Forumas.Fantastika.lt

It is currently 2024-03-28 17:23

All times are UTC+04:00




Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-10 10:15 
Offline
User avatar

Joined: 2005-09-21 16:53
Posts: 15
Location: Druskininkai
Dėkoju shizzar už nuostabų žaidimą.
Turnyras, nors jame nedalyvavau (nelabai net žiūrėjau), mano manymu būtinas. Tai puikus laikotarpis, kai nekoviniams veikėjams galima ką nors nuveikti, kol visų dėmesys sukoncentruotas į turnyrą :)
Laiko matavimas buvo labai gerai subalansuotas - per pusvalandį kaip tik spėji kokybiškai pabendrauti su kuriuo nors žaidėju, tada greitai apsitarti savo giminės rate ir atlikti sisteminį veiksmą. Jei laikotarpis būtų trumpesnis - tektų kas kažkelintą laikotarpį aukot giminės pabendravimams, sunkiau būtų koordinuot veiksmus, o jei laikotarpiai būtų ilgesni tai su NPC nelabai ką tepadarytum, ir laisvo laiko gal būt liktų pavalgyt ir ne tik :) Gal nebent reiktų žaidynių vidury padaryt nežaidybinį pusvalanduką pailsėjimui ir pavalgymui, kaip nors priverstine tvarka visus suvaryt pabendraut tik su savo gimine. Gal tai būtų žaidybinė naktis ar ką? Tipo pora valandų viena žaidybinė diena, po to pusvalandis ar net valanda nakties, kai visi po savo kambarius išsivaikšto, pavalgyt, atsigert, pailsėt, o tada antra žaidybinė diena.
NPC grupuotės tai ko pasigedau tai jų sarašas buvo vienam kampe o Jauja priešingam, kitą kart būt gerai, jei NPC grupuočių sąrašas būtų ir šalia jų meistro :) Šiaip pati sistema tai visai nieko, tik reiks kažkokią sistemą atidirbt kaip atsikratyt darbą atlikusiais NPC, nes jie visi įtartinai kalbūs :D
Sistema visai gera, mano manymu žaidimui puikiai tiko, įsiliejo, ir netrukdė, bet padėjo.
Informacijos skleidimas man patiko - viskas žaidynių puslapy, ir forume pranešimas kad kažkuri informacijos dalis atnaujinta. Tik kitą kart reiks kažkaip vienareikšmiškiau apibrėžt susitikimo vietą :) Nes ir traukiniai nevažiavo, ir stotys dvi...
Handoutai puikūs - spalvoti, daug vietos neužima, tik kitą kart reiks pasirūpint lengviau pasiekiamomis kišenėmis arba kokiu nors kapšeliu visiems naudingiems daiktams... Nors tai galėjau numatyt iš anksto, nes žinoma buvo, kad reiks tampytis kaladę, bet neužfiksavau...
Reziume: viskas puiku, meistras, žaidėjai, aplinka (nors truputį šaltoka buvo, tikiuosi vasario mėn lauke nereiks sėdėt :)) visiems didelis didelis dėkui ir PAKARTOT :D


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-10 13:19 
Offline

Joined: 2008-02-03 3:55
Posts: 14
Location: Vilnius
Man teko pastebeti kad mano sodyboje buvo palikti keli artefaktiniai rubai mano manimu priklausantis damoms .As taip suprantu jos noretu pas mane grizti :).Kas negali nedziuginti .Taciau visgi noreciau suzinoti kieno palankuma as uzsitarnavau ,bei grazinti minetus artefaktus ju savininkems
(-ams).

(Atleiskite uz sveplavima ,kadangi rasau ir savo programingo loptopo)

_________________
Tikėkis Geriausio,Buk Pasiruošiąs Blogiausiem.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-10 14:21 
Offline
User avatar

Joined: 2004-04-22 18:10
Posts: 766
Location: didelis
gėris:

Brakenų Targeryanai buvo labai labai.

Maesterio cepūra! osom!

Vienoda Blackwoodų simbolika irgi labai.


blogis:

nekostiumai :x

Prisimiegojęs vaikas naktį buvo blogai. :roll:


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-10 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Buvo zėbacool. Vėl atsirado susidomėjimas larpu.
Didelis respektas organizatoriams. Ir buvo smagu su visais žaidėjais, kiek spėjau, pabendraut, regzt ir painiot intrigas ir t.t.

Turnyras, nors ir nedalyvavau, manau reikalingas. Kažkoks gyvas veiksmas duoda renginiui žavesio + yra žmonių, kurie mėgsta pasikaut + kaip jau minėjo, intrigantai ir kišenvagiai turi puikią progą veikt, kol didžioji dalis publikos stebi reginį.

Su laiko matavimo intervalais, tai bent jau man, laikas labai realiatyviai tekėjo. Pirmoje žaidimo dalyje būtų užtekę ir deklaracijų kas valandą, žaidimo pabaigoje intrigų greitis buvo toks, kad norėjosi keist deklaracijas kas 10-15min.

O su sistema rodos viskas tvarkoje.

Manau, kad pats geriausias dalykas šiame žaidime buvo tai, kad kiekvienas žaidėjas galėjo žaisti už tokį personažą kokį norėjo ir vykdyti tokio pobūdžio questus, kurie jam yra įdomūs.

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-10 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 2006-09-13 21:16
Posts: 353
Location: Night City
Amlin wrote:
Dėkoju shizzar už nuostabų žaidimą.
Turnyras, nors jame nedalyvavau (nelabai net žiūrėjau), mano manymu būtinas. Tai puikus laikotarpis, kai nekoviniams veikėjams galima ką nors nuveikti, kol visų dėmesys sukoncentruotas į turnyrą :)
Laiko matavimas buvo labai gerai subalansuotas - per pusvalandį kaip tik spėji kokybiškai pabendrauti su kuriuo nors žaidėju, tada greitai apsitarti savo giminės rate ir atlikti sisteminį veiksmą. Jei laikotarpis būtų trumpesnis - tektų kas kažkelintą laikotarpį aukot giminės pabendravimams, sunkiau būtų koordinuot veiksmus, o jei laikotarpiai būtų ilgesni tai su NPC nelabai ką tepadarytum, ir laisvo laiko gal būt liktų pavalgyt ir ne tik :) Gal nebent reiktų žaidynių vidury padaryt nežaidybinį pusvalanduką pailsėjimui ir pavalgymui, kaip nors priverstine tvarka visus suvaryt pabendraut tik su savo gimine. Gal tai būtų žaidybinė naktis ar ką? Tipo pora valandų viena žaidybinė diena, po to pusvalandis ar net valanda nakties, kai visi po savo kambarius išsivaikšto, pavalgyt, atsigert, pailsėt, o tada antra žaidybinė diena.
NPC grupuotės tai ko pasigedau tai jų sarašas buvo vienam kampe o Jauja priešingam, kitą kart būt gerai, jei NPC grupuočių sąrašas būtų ir šalia jų meistro :) Šiaip pati sistema tai visai nieko, tik reiks kažkokią sistemą atidirbt kaip atsikratyt darbą atlikusiais NPC, nes jie visi įtartinai kalbūs :D
Sistema visai gera, mano manymu žaidimui puikiai tiko, įsiliejo, ir netrukdė, bet padėjo.
Informacijos skleidimas man patiko - viskas žaidynių puslapy, ir forume pranešimas kad kažkuri informacijos dalis atnaujinta. Tik kitą kart reiks kažkaip vienareikšmiškiau apibrėžt susitikimo vietą :) Nes ir traukiniai nevažiavo, ir stotys dvi...
Handoutai puikūs - spalvoti, daug vietos neužima, tik kitą kart reiks pasirūpint lengviau pasiekiamomis kišenėmis arba kokiu nors kapšeliu visiems naudingiems daiktams... Nors tai galėjau numatyt iš anksto, nes žinoma buvo, kad reiks tampytis kaladę, bet neužfiksavau...
Reziume: viskas puiku, meistras, žaidėjai, aplinka (nors truputį šaltoka buvo, tikiuosi vasario mėn lauke nereiks sėdėt :)) visiems didelis didelis dėkui ir PAKARTOT :D
Mechanika ir man atrodo gerai subalansuota. Turnyro tikrai reikėjo. Net jei skaitysim jį kaip mankštą ir trumpą atsipalaidavimą nuo protinės veiklos (intrigų rezgimo).
Aaaa taip, kišenės arba kapšas - labai svarbus dalykas. To ir man pritrūko. Kitą kartą tikrai pasirūpinsiu.
:)

_________________
dekui Dievui uz virtualia realybe..... o sveikas, ka tik tau dekojau.


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-11 9:50 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
Viskas buvo megakul, galima kažką modifikuoti, bet esminiai principai, pagal mane, veikė puikiai. Tiek Turnu sistema, tiek turnyras :]

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-11 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 2009-10-05 0:53
Posts: 43
Location: Vilnius
Aciu, labai gerai praleidau laika ^^ Po sito geimo pajauciau kas yra tikra taip vadinama "socialka" larpe ^^


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-12 2:16 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-21 15:59
Posts: 209
Location: Vilnius
Geimas buvo geras, bet buvo žiauriai nefaina būti nužudytai. Kažkaip vaikiškai za deržavu abydna pasidarė :) Gerai, kad mano žudikui tai į naudą taip ir neišėjo... :lol:
Eisiu dar.

_________________
Vizgu-vizgu!


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-12 12:45 
Offline
User avatar

Joined: 2002-12-21 21:52
Posts: 439
Location: Vilnius
XBOCTiK wrote:
Geimas buvo geras, bet buvo žiauriai nefaina būti nužudytai. Kažkaip vaikiškai za deržavu abydna pasidarė :) Gerai, kad mano žudikui tai į naudą taip ir neišėjo... :lol:
Eisiu dar.
You win or you DIE.

_________________
Iron Kingdoms: Our dragons aren't just loot bags.
Wargames.lt


Top
   
 Post subject:
PostPosted: 2011-10-12 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 2004-01-20 21:40
Posts: 608
Location: Morija
Nu. Nevisada padeda "Dievo teismas" :twisted:

_________________
My axe is my soul!
www.wargames.lt


Top
   
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic  Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page « 1 2 3

All times are UTC+04:00


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to: 

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited