taip seniai LARPG bei WarGames.
Esu linksmas ir megstu bendrauti bei padeti. Siaip gan nukrezejas zmogus kuris domisi beveik visom fantastikos rusim (tiek laikmeciu tiek veiklos rusim)

Amm... :roll: ....amm... :roll: .....

:P

_________________
Fortune Presents Gifts Not According to the Book


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 531 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited