Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 21:01

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 123 24 25 26 2731 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-01 14:40 
Offline

Joined: 2006-11-10 19:12
Posts: 69
Nu ka. Reikia ir man prisistatyt.
Esu Simas. Uz dvieju savaiciu stuktels 16. Megstu fantasy, kartas nuo karto paziuriu koki anime. Zaidziu anime, neseniai pradejau dometis GURPS. Labai megstu fantasy knygas, pats rasau kelis kurinius.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-02 12:16 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Quote:
Zaidziu anime
Em... o kaip žaidžiama anime?..

(Suprantu, kad galima išplėsti akis, bet kaip taip taip ilgai iškaboti ore?)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-02 14:06 
Offline
Raudonoji kolegija
User avatar

Joined: 2003-01-09 23:27
Posts: 1336
Location: Vilnius
Pašalinta Fleimerio žinutė. Jam (ir kitiems) norėčiau priminti, jog ši tema skirti prisistatyti naujiems forumo lankytojams, o ne juos pašiepti.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-04-15 23:22 
Offline

Joined: 2006-12-30 21:24
Posts: 339
Location: wien
Jei jau tiek pasisake pasisakysiu ir as.

Dontcare ( nerupi ) tai va taip yra isties. Daznai kliunu ir daznai kartoju ir darau kol pavyksta... Esu issigrudes i austrija ir del to lb gaila kad negaliu aktyvauti larpuose nors tai noreciau... Megstu rpg nors nesu toks senas kaip daugelis cia esanciu... Kai jau susidomejau fantasy tai jau susidomejau ilgam... Baisiai megstu kovines scenas ir heroiskas kovas... taigi galima sakyt kad esu istroskes kraujo... daznai nusisneku ir galima sakyt kad nusisneku ir dabar nors ir labai stengiuos apsibudinti tvarkingai. Vo pries kazkury laika prameginau meistrauti FRPG nu ir ka sukureu ERMADOSA ir kazin kas gavos bet norejau gereu ir sukureu "vakaru kelius" aj net nezinau galvokit ka norit... nori bendraug rasykit PM mielai atrasysiu... :roll: tai as jau toks :)

_________________
Twilight is highschool musical with vampires.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-13 11:45 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-18 13:38
Posts: 277
Mano vardas Dominykas greit stuktels 17 metu. Jau gana seniai skaitau fantastine literatura ,veliau zaist rpg pradejau kompiuterine tiksliai sakant. Veliausiai susidomejau anime.Klise vos ne 8) :D . Gyvenu tokiam pasaulio uzkampy Radviliski kur fantasto su helogeniniu zibintu nerasi. :( .Tai nuobodu truputi.Megstu labiau fantasy. Siuolaikine fantastika sargybu serija.Isvaizda aukstas metus nesikirpes ,su akiniais vidutinio sudejimo brunetas. Noreciau daugiau su fantastais bendraut per skype geriausiai.
lapinas54


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-06-17 22:37 
Offline

Joined: 2007-06-13 0:24
Posts: 37
Location: Kaunas
ūū tema prisistatymui, tai kaip tik man!
Sveiki, aš mergaitė kaip mergaitė :) mėgstu fantastines knygas nuo vaikystės ir filmus pažiūriu, jei ne per baisūs :) tai tiek pradžiai :roll:
Edited: pamiršau pasisakyt kad L2 lošiu :lol:

_________________
Stargate nėra dokumentinis serialas?! (c) Laiqua


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-08 19:23 
Offline

Joined: 2007-05-10 19:17
Posts: 14
Location: City Of Delusion(Vilnius)
ir aš ir aš:esu MūSė man 14(meluoju,man dar nėr bet greit bus ;D) esu viilnietė.fantastika susidomėjau neseniai,tik va norėčiau kokį RPG pažaist kada.tik nežinau kokį. :/ man su kompiuterinėm technologijom gan prastai tad nežinau.kartais pažiūriu anime,ypač fantastinius.literatūra irgi domiuosi.
o šiaip mėgstu muzikos paklausyt ir paskaityt. ;D o jei kas žinot kokį gerą žaidimą RPG(nesunkų ;D) arba kokį serialą tai numeskit linką. :roll: :roll: :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-08 22:09 
Offline
User avatar

Joined: 2006-01-11 1:24
Posts: 39
Location: Kaunas
Na as taip apsiziurejau, kad nesu prisistates, tai kazkaip nepatogu pries tuos kas prisistatineja.
Tai vat, esu bachuriuks is kauno, arteju 24 metu ribos link. Fantastika nesidomejau iki paauglystes, po to draugai itempe mano koja i si liuna. Tai dabar siek tiek ir braidau po fantazijos pasaulius. Susidures su fantazijos ivairiomis sritimis, prasidejo nuo zaidimu gilioje vaikysteje, po to knygu skaitymas paauglysteje, na o po to ir viskas po truputuka, stalo rpg, kortos siek tiek, anime kruva ir t.t.
Pagal pomegius negaleciau teigti, kad man patinka tik tas ar tas, bet savo reitingavimu sasiuvinyje matau kad siek tiek vyrauja fantasie. Nors sf taip pat gana daug.

Tai tiek galiu pasakyti apie save :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-09 13:18 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-02 20:01
Posts: 7
Location: Klaipėda
O. Sakyčiau gera tema. (:
Ką gi. Aš - Vilius, man 17 metų, esu iš Klaipėdos. Fantastika man visada patiko, bet rimtai domėtis pradėjau visai neseniai. Labai mėgstu fantastinę literatūrą, ypač sci-fi, nors fantasy jokiu būdu neatsisakau. Aišku, patinka kompiuteriniai žaidimai. Ir gana įvairių žanrų: ne tik rpg. Apie stalo žaidimus išvis mažai girdėjęs.
Mėgstu astronomiją, bet nekenčiu fizikos :lol:
Mėgstu skaityt detektyvus, žiūrėt filmus, tokius kaip Star Wars arba Žiedų Valdovas (: Mėgstu rock'ą ir metalą.
Ir šiaip, apsidžiaugiau kai radau šitą forumą. Nes aplink save nematau žmogaus kuris domėtųsi fantastine literatūra, ką jau kalbėt apie tikrą fantastą.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2007-07-09 13:23 
Offline

Joined: 2005-08-29 10:45
Posts: 552
Location: kaunas
o... kas yra tikrair netikra fantastika? :?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 123 24 25 26 2731 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited