Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 14:45

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 15:26 
Offline

Joined: 2011-04-29 15:51
Posts: 5
sylvanies dekui uz gera komentara. /me bow one's thanks. }:)

_________________
Cut, slice, thrust! It's so... FUN!! }:D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-01 18:26 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Blangas wrote:
Pjovejas: Tai reiskia as Ziauriai netalentingas, nes esu perskaites tikrai nezinau kiek, bet keli simtai fantastiniu knygu tikrai manau bus. Nuo 10m labai daug skaitydavau. Tiesa turbut nereikejo apsiribot vien fantastika. }X)
Kad mažai skaitęs, tai man kilo mintis dėl tokių išsireiškimų (pvz.):
Quote:
Vien raumenim stambaus orko veide ryškiai matės stiprus susierzinimas. Tas veidas neliko be pėdsakų daugybės kovų ir poros pergyventų karų,
Na nerašoma taip, nerašoma!!! (čia turbūt vadintųsi stiliaus klaidos, ar ką...)


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-02 0:45 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
Kabinėjiesi pjovėjui. O apsiskaitymo (ar jo trūkumo) tokia sakinių struktūros specifika tikrai neatspindi. Neskaičiau šio kūrinio, nes labai tyngiu, bet manau, kad rašymas yra praktikos reikalas. Jeigu labai patinka rašyti, tai porą valandų per dieną tam skyrus galima pasiekti labai didelių rezultatų.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-02 2:25 
Offline

Joined: 2002-12-19 22:42
Posts: 2976
Quote:
Sveiki. Taigi parasiau dar viena "atplaisa" is savo isivaizduojamo pasaulio. Bet vis dar abejoju ar verta man toliau ji pletot. Taigi noreciau sulaukt pagyrimų.
Fixed for you


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-02 9:09 
Offline

Joined: 2004-10-28 16:49
Posts: 1858
Location: Kaunas
Na, žmogus klausė nuomonių, aš parašiau savąją. O mano paminėti liapsusai tikrai ne gramatinės klaidos, dėl kurių atsiprašo autorius (nors ir jas elementarus "spelcheck'as" išgaudytų). Labiau jau primena "sriautingų domkratų" stilių.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-05 23:00 
Offline
User avatar

Joined: 2003-09-24 14:45
Posts: 59
Location: Vilnius
Mane tai labiausiai žavi, kai žmogus pateikia literatūros kūrinį ir sako: "Nekreipkit dėmesio į rašybos klaidas". Gal ir dailininkas, rodydamas paveikslą, gali sakyt: "Nekreipkit dėmesio, kad prikleckavau čia, čia ir čia?" (o su šiuo "apsakymu" palyginus, tai paveikslas iš vienų kleckų būtų :) ) Ar batsiuvys, batus pasiuvęs: "Nekreipkit dėmesio, kad padai skylėti?" Elektrikas: "Čia pakratys biškelį, bet nekreipkit dėmesio, gerai?"


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-06 1:13 
Offline

Joined: 2011-04-19 16:39
Posts: 4
svasti wrote:
Mane tai labiausiai žavi, kai žmogus pateikia literatūros kūrinį ir sako: "Nekreipkit dėmesio į rašybos klaidas". Gal ir dailininkas, rodydamas paveikslą, gali sakyt: "Nekreipkit dėmesio, kad prikleckavau čia, čia ir čia?" (o su šiuo "apsakymu" palyginus, tai paveikslas iš vienų kleckų būtų :) ) Ar batsiuvys, batus pasiuvęs: "Nekreipkit dėmesio, kad padai skylėti?" Elektrikas: "Čia pakratys biškelį, bet nekreipkit dėmesio, gerai?"
Bet kūrinį pateikia žmogus, ne rašytojas, žmogus, ne dailininkas, žmogus, ne batsiuvys, žmogus, ne elektrikas. :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-06 1:27 
Offline
User avatar

Joined: 2007-07-31 23:58
Posts: 559
svasti, palyginimai nevisai tinka, nes rašytojas šiuo atveju ne tau užsakytą prekę pristato, o tiesiog pasikviečia tave į namus, ir sako: "žiūrėk, rašau laisvalaikiu, tik nekreipk dėmesio į rašybos klaidas." Taip pat ir tie visi trys galėtų sakyti: "pažiūrėk kokį prikleckintą paveikslą nusipiešiau" "pažiūrėk kokius batus mėgstu!" "man patinka kai mane krato". :wink:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-06 11:47 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-16 13:37
Posts: 403
Vėdriukas wrote:
Bet kūrinį pateikia žmogus, ne rašytojas, žmogus, ne dailininkas, žmogus, ne batsiuvys, žmogus, ne elektrikas. :D
Tu turbūt galvoji, kad čia parašei kažką nepaprastai gilaus bei filosofiško, ane, Vėdariuk? :banana:

_________________
Alien II: He repairs cottages and plants flowers. His eagerness to do good makes him one of the most popular.
------------


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-06-06 18:21 
Offline

Joined: 2010-02-28 18:54
Posts: 5
krakadyla wrote:
Vėdriukas wrote:
Bet kūrinį pateikia žmogus, ne rašytojas, žmogus, ne dailininkas, žmogus, ne batsiuvys, žmogus, ne elektrikas. :D
Tu turbūt galvoji, kad čia parašei kažką nepaprastai gilaus bei filosofiško, ane, Vėdariuk? :banana:
Tu turbūt taip galvoji. Aš tik radau spragą ir prikibau prie žodžio, pasilinksminimo dėlei. :wink:


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 24 posts ]  Go to page « 1 2 3 »

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited