Forumas.Fantastika.lt
http://forumas.fantastika.lt/

Susipažinkime - naujokai wellcome
http://forumas.fantastika.lt/viewtopic.php?f=8&t=708
Page 1 of 31

Author:  shizzar [ 2004-01-15 23:56 ]
Post subject:  Susipažinkime - naujokai wellcome

Sveiki atvykę į Fantastika.lt forumą. Ši tema skirta prisistatimams ir "kvailiems" klausimams - niekas iš jūsų neišsityčios, ir visai rimtai atsakys, net jei tas klausimas užduotas 10 kartų prieš tai.

Aš - Šizaras, aka Andre, šitam forume aršiausias postų karpytojas ir iniciatorius visokių ten projektukų. Dažniausiai turiu informacijos apie viską, kas susiję su fantastų judėjimu, jei nedrįstat klausti abstrakčiai, klauskit manęs asmeniniu pranešimu.
Labai nemėgstu užgaulių postų, kurie neadresuoti man - mane galit kritikuoti kiek tinkami, bet vienas ant kito - nevažiuokit, bo ateis pikta karvė su kvailais akiniais ir viską ištrins.

Visus šito forumo iškilius asmenybininkus skatinu prisistatyti - tai liečia ne tik red. kolegiją, bet ir aktyvesnius dalyvius.

Na ir kiekvienas naujai atvykęs kviečiamas prisistatyti ir pasakyti, ko gi jis čia ieško.

Author:  ghoul [ 2004-01-16 0:10 ]
Post subject: 

Na, kaip pats ishkiliausias asmenybininkas prisistatau - ghoul, labai negeras dede, trykshtantis sarkazmu ir karts nuo karto isiveliantis i ilgas diskusijas vienu vieninteliu tikslu - pademonstruoti, kokie visi aplinkui durni ir koks ash protingas.
Ka apie mane mano kiti forumo dalyviai, galite suzhinoti ish mano signaturos (ir taip, ash tuo didzhiuojuosi) ;)

Author:  Gambler [ 2004-01-16 1:17 ]
Post subject: 

Nu ir ash prisistatysiu ;) Gambler aka Valiaka, nenurimstantis rpg entuziastas, vis ieshkantis nauju rpg sistemu ;) Esu Cyberpunk'o gerbejas ir myletojas. Mielai atsakineju i "kvailus klausimus" sklindanchius ish naujoku.
kaip ir kiti red.kolegijos nariai trinu beprasmius postus ir shiaip uzhsiimu sanitarine veikla forume, neskaitant meistravimo ir kitu reikalu susietu bendrai su rpg.

Author:  KazE [ 2004-01-16 4:33 ]
Post subject: 

:lol: KazE visai neishkilus ir net turbut naujokas forume. Labaj dazhnai nusishneku todel dazhniausiai reishkiuosi blevyzgose. Megstu naujokus nes tada pats jauchiuosi sensnis (tipo ne toks naujas :roll: ). Pagrindine misija laikyt foruma kiek imanoma aktyvesni. Sheip myliu RPG, LARPG, WarGames, Anime, Books and etc. Geresnio forumo nei shis nera :wink:

Author:  smeli [ 2004-01-16 10:17 ]
Post subject: 

O as forumo ir ne tik forumo blogiukas.
Bet blogas bunu tik tada kaip aplinkui visi saldus kaip sokoladiniai zuikiai.
Dar blogas bunu kai visiems reikia tylos, o as lyg tycia triuksma keliu ir visokias provokacijas kalbu kad isjudinti ka nors dar.
Dar blogas bunu.... ai visu atveju neisvardinsi

Megstu fiestas. Kas zaidzia RPG per fiestas ir tik per fiestas, tas supras, o kiti sotus alkanu neatjaucia.
Nemegstu atskalunu, nes pats toks buvau jaunysteje. Padedu jiems tapti neatskalunais, bet anie pagalba dazniausiai traktuoja kaip kisimasi i ju asmenini pasauliuksti. O padedu ne todel kad esu blogas, o todel kad kai as buvau atskalunas - man niekas nepadejo, va taip :) Anyway liudna tarp atskalunu man :)

Megstu larpus, tai tos pacios fiestos, tik brangiau kainuoja. Uztat gryname ore, miske vyksta. Ten atskalunai paprastai vengia eiti.

Megstu alaus isgerti.... ir mergas megstu, tik jos manes nemegsta nes esu ORKAS!!!

Author:  Adis [ 2004-01-17 17:12 ]
Post subject: 

Adis. Apzeles(jau pusmeti nesiskutes ir 9 metus nesikirpes) alaus ir sunkiojo rokenrolo fanas, be viso kito, megstantis ir fantastika/RPG. Taip pat labai megstantis meskas, pvz. Bear Beer.

I mano nuomonei priestaraujancius postus ziuriu atlaidziai, nes kazkur giliai pilve zinau, kad jie visi vis viena neteisus.

Jei nebuciau toks tinginys, gal ir aktyviau dalyvauciau LT fendome, bet deja, esu tinginys. Anyway, gal jums kada nors nusisypsos laime ir sutiksite mane kur nors. Ta proga galetumete ir pastatyt alaus. Aciu.

Author:  Radwilla [ 2004-01-17 18:10 ]
Post subject: 

Kaip ir meshka :) megstu meshkishkaji aluti- ypac juodaji....
Myliu skaityti- ypac senaja fantastika- ale strugackiai, bredberis, velsas...
Taipogi dievinu trumpaji zanra- apsakymai, apysakos..
Visad dziaugiuosi nuspirkes koki periodini fantastikai skirta leidini...
Na ir karunkamscius renku nuo alucio...
O shiaip - gal Radwilla Rudasis- bo barzdike tik tokios spalvos auga... :lol:

Author:  Toxis [ 2004-01-20 18:15 ]
Post subject: 

Na jeigu jau tox masinis prisipazhinimas prasidejo tai kaip ten bebutu:
/me atsistoja nuo kedes, nuzhvelgia visus likimo prietelius, atsikrenkshchia ir mikchiodamas pradeda:
Esu Toxis... kadangi studentauju (aktyviai.. tobish.. nesimokau o ... na, visa kita atlieku:) ), tai atsilankau chia neperdazhniausiai (dargi dazhnai tingiu=) ...hm... skaitau daug (shiuo metu konspektus, bo penktadieni egzas:( ) labiausiai megstu turbut fantasy, bet visos kitos fantastikos/nefantastikos nesikratau... esu idiotas ir tuo didzhiuojuosi! (taip papraschiau gyvent=) ... be to nerealiai uzhkniso mokytis, todel manau reik shlaiuzht kur alaus... nieko nebus... a, kas be ko esu naujokas todel kaipir savo nuomone reishkiu kulkei (arba taip bandau save apgaut ir pateisint savo tingejima...=)kaip ten bebutu, einu paskaitynesiu postus ir ejsiu alaus (kurio buvimas be abejo yra vienintelis yrodymas, kad didysis kurejas (ar ateiviai jei vadovausimes panspermijos teorija=) mus myli=)
/me atsiseda ir bailiom chameko akim nuzhvelges aplinkinius nutyla (priesh tai visu atsiprashes uzhu grmatines klaidas, kuriu tingi ieshkoti=)

Author:  XBOCTiK [ 2004-01-21 16:33 ]
Post subject: 

Nikas: XBOCTiK (Baghira)
Charakteris: bjaurus
Gamer/GM: Gamer iš principo
Preferred systems: GURPS, AD&D
Varvinu seilę į: Pendragon, LARPG
Klubas: jokiam nepriklausau, ir tuom didžiuojuos
Kur mane rasti: fiestoje, cone ir panašiuose daugiau ar mažiau nemokamuose renginiuose
O kodėl manęs taip mažai matosi forume: o todėl kad aš "read only" :P

Na o visokias paskalas, kurios apie mane vaikšto, jūs ir taip esate girdėję.

Author:  Exuss [ 2004-01-21 19:14 ]
Post subject: 

Hehe :lol:

Taigi, aš Exuss aka Žvilgantis Kailis.

Dievinu fentezi (t.y. kultūristus, kaipo Konanas (A.Schwarzeneggeris)), dievinu sci-fi (t.y. kiborgus, kaipo Terminatorius (A.Schwarzeneggeris), bei lietų (t.y. Blade Runner (ne A.Schwarzeneggeris); ir dar kirmėles (kaipo Arrakis)).
IMHO, tobulas filmas turėtų susidėti iš tokių elementų: Po Blade Runner'išką miestą maurodami ir griaudami dangoraižius šmirinėja Dune'iški wormsai kuriuos likviduoja pusnuogis raumeningas kiborgas.

Anksčiau skaičiau viską, dabar renkuosi pagal rašytojus, labiausiai patinka fantastika kine ir komiksuose (turiu lakią vizualią vaizduotę, man daug lengviau nupiešti išsigandusį žmogų, nei rašyti kaip ten kyla pulsas, kaip prakaitos liaukas išskiria skysčius pro odos poras, kaip ima dažnėti kvėpavimas, kaip plaukų svogūnėliai kelia plaukus ir pan.).

Čia nieko neieškau (nes Jūs neturite tai, ko man reikia). Esu čia, nes tiesiog aš be sci-fi jau seniai nebegaliu gyventi.

Page 1 of 31 All times are UTC+04:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/