Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 21:18

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »
Author Message
 Post subject: Re: Game bajeriai
PostPosted: 2004-02-27 11:48 
savijauta ganetinai specifine buvo...


Top
   
 Post subject: Re: Game bajeriai
PostPosted: 2004-02-27 11:50 
;)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 2004-02-26 14:30
Posts: 1236
Location: Kaunas
Del tos "specifines savijautos", tai karta ir teko stebet savotishka reishkini :roll:
Karta man teko geimint su naujoku grupele. Ash jau keleta metu geiminau, o ten shiap - megejishka publikele ir grajus tik susipazhinimui su RPG. Vienzho - turistinis zhygis i RPG neofitams :lol: o ash tik nelemto atsitiktinumo deka toj senu draugu bet ne gameriu company.
Man - nuobodu. GM ir zhino, kas as per velniaz esu, tai praktishkai neishleidzhia niekur ish tokio sumauto kaimelio, kuriam naujokeliai slampineja ir nieko dora neveikia :evil:
Nuobodu man, nors vilku kauk.
Paprastai ash geiminu kaip chaotic good, bet ish nuobodulio po truputi emiau patapti evil
:twisted:
Naujokeliai slampineja tarp triju pusheliu kaimo centre (naktis gi :lol: ) ir vienas kito neranda - vaje, kokia romantika ir kiek jiems laimes... Ash tuo metu isilauzhineju i kokia tai trobele ish kurios kokie tai gadai mani apsahaude.
GM daro viska, kad as tik neisilauzhchiau - ish principo net per stoga (praardzhiau) - patenku i vidu :?
GM sahipos - o ten tik moteryte kazhkokia su 7 mazhais vaikuchiais. "O kas shaude?" "Gal ir ji..."
Naujokeliai zhiuri i mane akutes ishpute, GM dantukus shiepia - o ka daba?
Nutariau pasiprikolint - nors zhiaurumas man nebudingas - oi anaiptol. Bet del prikolo ishpjoviau ta sheimynele. Zhiauriai ishpjoviau. Ir dar lavonelius ishslapchiau :x
Tiesa sakant, man jau nuo to viso negera dares - bet taip reikejo - ner chia ko GM maivytis :P
Daug mazh baigiu ta genocida, apsizhvalgau...
GM susikaupes tox. Naujokeliai sedi ishbale, panyte ten buvo - jos akyse asharos :o
Blin, galvoju, persudzhiau :idea:
Ir akurat - visa vakara jie su manim nesikalbejo ir atokiau laikes.
O po grajaus bichiukas fiziniais duomenim beveik lygus Shvarcui priejo ir eme mane itikinet, kad butu mane iveikes, jei ji game pulchiau (nu tai jau visai ne i tema buvo - mes tipo viena gi company) :lol:
Panytei sakiau: "joke chia buvo, game ir joke" O ta zhiuri i mane taip, kad atrodo tuoj nageliais man i akis kibs :shock:
Vienzho - pergasdinau naujokelius in real :lol:

_________________
To hold a pen is to be at war. --Voltaire


Last edited by Akela on 2004-02-28 10:02, edited 2 times in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-02-27 21:36 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
panasu kad persistengei :) net ydeja nebloga

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-10 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-10 15:28
Posts: 1084
Location: Kaunas
situacija daug maz tokia :)

guli brangus peilis ir laaabai brangus ziesas :) vienas zaidejas seip netaip atsispiria neima viso to :)

parcio narys su greed :) man nesvarbu tu paemei ar nepaemei, bet vistiek dalintis turesi :)

_________________
Nepatogu, tai kuomet kaimynų vaikai panašūs į tave.
Nėra jokio Velnio, Tai tik Dievas, kai pasigeria.
Fėja - moteris dailiomis krūtimis, riestu užpakaliuku, gražaus veido. Po sekso ji virsta dėže šalto alaus.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-12 1:36 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Ish pirmos fiestos atvejis:
zhaidzhiau pas Narfuina, no system detektyva toki, zhaidem trise atrodo ir dar du newbikai crpgashnikai. Njubikai ashkq atskiras prikolas, nes Narf'as pasake "imkit ka tik norit", o kai GM taip sako, vadinasi nieko neprireiks :). Visi kaip zhmones, pistoleta, automata koki, o tie apsistuff'ino - hitechiniai combat armorai, vamzdzhiai i visas puses kysho, kelnes gelezhis zhemyn tempia, taip jie visa zhaidima krumuose ir pratunojo, kad taikaus kaimelio negasdintu, nes drabuzhiu nepagalvojo pasimt :P
Nu, bet prikolas ne apie ta. Detektyvinam mes ramiai, megaujames zhaidimu(bent jau ash), newbikai krumuose zhaidimui netrukdo, karochia iejo zhaidimas i savo vezhes. ....... ir atejo toks momentas, kai agresyvus kaimietis pradejo voznikalinti, ir vietoj dalinimosi svarbia info eme artai smaugt, artai musht PCiuka. Tas gintis, ir ash pareishkiu "Ishsitraukiu granata-citrinuke". Mirsiu nepamirshiu, kokiais veidais visas stalas i mane pasizhiurejo. Dar atrodo perklause Narf'as :) Ir kaip transformavosi ishraishkos, kai pratesiau sakini "... ir duodu su ta granata kaimiechiui i dantis" :)))) Visa savaite po fiestos nuotaika pageredavo prisiminus ...

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-03-12 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 1:23
Posts: 995
Location: Vilnius
geras :)

seip negerai kai masteris dirbtinai gesina newbikus, kox tolkas tada is vis imt juos? "tipa tegu pasimoko ir taip toliau, pavepso" bah... nu gerai kad nors ne visi masteriai tokie

_________________
mazhas ir nuodingas


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-10 15:40 
Offline
User avatar

Joined: 2003-12-16 16:38
Posts: 297
Location: Telšiai
va cia toks ivykis is vakarykscio geimo. tikiuosi akmenim neuzmetysit ir nenukryziuosit :D ir isvis, kas nesupranta juodo humoro arba yra silpnu nervu skaityt nera ko.

Settinngas: demonu medziotojai (na ir siaip visiokios bjaurasties)
PC starting level: 50pt. (vakar buvo jau ~60)
Vieta: kazkur Meksikoje, demono "mansion" ( :D ) netoli vietiniu kapinaiciu (keletas km nuo artimiausio miestelio)

PC (2) iki dantu ginkluoti, sautuvais/pistoletais/shotgunais uztaisytais sidabrinem kulkom, po trumpos kovos su sargybiniais (1 PC paima nuo zemes akmeni, meta pro duris i namo vidu ir rikteli "Atsargiai, granata", tuo tarpu kitas spiria lauk duris ir saudo sargybinius (irgi 2)) nusileidzia i namo rusius. Ten praeje pro keleta kambariu uz vienu duru randa kambari pilna kompiuteriu ir 8 baltais chalatais vilkinciu zmoniu. PC1 (half-vampire (t.y. ikastas bet nepribaigtas) psichopatas, sadistas, bloodlust etc. etc.):
-Taigi, ponai, ka cia veikiame? -
-Eeeeee....nu vaaa..... eee...sita...dirbam...?-vos ne choru atsako zmones
-O jus zinot kam dirbat? -
-Ai... nu...cia....- mykia mokslininkai
Pasigirsta vincesterio driokstelejomas, vieno baltaskvernio smegenys papuosia kambario siena, PC1 nusikeikia:
-Sudas, va ir ismeciau per jus 90$ kaip i bala (t.y. sidabrinis slugas) - traukiasi peili - jus kalbekit, kalbekit...
Is mokslininku kas nesedejo prisedo
-Nu dirbam cia tokiam demonui, oi zinom, kad negerai darom, nu bet pinigai, pinigai... -
-Joooooooo... negerai darot.... va maciau ten zmoniu pilna narvuos, kalbejau su jais, sake jei ka isveda, tai tas jau negrizta. Ir va nuo cia pratesiat jus... -
-Em... na juos ten skrodzia, kazkokius eksperimentus daro. Ai, nu palik mus gyvus, negi gaila? -
-Aha, duokit priezasti ir islaisvinsiu jus-
-Sumoket galim! $1000, $2000 !!!-
PC1 sukineja galva i sonus
-Israsysim chekius $100000!!!-
-Jo, chekius, as ka, vakar gimes?! - kelia balsa PC1 - tiek to - nusiima sombrera, ji apvercia ir laikydamas kaip kokia lekste eina pro mokslininkus - nedeklaruota valiuta, papuosalai, brangenybes...?- surinkes is ju ka turejo sypteli ir sako - Zinot, paleisiu jei pralinskminsit.
Vienas is ju pradeda vaizduot bezdzione, kitas suni etc.
-Tai, kad neidomiai linksminat - nuliudusia veido israiska sako PC1 - Zinau! Tu ir tu - rodo i du mokslininkus - maunates kelnes ir "darot" vienas
kita.
-Eik sikt! - istaria vienas is ju. Pro jo galva praskrenda peilis. "Po galais, nepataikiau". Pasigirsta vincesterio suvis.
-Ech, dar 90$ kaip i bala... Tu ir tu, maunates kelnes ir "darot" vienas kita!
-Nu neeeee....
PC1 pasisuka i PC2:
-Tu atnesk ta automata is sargybinio... man soviniu gailia i situos saudyt...
Tai jus linksminsit mane ar ne?!
-Nu ne.... - choru atsako mokslininkai.
Gryzus PC2 su automatu jis pasaudo i mokslininkus kol lieka tik du
PC1:
-Tu ir tu, maunates kelnes ir "darot" vienas kita.
Baltasverniai drebedamis rengiasi.... vos jiems nusimovus kelnes pasigirsta du suviai....
-Nu $180 aisku, bet "gaidziu" as niekada nemegau.... - apsisuka ir eina lauk - o kita vertus juk islaisvinau juos kaip ir zadejau.... nuo gyvenimo nastos t.y.

p.s. jei perskaitet, patys kalit

_________________
eee....šitaaaa... skaitykit shizzar'o parašą...Taip ir galvojau, kad nesuskaitysit


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-10 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 2003-02-06 11:33
Posts: 199
Location: VNO
Izvraščenstvo...

_________________
And it feels good to be a wolf, doesn't it?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2004-04-14 18:16 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Ishlindo kazhkodel ish aminties uzhkaboriu:
Background - eina komanda zhvalgu, pasiustu juodojo legiono, ash zhaidzhiau uzh drow maga, visi kiti PC ir NPC zhmones. Prazhvalgem ka reikia, be nuostoliu, grizhtam, ir prisiminiau savo intolerance visiems ne-elfams. Ir ikvepimas plius pagavo intrigai ... visi arba pabego, t.y. dezertyravo, arba buvo pribaigti bandant dezertyruoti, arba buvo pribaigti uzh nebylius norus dezertyruoti ... liko ash dar vienas pc, ir dar vienas npc, kuri irgi dezertyravimo pevencijos sumetimais reikia mieganti pribaigt. Nepamenu kaip ten ishejo, bet isiropshte tas dezertyras i medi, dideli, ishsikerojusi ... pats zhemyn nelipa, nushauti neina - lapai, shakos, su magija irgi nieko nesugalvoju tinkamo, patas zhodzhiu. Ishbandeme viska kas i galva atejo, kelis brainstorm dareme dviese, galu gale sedim kaip katinai prie lashiniu ir laukiam kol pats nulips ... atejo rytas, reikia judeti toliau, geriechiai pavys. Tada pamastau, tinkamu spell'u ta medi ishmetu i virshu gal 50 metru su visu dezertyru, ir mastau toliau "O kodel ash to vakar vakare nepadariau????"

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 74 posts ]  Go to page « 14 5 6 7 8 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited