Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 1:18

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005-01-10 2:18 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
DarkElf wrote:
GM: na va, nors ir uzhtruke 27 sesijas, jus pagaliau pribaigete Gigantishkaji Chaoso Drakona. Jo lobyne jus randate 12 variniu monetu ir surudijusia shakute. Kuris pasiimsite shakute?
ar cia munchkinu auklejimo priemone? :rofl: :garbinti: :rofl:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-25 15:18 
Offline
Lokys
User avatar

Joined: 2003-05-16 0:12
Posts: 1260
Location: Vilnius
Cia nei SF, nei F, bet i sio portalo tematika tinka...

Senas skinas moko jauną:
- Sūneli, įsivaizduok - eini per miestą. Staiga sutinki keistai apsirengusį žmogų, su ilgais plaukais, šypsena ir gitara už nugaros... Žinok, tai - hipis: muštis nemėgsta ir nemoka. Tokius reikia žiauriai lupt.
- O dabar įsivaizduok - eini per miestą, iš priekio eina purvinas, su plaukais, dažytais ryškiom spalvom, styrančiais i visas puses - tai pankas. Muštis mėgsta, bet nemoka, galima pasilinksmint.
- O dabar dar atvejis - eini tu per miestą, ir staiga iš krūmų išlenda plaukuotas žmogus su kožūcha ir alaus buteliu rankoj. Žinok, sūneli, tai - metalistas: muštis nemėgsta, bet moka. Galima bandyt muštis, bet geriau neprasidėk.
- Ir pagaliau - eini per mišką, iš krūmų išlenda plaukuotas, keistai apsirengęs, su šypsena, gitara už nugaros ir pagalys rankose. Tai - LARPeris, ir neduok dieve tu sumaišysi jį su hipiu...

_________________
Why do you necessarily have to be wrong just because a few million people think you are? ©Frank Zappa
kur labai open-minded, tiesiog nesugeba pasakyti, jog šūdas ir yra šūdas ©revenant


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-25 17:08 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
DarkElf wrote:
GM: na va, nors ir uzhtruke 27 sesijas, jus pagaliau pribaigete Gigantishkaji Chaoso Drakona.
Kaip pasake vienas asmuo "Bet uztat kiek exp jie turejo gauti.... :9~~~"

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-25 23:46 
Offline
User avatar

Joined: 2003-10-15 18:15
Posts: 443
Location: vilnius
Adis wrote:
Senas skinas moko jauną:
- Sūneli, įsivaizduok - eini per miestą. Staiga sutinki keistai apsirengusį žmogų, su ilgais plaukais, šypsena ir gitara už nugaros... Žinok, tai - hipis: muštis nemėgsta ir nemoka. Tokius reikia žiauriai lupt.
- O dabar įsivaizduok - eini per miestą, iš priekio eina purvinas, su plaukais, dažytais ryškiom spalvom, styrančiais i visas puses - tai pankas. Muštis mėgsta, bet nemoka, galima pasilinksmint.
- O dabar dar atvejis - eini tu per miestą, ir staiga iš krūmų išlenda plaukuotas žmogus su kožūcha ir alaus buteliu rankoj. Žinok, sūneli, tai - metalistas: muštis nemėgsta, bet moka. Galima bandyt muštis, bet geriau neprasidėk.
- Ir pagaliau - eini per mišką, iš krūmų išlenda plaukuotas, keistai apsirengęs, su šypsena, gitara už nugaros ir pagalys rankose. Tai - LARPeris, ir neduok dieve tu sumaišysi jį su hipiu...
:rofl: :rofl: :lol: ce tai nerealus! :D

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-03-28 20:21 
Offline
User avatar

Joined: 2004-12-19 12:57
Posts: 7
Adzio, tikrai buvo nerealus. :rofl: :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-12 21:17 
Offline
User avatar

Joined: 2004-11-25 23:46
Posts: 188
Iš "Panelės" archyvų:
kl.:
..man 13 metų ir aš-fantastas..ar aš normalus?
ats.:
yra visokių žmonių bei pomėgių,nesijaudink,su laiku tai gali praeiti..o jei nepraeina,būtinai kreipkis į gydytojus..
kl.:
man jau 18 ir aš šeši metai,kaip fantastas esu,bet vis dar nesu LARPeris :(gal man kasnors netvarkoj?
ats.:
nesijaudink,ne visi fantastai yra larperiai,tai normalu,vieniems patinka knygutės,kitiem žaisliukai,tereikia pasirinkti...
kl.:
aš niekaip negaliu pakelti savo kardo,nu nestovi ir taškas..ką man daryti?
ats.:

svarbiausia pasitikėti savimi ir nepanikuoti.. viskas ateis su laiku,gali išmėginti treniruoklius,arba pradėti nuo lengvesnių,tarkime medinių kardų,juk jei turi TIKRĄ GINKLĄ ir negali jo pakelti,reiškias tau dar per anksti su juo žaisti..žinok,jog viskas turi pasekmes,neprisišvaistyk į kairę ir dešinę nes bus per vėlu...
kl.:
mano draugai mane pravardžiuoja fantastu,nes aš nešioju ilgus plaukus,bei grandininius marškinius. Ką man daryti? Gal nusiskusti galvą plikai kaip visi??bet jeigu aš užsidėsiu treningus,ir vietoje mano kalavijo paimsiu į rankas beisbolo bitą,tai tikriausiai nusižudysiu...

ats.:
nusižudymas-blogiausia išeitis..prisimink,juk atžaidžiant kokį personažą žaidynėse tu nesistengi nusižudyti,bet nepasiduodi iki paskutiniosios. Būk tvirtas ir čia,nekreipk dėmesio į draugų užgauliojimus,jie paprasčiausiai tau pavydi. Be to visuomet gali nešioti savo apsiaustą-prieš LARPerius bei fantastus atrodysi savas,nes būsi su apsiaustu bei gobtuvu-mįslinga asmenybė bei paslaptingasis personažas,o po apsiaustu gali nešioti treningus bei skustą galvą...
kl.:
prieš penkias dienas su draugu išbandem TAI. tai buvo mano pirmas kartas....Aš bandžiau jam smogti savo paminkštintu kardu iš apačios,o tada jis tą patį panade padaryti man,būdamas viršuje,tačiau aš beveik nieko nepajutau. Ir kas svarbiausia,man nebėga kraujas pabandem dar kartą,tik smarkiau,ir visvien nebega. Bandėm tai beveik kasdien iki šio ryto,bet kraujas nepasirodė..nebežinau ką ir daryti,jis labai sutrikęs ir matyt galvoja,kad man jau ne pirmas kartas..o nuo smūgių man jau net galva svaigsta...ir tada aš pamaniau...kelias dienas nebėga kraujas,svaigsta galva,tai......... ar aš nėščias????mane mama užmuštų...

ats.:
skubiai kreipkis į gydytojus...
kl.:
kažkur skaičiau,jog 90 % SW fanų nė karto nėra patyre sexo..ar ir man tas pats gręsia???

ats.:
nesijaudink,fantastai kartais,liaudiškai tariant, krušasi kaip triušiai ir prigimdo daug vaikučių,kurie vėliau tampa tokiais pat sveikais fantastais..svarbiausia-nepradėti per anksti!
kl.:
mano žaidybinis kalavijas kažkoks kreivas...ar tai normalu?

ats.:
tai visiškai normalu..sunku dažnai kaunantis išlaikyti tavo kardą lygų,natūralu,jog jis kiek susilanksto..gali tiesiog rankiniu būdu pamėginti šiek tiek atlenkti,bet atsargiai-nesulaužyk!
kl.:
mano draugai gyrėsi,jog gali skaityti ir skaityti visą naktį fantastines knygas. O aš tuo tarpu užmiegu jau po pirmojo skyriaus...gal man gerti kokius vaistus?

ats.:
nereikia jokių vaistų,tiesiog išsimiegok gerai ir skaityk dažniau..daryk pertraukas tarp pastraipų ir viskas susitvarkys...o kad draugai giriasi,tai čia normalu...
kl.:
vakar išbandžiau RPG..man patiko,bet draugai sako,kad pernelyg įsijaučiau,nes vos vieno neužsmaugiau iš pasitenkinimo(na toks buvo vaidmuo..). Dabar kotai Labai bijau išbandyti LARPą...gal galit ką patarti,kaip save suvaldyti..nes aš esu šiaip ramus,bet kai pasineriu į TĄ pasaulį tai tampu žvėrimi..

ats.:
pasistenk save valdyti,nes kitaip tam tikra LARPerių grupė žaliom aprangom gali surakinti tave antrankiais,o tai patikėk-labai rimti žaidimai..nesileisk išprovokuojams..jei nepadės-kreipkis į gydytojus...
kl.:
šiandien prieš veidrodį apžiūrinėjau savo šalmą...labai susidomėjau koks jo gylis,todėl įkišau ranką..labai nusivyliau,nes ranka sulindo tik iki riešo...gal man reikia kaip nors pakoreguoti tą šalmą?

ats.:
neskubėk! pakoreguoti visada spėsi...Ar tikrai esi nepatenkintas savo šalmu?O gal tik veidrodis taip sako..ką mano tavo draugai LARPeriai?Ar tau jis tinka,patinka?esmė ne gylyje,o tai,ką suteikia tavo šalmas...
kl.:
rytoj važiuoju pas draugą į žaidynes..manau,man bus PIRMAS kartas..labai to bijau,o jei nepavyks su kardu,o jeigu labai skaudės???kaip atsikratyti baimės jausmo?

ats.:
ar esi tikras,jog nori važiuoti?ar pasitiki draugu bei jo kardu? ar pastiki savo kardu?ar jis turi apsauginį paminkštinimą?atsakęs į šiuos klausimus sau,galėsi nuspręsti,kada turi įvykti tavo pirmas kartas..svarbiausia - šaltas protas,bei atsipalaidavimas..tačiau pernelyg neatsipalaiduok,būk budrus,kad akies neišdurtų!
kl.:
man 15 ir aš jau viską išbandžiau...LARPas man darosi nuobodus..gal galit man ką pasiūlyt naujo?

ats.:
išmėgink rytietišką (pavyzdžiui japonišką) techniką..nustebsi sužinojęs,kiek dar yra įvairiausių būdų..
kl.:
visi mano klasės draugai jau skaitė fantastines knygas ir susirado tas,kurios jiem labiausiai patinka,o aš niekaip negaliu rasti TOS vienintelės..ar aš visiškai beviltiškas?

ats.:
tu ne beveiltiškas,tiesiog dar neatėjo tam laikas..pamatysi,kai surasi savo Žiedų Valdovą,tai neberupės niekas kitas pasaulyje,tik reikia būt kantriam...


ir taip toliau...


Last edited by alatar on 2005-05-12 23:43, edited 1 time in total.

Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-12 22:57 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Adzio - nerealus.
Taciau Alataro - vos nemiriau is juoko.... Reiketu tai paskaityti visiems neseniai susidomejusiems fantastika ir LARP'u.

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-17 15:39 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-12 5:34
Posts: 366
Location: Klaipeda
Gal ne visai i tema, bet:

Когда мы начали ходить на практику в больницу, только-только проклюнулись истории о загробном мире, полете душ через туннель, и появились первые чумаки...
Разумеется, мы, как студенты, пользовались возможностью задавать пациентам самые различные вопросы. Один раз мы узнали, что в послеоперационной палате лежит мужик, который перенес клиническую смерть во время операции. Прибежали, представились, немного поболтали, спросили, не очень ли он утомлен. Стали задавать дурацкие вопросы, а как подступиться к интересующему нас предмету - не знаем. Мужик мяться не стал, посмотрел на нас, спросил имена, сказал, что сам все расскажет:
"Ну привезли меня сюда, врач осмотрел..." нам не терпится узнать про главное, но сидим тихонечко, не перебиваем, а он рассказывает все подробненько, какие анализы, какой диагноз, как его мыли-брили перед операцией...
"Ну, а во время операции ничего такого??"
"Обожди... Привезли меня, этот в очках и маске говорит считай..."
В палате уже темно стало, нам неуютно, страшно немного, а он продолжает:
"Потом не помню... Темнота, туннель какой-то, женщина... Высокая, красивая, волосы распущены, говорит громко: Жить ты будешь долго и счастливо, но придут к тебе на третий день два студента, Филипп и Петя..." Мы притихли, совсем охренев, а он, выдержав паузу, страшным голосом продолжает: "Гони их нахуй учиться: у них семинар на следующий день, а они себе башку дурью забивают..."

_________________
Geriau pasiklausyk savo proto balso. Girdi? Ar girdi, kokias nesamones jis shneka?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-25 23:31 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
siekianciam blogiecio karjeros... :)
http://www.proft.org/tips/evil.html


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2005-05-26 9:55 
Offline
User avatar

Joined: 2003-04-28 22:58
Posts: 653
Location: Discordia
Jauja wrote:
siekianciam blogiecio karjeros... :)
Cia tas pats tik placiau :) http://www.eviloverlord.com/lists/overlord.html

_________________
It is by will alone I set my mind in motion...


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 68 posts ]  Go to page « 1 2 3 4 57 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited