Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-04-16 22:28

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-24 14:48 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Nežinau, apie kurį momentą kalbėjai pelkėje, bet II veiksme, aš išsisukau niekam nepadėjęs (toj vietoj, kai pelkėse buvo dvi stovyklos: Ordino ir Voverių). Pasakiau abstrakčiai, kad "aš pagalvosiu" ir nesivėliau. Tik pasibaigus viskam gavau ten vaizdelių, kaip vis tik Ordinas susipjovė su Voverėm ir po įnirtingo mūšio laimėjo Ordinas. O tipo man "turbūt ateityje nebepavyks išlikt neutraliam, kaip dabar".


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-03-28 12:44 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Ai, dar vienoj vietoj toks nemalonus momentas man išlindo. V chapteryje tavo "sandėliu" tampa Vėdrynas. BET, su juo gali pabendrauti tik pačioj pradžioj, o vėliau viso chapterio metu durys iki jo uždarytos... Bliamba ir vien dėl to negaliu užbaigti vieno side questo (apie dantų kolekcionierių) ir gauti super puper plieno kardo (kaip jau pasiskaičiau internete :))... Nes vienos pabaisos dantys liko pas Vėdryną, o V-tam skyriuje jos nebesiveisia... Aš, aišku, damušiu žaidimą su tuo, ką turiu, bet bliamba kažkaip kvailai atrodo, kai žaidimo kūrėjai tokiom primityviom priemonėm verčia nešiotis visą šlamštą, kurį randi "dėl visa ko"...


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-13 13:23 
Offline

Joined: 2010-01-26 18:53
Posts: 18
Location: Vilnius
Senasis raganius pilniausia versija 5 USD kol kas, ir antrąjam visai neblogas pasiūlymas GOG.com. Jei kas norėtų, tai nebloga proga... Tiesiog norėjau pasidalinti info.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-17 1:50 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Na tai šitąjį po ~9 valandų (pasak oficialaus tinklalapio) yra antrojo Raganiaus premjera. Kai kurias žaidimo versijas žaisti galima bus jau nuo šio vidurnakčio (Grinvičo laiku). Ar yra žadančių tą daugmaž tokiu metu ir daryti? Ir šiaip, kokie pirmi įspūdžiai?

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-18 12:59 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Pas mane, galima sakyt, neeina. Taip viskas letai sukasi, kad pazaist sansu nera :(


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-18 14:23 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
5raz wrote:
Pas mane, galima sakyt, neeina. Taip viskas letai sukasi, kad pazaist sansu nera :(
a kokią geležį vartoji?


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-18 16:14 
Offline

Joined: 2005-10-11 17:39
Posts: 275
Sena ir surudijusia :)
Athlon 3000, 1 gb ram etc :)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-19 1:51 
Offline
User avatar

Joined: 2004-09-27 21:53
Posts: 1017
Location: negyvenu, tai žalingas įprotis
Pirmi įspūdžiai, pražaidus daugmaž iki prologo pabaigos. Mano kompas nusprendė, kad paveža tik low specs, ir tikrai taip, nes vos vos lagina. Bet va atrodo - prasčiau (nors ir nežymiai) už DA:Origins and medium arba high, kuris visiškai nelagino.

Siužetas kol kas visai patiko, nors nieko labai įspūdingo. Na bet dar tik pradžia, tai čia daug komentuoti negaliu.

Mūšio sistema - visiškas klikfestas, kas labai užknisa. Ir šiaip dėl laginimo Geraltas truputį lėtai reaguoja į komandas, taigi visokie triukai nelabai ką duoda. Žaidžiu ant "easy", bijau, kad aukštesnio sudėtingumo pažaisti ir nepavyks, jei ten tikrai reikia daugiau, nei vien pele spragsėti, norint laimėti kovą. Dar valdymas aiškiai padarytas toks, kad tiktų ir konsolėms, taigi yra daug "karštų taškų", į kuriuos pažiūrėjus ir spragtelėjus pele, įvyksta kažkas (atsidaro lavono inventorius, užlipi ant sienos ar pan.). Bet vėlgi - laginant yra sunku pataikyti į tuos "kaštus taškus", taigi nervina bandymas labai iš lėto prie jų prisitaikyti. Ai, dar kiek pastebėjau kameros padėties kaitalioti negalima, o tai irgi nervina, nes pirmame Raganiuje labai patiko šita galimybė.

Bendrai paėmus vertinčiau kokiais 6 iš 10. Balas iš esmės už vis dar nemažus lūkesčius tolesnei žaidimo daliai bei už gražiai atrodantį (nors kol kas beveik neprieinamą) veikėjo tobulinimo ekraną. Ai ir dar žurnale įrašai gražiai parašyti.

_________________
Nai i cala Eruo siluva tielyasse...
ąčęėįšųūž valdė, valdo ir valdys!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-05-20 10:57 
Esi pirmas žmogus, kuri matau, kad taip blogai vertintų šį žaidimą.
Na, šeip žaidimo kūrėjai perspėjo, kad kovos mechanika bus nauja ir kad pries kovas reikės ruoštis. Tk taip tu gauni gausesnias kovas, nei tiesiog kardo mojavimas kaip MMO. Jau prisimenu kaip dar žaidžiau su combo judesiais Heavy Metal F.a.k.k.2. Su laiku gal priprasi. ;]

Dėl žaidimo istorijos - na čia pagal skoni, daugumai Raganiaus mylėtojams ji patiktu, kitiems čia jau subjektinis klausimas. :)

Šeip jei kompas "vos vos lagina" an low specs, tada gal čia ir atsakymas į tavo problemą su komandų velavimu? (tiesiog mintis)

And BTW:
Tik šiandien atėjo
Kekekekeke! ^^


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-04 2:28 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Aš kaip visada keliais metais vėluoju su žaidimais. Geroji to pusė: The Witcher: Enhanced Edition + naujausi patch'ai.
Mano įvertinimas tarp 8 ir 9. Patinka labiau nei Dragon Age I ir II, nors abu kantriai iki galo perėjau.
Kadangi žaidimo pliusai jau kitų išvardinti, tai paminėsiu minusus:

Valdymas, arba toli iš už nugaros, kas yra per toli, arba "Over the shoulder", t.y. Geraltas paliekamas kairiame žaidimo lange :x Manau optimaliausia būtų, kaip Gothic serijose - už nugaros ir netoli.
Kovos, nors ir įdomios, tačiau per daug spaudinėjimo + kartais sunku pataikyti spragsint pele ant priešo.
inventorius kaip šiukšlių dėžė, reikalingas efektyvesnis jo valdymas arba koks nors depositas, kur galėtum viską sudėt ramia galva ir eit į žygį nesinešiodamas 500 random item'ų kurių kartais gali prireikti.
Erzina tie skirtingi kovos metodai prieš didelius, mažus priešininkus ir grupes. Gal man nors atrodo, kad tai įneša įvairovės, bet aš jos norėčiau kitais pavidalais
Sidabrinių ir plieninių ginklų pritaikymas skirtingams priešams - galbūt tai pagal knygą (nežinau), bet atrodo primestinai.


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 137 posts ]  Go to page « 110 11 12 13 14 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited