Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 19:06

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 531 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2004-01-31 23:30 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-31 22:53
Posts: 425
Location: Wilno
Ok rashysiu trumpai.Ash zhalias kaip obuolys.Man 17 metu gyvenu Vilniuje.Rpg stalo formoje susidomejau priesh kokius 8 menesius. Mane jis itrauke kaip mesmale.Tos neribuotos galymybes veiklai... Ok gana prisiminimu.Shiuo metu neturiu galymybiu zhaist stalo rpg.Kodel? Paprasciausiai neturiu su KUO!!! Taigi viskas kas man lieka tai MTG. Aisku dar lieka fantikos knygos. Esu didelis fantasy megejas. Ypac Terrio Pratcheto romanu. Na tai aciu visiems kas netingejo skaityti mano teplioniu.P.S. duomiosi ir anime ypac fantastiniu.

_________________
I will not follow you home and butcher you and your family for creds.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-03 14:52 
Offline
User avatar

Joined: 2003-06-26 12:59
Posts: 35
Location: Ifernal Layers of Abysal
WalkinG a.k.a. WalkinG arba GoldenGod
Viskas prasidejo jog mane itrauke i Tabble-top war gaminga. Paskui seke PRG, LARPG treniruotes ir pan. O siaip dabar geiminu Warhammery, D&D 3.5. Na o jei norit daugiau suzinot, tai jau ne forume o asmeniskai...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-12 0:32 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Esu daugiau žinomas Nomad nick'u. Kaunietis. Anksčiau buvau didelis fantastikos gerbėjas, tačiau dabar jau beveik nesidomiu - todėl ir į forumą retai beužsuku. Išliko tik pomėgis RPG (niekad nežaidžiu, tik meistrauju GURPS, MAGE ir VAMPIRE sistemas) bei Magic: The Gathering kortoms, kurioms skiriu bent valandą kas diena. RPG meistrauju jau apie 9 metus, M:tG žaidžiu gal kokius 6 metus.

_________________
We never tire of looking at each other
Only the mountain and I


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-29 23:58 
Offline
User avatar

Joined: 2003-05-29 17:32
Posts: 44
Location: Nowhere
nors uzsiregistravau 2003 05 29 bet prisistatau dabr, gal todel kad buvau read only..bet kaip kazkas pasake geriau veliau nei nikada... taigi esu paladin(as) o siaip tai visi vadina vaidu :) kazkodel, gal kad vardas toks :) man 20m studijuoju kaune.. rpg.. domiuisi jau senokai.. bet pazaisti mazai progu pasitaikydavo.. o siaip fantastika irgi megstu.. kartais pats ka pakuriu kai ikvepimas atiena tik niekad to neuzrasau ar kitaip neyamzinu nes kai bandau rasyt.. dingsta ir ikvepimas.. nu dar esu gal per didelis tinginys :).. o del skaitymu paskaitau kartais ka nors... tai tiek ir dabar busiu daugiau read only.. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-01 12:07 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-11 15:06
Posts: 209
Location: Kaunas
Nu aš tai jau prisistačiau, bet kažkodėl najiezdų net ant savęs rašyti negalima, todėl dabar teks meluoti. Mano vardas - (censored). Jau mačiau 19 pavasarių, kiek čia būtų žiemom tingiu skaičiuoti. Studentauju (ne studijuoju, yra skirtumas). Pagal dokumentaciją priklausau Valhalai. Skaitau viską kas turi raides, kalba ar stilius nesvarbu, jei per dieną nieko neperskaitau lomkės prasideda.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-01 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 2003-11-27 17:29
Posts: 25
Location: Vilnius/Kaunas
Labas, man 27m, Vilnius-Kaunas. Cia dalyvauju neaktyviai :), net nezinau kas tas RPG, gal galit paaiskint ar as jau per senas?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-02 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Nors forume uzsiregistraves jau senai taciau prisistatysiu dabar. Vadina mane Vilium aka WhiteDragon ar nosferatu(naudoju tada kai whitedragon neina priregistrint) pirma kart apie rpg suzhinojau is tokio seno zurnalo megagame ten straipsniukas buvo cia gal pries 6 metus. Zaidziu neperseniausiai normaliai pries 3 metus. Taipogi jau metus gaminu MTG.
Kai ner kas veikt skaitau, piesiu manga (anime) ar sukeverzoju kokia istorija. Vieshai savo gabumu nedemonstruoju.

PS man 18 metu

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-02 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Esu euphorbium iš vilniaus kartais vadinuosi mrpl (cia ne trumpinys)
o kartais euphorbiummrpl (ir visai cia nesunku ištarti - as niekada nesuklystu). Dažniausiai rengiuosi raudonai, nekenciu polietileninių maishelių, 19-to troleibuso ir t.t
man 14 m

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-03 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-03 22:47
Posts: 6
Location: Prienai
Gerai, kad radau tokią temą, kur galiu prisistatyti - jausiuosi šiek tiek savesnė. :roll: Aš Sandra iš nedidelio miestuko tarp Alytaus ir Kauno. Man 15. Atėjau čia praplėsti akiratį, pasidalinti mintimis, šiek tiek apsišviesti ir galbūt ištaisyti savo mąstymą kai kuriais atžvilgiais. Kartais mėgstu ilgam dingti iš akiračio.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-05 1:05 
Offline
User avatar

Joined: 2004-03-04 23:48
Posts: 25
Location: KAUNAS
Nick Aras , name Arunas, KTU studentas, kazkada labai domejaus sci-fi, Zenito serija rulez, daba kartais eridano kokia knyga perskaitau, fantazy irgi neatsisakau, biski geiminu rpg/rts, o dar megstu anime.

_________________
Mess with the best, die like the rest!:)


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 303 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 531 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited