Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:17

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 731 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-02 22:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-02 18:22
Posts: 123
Location: Vilnius
As esu naujoke Taksiuke. Labai greitai supykstu, bet dar greiciau atleidziu. Esu tikra karstakose, o pamacius suni "istirpstu" :wink: .


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-03 7:48 
Offline

Joined: 2002-12-16 15:00
Posts: 7
Location: Vilnius
Sveiki ! As esu Andrius ;P. Jeigu kas buvo #4 fiestoj galejo mane pamatyti. Man 21 m. esu vilnietis. Zadziau gurps, ars magic, paranoja, karius magus, nefilimus, ir kitas rpg sistemas. Kartais paskaitau fantastikos (daugiausia eridano serijas). kartais uzeinu i foruma paziuret kas naujesnio vyksta, pats neiko nerasau ,nes tingiu (jei namuose ives interneta gal dazniau uzsuksiu) ;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-07 14:07 
Offline

Joined: 2004-04-07 13:01
Posts: 1
Laba,pastebiejaw,kad bent chia panu - mazhuma,tai sakaw,palyginsiu skaichiu.Taj wat,kajp jaw supratot,esu naujokie, man15.Doniuosis filmajs{ypac-fantasy....},knygom{ypachiai-fantasy :lol: },nu bendrai,beweik wiskuom,ka chia nesigirsi....:wink:

Skaichiaw,chia pasiklausiniet galima,ne?Mna jaw tokis klausimieliz ishkilo-ish kur gaut too fainu paweixliuku,kur pas kai kuriuos asmenis prie nicku yr?Chia gal tic nusipelniusiems,ar ka?Asiu ish anxto :)


Top
   
 Post subject: Jokia
PostPosted: 2004-04-10 18:59 
Offline

Joined: 2004-04-09 11:34
Posts: 56
Location: Pati gražiausia legenda
Taigi, čia klausinėti galima drąsiai.Einu pažiūrėsiu visur kitur ir jei ko nesuprasiu, paklausiu čia.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-11 6:53 
Offline
User avatar

Joined: 2003-03-07 11:25
Posts: 567
Location: Kawnas
Atsakymas i klausima del avataru aka paveksliuku prie vardo: aprasyme galima juos keistis (aprasymas puslapio virsui randasi) arba jei kyla problemu pasiskaityk DUK kuris randasi virs aprasymo.

_________________
Ne tu ne defektas tu defektuotas. (c) Gimly


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-23 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-23 19:31
Posts: 8
Location: Facet Speras
:-P Tai va, sveiki visi, ypac merginos. Dabar pasakosiu apie save. As nesu protingas ir geranoriskas jaunuolis. As esu mazvaikiskas, uzsispyres nuolat save zeminantis ir beveik nekompleksuotas sesiolikmetis. Siekiu, kad visi mane laikytu idijotu ir paliktu viena karta ramybeje, su savo mintimis. Jau pasiekiau, kad ~50% mano gimnazijos mane tokiu laikytu. Viena laime...
Nu, ka cia dar pasakius. A, apie pomegius. Megstu spoksot i grazias merginas be dauno sindromo pozymiu veide ir dusauti is ilgesio, lauzytis kaulus su riedlente, klausytis tokios muzikos kaip "Nirvana" "Merzbow", "Farmersmanual", John Cage, "Joe Satriani", "Apocalyptica", "SOAD", "Enigma" ir siaip visokiu keistu eksperimentiniu novatorisku kuriniu, t.p. klasikine muzika, ypac pasijas. Absoliuciai neziuriu televizoriausdezesprakeiktos, nemegstu mIRC ir pan. bei kompiuteriniu zaidimu.
Skaitau daug knygu, tarp ju tikrai nemazai fantastikos.
Nekenciu mokyklos ir to, kad pries savo nora esu idealistas is prigimties.

Va taip.

_________________
Father/ Into your hands/I/commend my spirit,
Father, into your hands,

Why have you forsaken me,
In your eyes forsaken me,
In your thoughts forsaken me,
In your heart forsaken, me oh...


Last edited by Profanas on 2004-05-07 19:44, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-24 16:44 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
Man 16 metu, 8 menesiai, 27 dienos ir bala zino kiek valandu... Egzistuoju Telsiuose. Su RPG gyvai "susipazinau" ne taip jau ir senai - ~1.5 metu. Siuo metu zaidziam GURPS (kaip ir... beveik... jei kas norit jungtis - always welcome). Megstu kompiuterius, cRPG, sci-fi knygas (kazkaip fantasy netraukia) bei filmus, kazikotais traukia cyberpunk'as. Muzika klausau gera (skaityti - "man patinkancia") ir jokios kitokios. Tai butu Rage Against The Machine, Slayer, Anthrax, Annihilator, Megadeth, Therion, Testament, Aesma Daeva, Amaran, Angis, Tool, Insane Clown Posse... nevardinsi gi visu. Megstamiausias "zanras", ko gero, speed/trash metal. Piesiu, rasau, bet niekam savo kurybos nerodau. Baisu but nuvertintam, o dar baisiau teisetai but ivertintam blogai. Nick'o istorija ilga, nuobodi, todel jos ir nepasakosiu...

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-28 18:37 
Offline

Joined: 2004-03-02 15:52
Posts: 21
Location: Utena
Sveiki. Paskaiciau, ir persigandau- koks as senas!. Man 37. Kai turiu laiko, paskaitau kokia fant. knygele, cia palandzioju laiks nuo laiko, randu ka nors naujesnio, adresiuku ir pan.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-28 18:42 
Offline

Joined: 2003-06-14 13:27
Posts: 640
Location: Birstonas
niaks kazhkaip tada ne tox parinktas..


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-29 8:56 
Offline

Joined: 2004-03-02 15:52
Posts: 21
Location: Utena
Nikas? Ne amziu gludumas atspindi, siaip- grazus ir beveik lyginis skaicius :)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 13 4 5 6 731 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited