Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-29 3:13

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 0:03 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
revenant wrote:
Kurią žaidimo versiją (1.xx) ir kuriuo sudėtingumo lygiu žaidi? Klausiu, nes priklausomai nuo šių faktorių žaidimo sudėtingumas labai keitėsi. Kiek žinau, versija 1.00 buvo gerokai sudėtingesnė nei vėlesnės
Failo versija 1.0.9353.0, tai spėju, kad čia 1.0, sudėtingumas Normal.

Beje, youtube teko matyti žaidimo įrašą, kur trumpam šmėstelėjo veikėjo lentelė (24 lygis), ir bendra jo statistikų suma siekė apie 240. Ko aš dar nežinau? Pradinių statistikų suma turbūt apie 60, kažkur apie 15 gali prisidėti Fade, ir 3x23 = 69 taškai kylant lygiais. Ar žaidžiant sunkesniu lygiu gauni daugiau atributų taškų (ten buvo žaidžiama Nightmare)?

Ir ar kas nors sugebėjo Gaxkang'ą užlenkti? Aš kelis kartus pabandžiau, bet viskas atrodė taip beviltiškai, kad numojau ranka (vienintelis monstras per visą žaidimą, kur susitaikiau su mintimi, kad teks palikti jį gyvą).

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 9:15 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:

Ir ar kas nors sugebėjo Gaxkang'ą užlenkti? Aš kelis kartus pabandžiau, bet viskas atrodė taip beviltiškai, kad numojau ranka (vienintelis monstras per visą žaidimą, kur susitaikiau su mintimi, kad teks palikti jį gyvą).
Gaxkangas, tai čia tas, kur kažkokiam skersgatvyje lūšnoj eiliniu piliečiu apsimetinėjantis šlykštus burtininkas? :) Man irgi jo nėjo nukalt ir mečiau užsiminėt šiuo side questu (kaip ne keistas sunkiau už visus drakonus buvo).

O magus be reikalo nuvertini... Tik su jais nereikia bėgt į patalpą, o tiesiog pro tarpdurį iš už tanko pečių mėtyt mass spelus. :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 11:33 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
ghoul, kiba pas tave periferinis matymas kiek negaluoja, ibo tiesiai virš tavo posto kaip tik Gaxxkangas ir aptarinėjamas. 8)

Už nightmare daugiau taškų neduoda, bet yra exploitas: už visokių ten šaknelių ir akmenėlių aukojimą savo kariaunos labui gauni XP, o elfrootai pas Dalish eflas kainuoja kapeikas. Prisiperki, prikemši dėžę, va jau lygis ir yra.

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 14:20 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Quote:
Už nightmare daugiau taškų neduoda, bet yra exploitas: už visokių ten šaknelių ir akmenėlių aukojimą savo kariaunos labui gauni XP, o elfrootai pas Dalish eflas kainuoja kapeikas. Prisiperki, prikemši dėžę, va jau lygis ir yra.
Plius būna pirkti ar kitokiu būdu gali būti randamos knygos, kurios prideda atributų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 14:57 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
krakadyla wrote:
ghoul, kiba pas tave periferinis matymas kiek negaluoja, ibo tiesiai virš tavo posto kaip tik Gaxxkangas ir aptarinėjamas. 8)

Už nightmare daugiau taškų neduoda, bet yra exploitas: už visokių ten šaknelių ir akmenėlių aukojimą savo kariaunos labui gauni XP, o elfrootai pas Dalish eflas kainuoja kapeikas. Prisiperki, prikemši dėžę, va jau lygis ir yra.
OK, neveikia, neveikia tas periferinis ir visoks kitoks matymas, nepastebėjau. :) Ech, bėda, kad nė vienas mano magų neturi jokių galingesnių anti-mana kerų, taigi, ir toliau teks leist tam tvariui gyventi, kad ir kaip nemalonu būtų.

O dėl aukojimo – iki šiol vis sukau galvą, kam jis reikalingas ir ką duoda, galvojau, gal daugiau kariuomenės už tai gauni paskutiniame mūšyje... Bet tai neatsako į klausimą, nes daugiau exp = aukštesnis lygis, o man keista būtent ne aukštas lygis (24 yra daug, bet nėra nepasiekiama), bet labai aukšti pagal lygį atributai. Aš pats supirkau turbūt absoliučiai visas knygas, kurias radau, bet jų labai mažai, tikrai ne tiek, kad apie 100 taškų atributų galėtum prisidėti.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 15:54 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
ghoul wrote:
o man keista būtent ne aukštas lygis (24 yra daug, bet nėra nepasiekiama), bet labai aukšti pagal lygį atributai. Aš pats supirkau turbūt absoliučiai visas knygas, kurias radau, bet jų labai mažai, tikrai ne tiek, kad apie 100 taškų atributų galėtum prisidėti.
Galimi variantai gaut atributų už tam tikrus questus/nequestus (na tam tikrus veiksmus vykdant questus), už vieną, pvz., pakankamai evil (bent jau mane vienas už tai evil character apšaukė :)) gauni net 5 kažkurio ten stats taškus... :)
Be to, gal žmogus perėjo visus DLC.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 16:14 
Offline
User avatar

Joined: 2008-10-05 19:17
Posts: 167
Location: Vilnius
Quote:
Ech, bėda, kad nė vienas mano magų neturi jokių galingesnių anti-mana kerų, taigi, ir toliau teks leist tam tvariui gyventi, kad ir kaip nemalonu būtų.
Kaip suprantu, tokio pobūdžio kerus turi ne magai, o tamplieriai, taigi galėtum patikrinti, kaip užsilevelinęs Alisteris


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
Pjovejas wrote:
Galimi variantai gaut atributų už tam tikrus questus/nequestus (na tam tikrus veiksmus vykdant questus), už vieną, pvz., pakankamai evil (bent jau mane vienas už tai evil character apšaukė :)) gauni net 5 kažkurio ten stats taškus... :)
Čia tu apie Tevinterio vergų pirklius? :)
Pjovejas wrote:
Be to, gal žmogus perėjo visus DLC.
Nop, tai vis vien duotų tiesiog aukštesnį lygį, bet ne neadekvačius lygiui statsus.
Konkrečiai kalbu apie šitą įrašą: http://www.youtube.com/watch?v=iFkR2qF7zs0, maždaug nuo 6 sekundės rodo pagrindinio personažo lentelę. Beje, toliau rodoma Shale lentelė atrodo maždaug protingai.
revenant wrote:
Kaip suprantu, tokio pobūdžio kerus turi ne magai, o tamplieriai, taigi galėtum patikrinti, kaip užsilevelinęs Alisteris
Nea, tamplieriai turi tik Cleanse area, kuris panaikina visus veikiančius kerus aplinkui (bet netrukdo kerėti iš naujo). Anti-mana kerai yra Spirit mokykloje, konkrečiai čia Mana Alteration linijos reikėtų.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 17:54 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Nu nežinau, nebent pas tave magai į AoE orientuoti, o PC - duelistas rangeris...nu bet ir tai Gaxxkangą galima padaryt.

Tie DEX/CUN atributai filmuke tikrai nelegalūs. Lyg buvo nepatchintoj versijoj exploitas, kur Fade greitas click-and-pause kaitaliojimas leido bele kiek jų prisirinkt, turbūt tuo pasinaudojo arba paprasčiausiai susicheatino.

Magai be priedangos gali lakstyti ratais, kol vyksta jų spellų cooldownas. Jeigu planuoji vėliau žaisti DA2, gali pradėt treniruotis jau dabar, ibo jame tai bus pagrindinis taktikos elementas. 8)

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-30 22:51 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-13 20:57
Posts: 1410
Location: Vilnius
krakadyla wrote:
Nu nežinau, nebent pas tave magai į AoE orientuoti, o PC - duelistas rangeris...nu bet ir tai Gaxxkangą galima padaryt.
Beveik pataikei – PC duelistas assassinas. Magai orientuoti ant visko, kas daro žalą čia, dabar ir greitai (ir kas, pasirodo, nedaro jokio įspūdžio tam tvariui) – jei kada bandysiu žaisti dar kartą, reikės giliau patyrinėti visokius buff'us ir t. t., dabar jų beveik nenaudojau.
krakadyla wrote:
Tie DEX/CUN atributai filmuke tikrai nelegalūs.
OK, iš kart ant širdies palengvėjo. Vadinasi, nieko svarbaus nepražiopsojau. :)
krakadyla wrote:
Magai be priedangos gali lakstyti ratais, kol vyksta jų spellų cooldownas. Jeigu planuoji vėliau žaisti DA2, gali pradėt treniruotis jau dabar, ibo jame tai bus pagrindinis taktikos elementas. 8)
Jo, lakstymą ratais atidirbau ant Brankos, kai beliko tik Wynne ir Morrigan gyvos. Viena bėga į vieną pusę, kita šaudo, kai Branka persijungia ant antrosios, tada ta bėga į kitą pusę, o pirmoji šaudo... Procesas smagus, bet rankas į pabaigą jau skaudėjo nuo click'inimo. Bėda, kad pas Gaxkang'ą nėra jokios erdvės – man tokios kovos baisiausias košmaras, nes taktikai vietos čia jau beveik nebelieka. Jei tik yra kur manevruoti, slėptis, prislinkti iš už kampo ir t. t., tai vienaip ar kitaip visos problemos galiausiai išsisprendžia.

Apskritai, įspūdis toks, kad žaidimas orientuotas į hardcore MMORPG mėgėjus. Norint efektyviai žaisti reikia labai gerai įsigilinti į visus atributus, parinkti optimalius ginklus, išsinagrinėti ir iš anksto suplanuoti advancement path... Man per sudėtinga. :) Visiškai nenoriu kišti sau į galvą mechanikos smulkmenų, noriu pasiimti įgūdžius ar kerus, kurių pavadinimas ar aprašymas krūūūūtai skamba ir sugebėt pereiti žaidimą su jais.

_________________
„Ne tik levas GM, bet ir kaip zmogus gajdys“ (c) gre


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 122 posts ]  Go to page « 19 10 11 12 13 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited